Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

T-MOBILE to trzeba uważać nie tylko z walutami. Mam od nich Internet i nagle prawie po dwóch latach niby kliknąłem coś przez WAP. Niby jak? Karta siedzi w routerze i służy tylko do neta. Wkrótce przyszedł rachunek i się zorientowałem i syn wszystko wyłączył na karcie. Z kolejnego miesiąca jeszcze zdążyło zdjąć 20 zł. Zobaczymy jak rozpatrzą reklamację. 

Coś takiego jak tu opisane

https://www.google.com/amp/s/blog.bobiko.pl/2018/12/wap-billing-w-t-mobile/amp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-MOBILE to trzeba uważać nie tylko z walutami. Mam od nich Internet i nagle prawie po dwóch latach niby kliknąłem coś przez WAP. Niby jak? Karta siedzi w routerze i służy tylko do neta. Wkrótce przyszedł rachunek i się zorientowałem i syn wszystko wyłączył na karcie. Z kolejnego miesiąca jeszcze zdążyło zdjąć 20 zł. Zobaczymy jak rozpatrzą reklamację. 
Coś takiego jak tu opisane
https://www.google.com/amp/s/blog.bobiko.pl/2018/12/wap-billing-w-t-mobile/amp/
Raczej bank T-Mobile to Alior Bank a nie na odwrót ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Benior napisał:

T-MOBILE to trzeba uważać nie tylko z walutami. Mam od nich Internet i nagle prawie po dwóch latach niby kliknąłem coś przez WAP. Niby jak? Karta siedzi w routerze i służy tylko do neta. Wkrótce przyszedł rachunek i się zorientowałem i syn wszystko wyłączył na karcie. Z kolejnego miesiąca jeszcze zdążyło zdjąć 20 zł. Zobaczymy jak rozpatrzą reklamację. 

Coś takiego jak tu opisane

https://www.google.com/amp/s/blog.bobiko.pl/2018/12/wap-billing-w-t-mobile/amp/

U mnie było podobnie w telefonach.... Nic nie chcieli oddać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.pl/7,155287,24506816,revolut-znow-pod-lupa-przez-dziwne-zwyczaje-rekrutacyjne-oraz.html

Problemy wizerunkowe Revoluta, prawdopodobnie umożliwili pranie brudnych pieniędzy, dyrektor finansowy podał się do dymisji ... warto śledzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś robił zasilenie z karty kredytowej, to jak jest traktowany przelew z karty kredytowej do Revolta jako płatność czy jako przelew gotówkowy (po stronie KK w niektórych przypadkach obciążony oprocentowaniem do momentu spłaty)?

Edytowane przez cosik3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś robił zasilenie z karty kredytowej, to jak jest traktowany przelew z karty kredytowej do Revolta jako płatność czy jako przelew gotówkowy (po stronie KK w niektórych przypadkach obciążony oprocentowaniem do momentu spłaty)?



Płatność. Nie ma kosztów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ups...

Hey Jacek,
If you’ve been following the Brexit saga for the past few days, you’d be aware that there was a series of votes cast in the UK parliament this week. While it looks like a No Deal Brexit is unlikely, it is still a possibility - and we want to let you know that whatever the outcome is, we’ve got your back.

We’re preparing for a no deal

Right now, all of our customers in Europe are tied to our UK Electronic Money License, which we have passported across the European Economic Area. If a no deal outcome were to happen, we would no longer be able to passport this licence across Europe.

And while many experts are saying that a no deal outcome is very unlikely, we would rather be proactive to help protect our customers against the risks of Brexit. That is why last year we applied for (and have since been granted) an Electronic Money License in the EU, which we may need to migrate you over to in the near future.

What you need to do

In the event that we need to migrate you over to our licensed Electronic Money Institution (EMI) in the EU, we’ll need you to take another selfie as well as uploading a different form of ID. Unfortunately, this EU-based licence does not recognise a driving licence as a valid form of ID.

We know this is a pain, but we promise it’ll take you two minutes. Once you update the app to the latest version, just tap the button below on your phone and you’ll automatically be redirected to the app where you can upload your document.
 
Czyli:
Cześć Jacek, Jeśli śledziłeś sagę Brexit przez ostatnie kilka dni, byłbyś świadomy, że w tym tygodniu w brytyjskim parlamencie odbyła się seria głosów. Choć wygląda na to, że Brexit „Bez czynienia” jest mało prawdopodobny, nadal istnieje taka możliwość - i chcemy dać Ci znać, że niezależnie od wyniku, mamy twoje plecy. Przygotowujemy się do braku porozumienia Obecnie wszyscy nasi klienci w Europie są związani z naszą brytyjską licencją na pieniądze elektroniczne, którą paszportowaliśmy w całym Europejskim Obszarze Gospodarczym. Gdyby nie doszło do porozumienia, nie bylibyśmy w stanie paszportować tej licencji w całej Europie. I chociaż wielu ekspertów twierdzi, że wynik braku transakcji jest bardzo mało prawdopodobny, wolelibyśmy być aktywni, aby pomóc chronić naszych klientów przed ryzykiem związanym z Brexitem. Dlatego w ubiegłym roku złożyliśmy wniosek (i od tego czasu otrzymaliśmy) o licencję na pieniądz elektroniczny w UE, która może wymagać przeniesienia na najbliższą przyszłość. Co musisz zrobić W przypadku, gdy będziemy musieli przenieść Cię do naszej licencjonowanej instytucji pieniądza elektronicznego (EMI) w UE, będziemy musieli wykonać kolejne selfie, a także przesłać inny formularz identyfikacyjny. Niestety, ta licencja oparta na UE nie uznaje prawa jazdy jako ważnej formy dowodu tożsamości. Wiemy, że to ból, ale obiecujemy, że zajmie Ci to dwie minuty. Po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji wystarczy dotknąć poniższy przycisk w telefonie, aby automatycznie przejść do aplikacji, w której można przesłać dokument.
 
tłumaczenie google :D
 
czyli chcą żeby przesłać skan dowodu osobistego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.