Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

...a ja już wiem, w przypadku karty debetowej pobrał 2.57 prowizji.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka




Debetowej ?! Przy zasilaniu kredytowką na początku tak było, ale ostrzegali przed, że pobrana zostanie prowizja.




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pisałem o tym TU :

 

może żeście już zapomnieli  :hehe:

w każdym razie u mnie wyszło na to że jak uzupełniałem z karty firmowej debetowej to liczyło prowizje , z prywatnych bez względu na to czy debetowa czy kredytowa to nie liczyło ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym TU :
 
może żeście już zapomnieli  :hehe:
w każdym razie u mnie wyszło na to że jak uzupełniałem z karty firmowej debetowej to liczyło prowizje , z prywatnych bez względu na to czy debetowa czy kredytowa to nie liczyło
 
Witam

Faktycznie to była debetowa na firmę. Owszem czyta się informacje, ale nie wszystko się pamięta. Zresztą kwota nie powala, a w łeb się wbiło.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj testuje Revoluta w Pradze. Na tę chwilę nie widzę żadnej sensownej aplikacji u konkurencyjnych banków. Prosta obsługa kont w różnej walucie, w tym CZK. Kurs taki jak w kantorach internetowych. Nie rozumiem jeszcze wypłaty w bankomacie, bo dostałem 1000 CZK, a w aplikacji jest 1099 CZK. Będę to wyjaśniał. Generalnie kartą do płacenia wraz ze swoją aplikacją jest w stanie namieszać na rynku kart wielowalutowych. Zasilanie dowolną kartą kredytową, lub debetową trwa chwilę-moment.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Cześć, mi bankomat "Ceska sporitielna" pobrał extra 125 koron przy wypłacie 5.000.
Był jasny i czytelny komunikat ale nie miałem czasu szukać innego ATMa.
Kilka innych bankomatów w Czechach tzn innych banków takiej opłaty nie naliczyło i jak najbardziej chwale sobie Revoluta.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie to była debetowa na firmę. Owszem czyta się informacje, ale nie wszystko się pamięta. Zresztą kwota nie powala, a w łeb się wbiło.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



Firmową kartę dopinasz do revoluta :) może chociaż zrób to przez Apple Pay lub Android Pay ...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Firmową kartę dopinasz do revoluta default_smile.png może chociaż zrób to przez Apple Pay lub Android Pay ...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Witam

Moja firma, moja karta, przy jednoosobowej działalności nie ma to żadnego znaczenia. Odpowiadasz dalej jako osoba fizyczna za cokolwiek. Poza tym potraktujmy to jako doświadczenie naukowe.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jasne ... limity tylko w firmowych kartach potrafią być wysoko poustawiane. A tu wiele osób dosyć nieufnie do revoluta podchodziło.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łza Włóczynutka napisał:

serio? podajecie numery kart płatniczych w internecie?  Jeszcze pewnie macie niezerowy limit na transakcje?

Nie no. Ja płacę orzechami.

Ile można tłumaczyć jak działa Revolut. Kupujesz coś za $100. Chcąc zapłacić revolutem doładowywujesz sobie konto na kwotę $100 i płacisz. Co komu po Twoim numerze jeśli nawet ktokolwiek go przejmie jak w revolucie nie ma pieniędzy?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

NMuszę sobie kupić parę rzeczy.

Ale swojej nie masz? :D 

Jak cokolwiek kupujesz online to za wszystko płacisz za pobraniem?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nigdy nie kupuję za pobraniem, ale nigdy nie podał bym nr karty w internecie. Jest prawie 100% pewne, że ten numer wycieknie. Na szczęście są inne, znacznie bezpieczniejsze metody płatności.
Tomekk, jesteś pewien? dawaj numer to się przekonamy ;) 

Chyba, że macie zerowy limit i tylko na czas płatności go podnoście, to spoko.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.