Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tomekk napisał:

Witam !

To proponuje coś więcej na ten temat napisać.

Ale po co? Jacek uprawia przeciwieństwo marketingu szeptanego w stosunku do Revoluta ;),  ostrzega nas, ale uświadomić nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój ton wynika z wiedzy którą posiadam w tym temacie. To to wszystko...

Znowu piszesz aby pisać? Przypominam, że już raz rzucaleś słowa na wiatr. Poproszony o konkrety schowałeś głowę w piasek.

 

Robisz powtórkę z rozrywki czy tym razem napiszesz coś więcej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Postaram się już w tym wątku nie zabierać głosu.

Jacku nie pisz do mnie o chowaniu głowy w piasek, bo to troszkę poniżej  pasa. Napisz coś o sobie ... O swojej pracy, klientach albo strategii firmy na ten rok...

Artur... piszesz że brytyjski... Hmmm to Olisadebe też był Polakiem.

Każdy robi jak uważa...grunt, że jest świadomy.

Pozdrawiam was koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Postaram się już w tym wątku nie zabierać głosu. Jacku nie pisz do mnie o chowaniu głowy w piasek, bo to troszkę poniżej  pasa. Napisz coś o sobie ... O swojej pracy, klientach albo strategii firmy na ten rok..

Poniżej pasa to jest pisanie na zasadzie wiem ale nie powiem.  

 

Artur... piszesz że brytyjski... Hmmm to Olisadebe też był Polakiem.

.

 

A Google jest amerykańskie, rosyjskie czy amerykansko- rosyjskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Commander napisał:

Mój ton wynika z wiedzy którą posiadam w tym temacie. To to wszystko...

Wiedzy tajemnej.

Już kiedyś się tą wiedzą chwaliłeś, niestety do dziś się nią nie podzieliłeś.

Wiem, ale nie powiem..........

To po co w ogóle się w tym temacie odzywasz???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, danielpoz napisał:

Czyli w krajach poza UE wypłaty są z prowizja? 

Wypłacałem w Bośni i żadnej prowizji nie było. 

 

14 godzin temu, witus napisał:

To brytyjski fintech. Tylko Euronetu trzeba unikać. 

https://www.cashless.pl/4798-Revolut-nowa-karta-surcharge-Euronet

Czyli jak zamówimy nową kartę z MasterCard to prowizji unikniemy w euronecie ? 

Screenshot_2019-02-10-08-06-56-011_com.revolut.revolut.png

Edytowane przez Benior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, witus napisał:

Co kosztuje 50 zł rocznie ? Revolut jest bezpłatny, ja płaciłem 10 zł za wysyłkę fizycznej karty ale to jest chyba darmowe w tej chwili.

Nie nie, nie mówię, że coś kosztuje, chodziło mi jedynie o kwestię "możliwych oszczędności" dla mojego przypadku vs. skomplikowanie tego.

 

Dobrze czuję, że ta apkka do obsługi karty revoult jest jakaś prosta? Jak się zasila taką kartę? Przelewy24, Payu, blik?

W sensie że działa Wam to od ręki jak w kolejce stoicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie mówię, że coś kosztuje, chodziło mi jedynie o kwestię "możliwych oszczędności" dla mojego przypadku vs. skomplikowanie tego.
 
Dobrze czuję, że ta apkka do obsługi karty revoult jest jakaś prosta? Jak się zasila taką kartę? Przelewy24, Payu, blik?
W sensie że działa Wam to od ręki jak w kolejce stoicie?


Dokładnie tak. Tu nie ma nic skomplikowanego, jak skończysz czytać to zdanie możesz zainstalować aplikację, a minutę później zacząć płacić swoją nową kartą. Fizyczny plastik dostaniesz w piątek .

50 zł zaoszczędzisz przy drugim tankowaniu samochodu, wiec z tym rokiem to bym nie przesadzał.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, strus251 napisał:

Nie nie, nie mówię, że coś kosztuje, chodziło mi jedynie o kwestię "możliwych oszczędności" dla mojego przypadku vs. skomplikowanie tego.

 

Dobrze czuję, że ta apkka do obsługi karty revoult jest jakaś prosta? Jak się zasila taką kartę? Przelewy24, Payu, blik?

W sensie że działa Wam to od ręki jak w kolejce stoicie?

Wciskasz plusik, wpisujesz kwote i dajesz ok, kasa jest na koncie. Do tej pory miałem podliętą debetową, ale odkąd mam applepay to karte odpiąłem i zasilam jabłkiem. Tak samo szybko, tylko ,,spkojniej,, że nie mam u nich żadnej swojej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz plusik, wpisujesz kwote i dajesz ok, kasa jest na koncie. Do tej pory miałem podliętą debetową, ale odkąd mam applepay to karte odpiąłem i zasilam jabłkiem. Tak samo szybko, tylko ,,spkojniej,, że nie mam u nich żadnej swojej karty


Miałem tylko problem z zasileniem przez ApplePay więcej niż 800 zł w ciągu doby. Nie wiesz z czego wynika to ograniczenie, zastanawiam się czy to apple czy revolut. Nawet podmiana aktywnej karty w ramach Apple Pay nie pomogła. Trochę się nagimnastykowałem żeby wrzucić 3 tys do revoluta.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie mam pojęcia, applepay trenuje od 1,5 tygodnia


Chyba revolut z tego co zbadałem ... więc musisz o tym pamiętać jak będzie większa kwota do opłacenia :) możliwe, że ten limit się powiększy z czasem.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie mam pojęcia, applepay trenuje od 1,5 tygodnia


Wczoraj zasilałem revoluta 1000 zł przez Apple Pay już nie było ograniczenia poszło bez problemu. Czyli tylko przy pierwszej transakcji AP było max 800zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.