Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po za potencjalnym "zagrożeniem" widzianym przez naszych czarnowidzących ,ja w revolucie nie widzę wad. Wszystko jest tak proste i intuicyjne i mega szybkie, że podejmę to ryzyko trzymania tam 15 złotych. Doładowuję konto stojąc w kolejce do zapłaty :) Zajmuje to około 15 sekund :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem właśnie w trakcie wymiany karty na nową w banku który nie za bardzo lubię (ale używam z różnych względów, nie będę rozwijał bo to nieistotne) Okazuje się, że nowa karta obsługuje transakcje wielowalutowe, w dodatku podobno za darmo. Walutę można wymieniać wewnątrz banku po kursie dla idiotów, ale można też skorzystać z kantorów internetowych, więc cena jak w revoulcie. Ten bank to mbank. Korzystał już ktoś z tej opcji? Rzeczywiście nie ma opłat? W sumie w tym banku banksterka to standard, więc im nie wierzę za bardzo.

https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Od wczoraj testuje Revoluta w Pradze. Na tę chwilę nie widzę żadnej sensownej aplikacji u konkurencyjnych banków. Prosta obsługa kont w różnej walucie, w tym CZK. Kurs taki jak w kantorach internetowych. Nie rozumiem jeszcze wypłaty w bankomacie, bo dostałem 1000 CZK, a w aplikacji jest 1099 CZK. Będę to wyjaśniał. Generalnie kartą do płacenia wraz ze swoją aplikacją jest w stanie namieszać na rynku kart wielowalutowych. Zasilanie dowolną kartą kredytową, lub debetową trwa chwilę-moment.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj testuje Revoluta w Pradze. Na tę chwilę nie widzę żadnej sensownej aplikacji u konkurencyjnych banków. Prosta obsługa kont w różnej walucie, w tym CZK. Kurs taki jak w kantorach internetowych. Nie rozumiem jeszcze wypłaty w bankomacie, bo dostałem 1000 CZK, a w aplikacji jest 1099 CZK. Będę to wyjaśniał. Generalnie kartą do płacenia wraz ze swoją aplikacją jest w stanie namieszać na rynku kart wielowalutowych. Zasilanie dowolną kartą kredytową, lub debetową trwa chwilę-moment.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka




Nie miałeś ostrzeżenia w bankomacie, że pobrana zostanie prowizja? Euronetu unikaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie miałeś ostrzeżenia w bankomacie, że pobrana zostanie prowizja? Euronetu unikaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Witam

No właśnie loga EuroNetu nie było. Wszystkie komunikaty były po amerykańsku, a u mnie słabo z językami. Nic to, na przyszłość wiedza się przyda. Co do bankomatu to i tak jest limit miesięczny , więc nastawiam się na płacenie kartą w terminalach, a tutaj konkurencja w bankach słabiutko wygląda. Dla mnie na tę chwilę to jest hit i nie piszę tego jako przeciętny "zjadacz" bankowość, czy też kart, w zasadzie karta to jedno, ale sama aplikacja jest rewelacyjna.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, aplikacja rewelacyjna, np funkcja dodawania wirtualnych kart które możesz użyć np tylko do konkretnych celów pozwala w końcu na bezstresowe zakupy w chińskich sklepach gdzie bałbym się podać numer swojej prawdziwej karty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Benior napisał:

Dokładnie jak piszesz, tworzy się kartę a po transakcji kasuje. Nie ma obawy, że ktoś nam wyczyści konto. 

nie przesadzajcie z tym czyszczeniem kont ... aliexpress czy gearbest to solidne firmy. Wszystkie reklamacje jakie załatwiałem z chińczykami zawsze kulturalnie i bez zbędnych ceregieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, tomekk napisał:

Witam

Warto zwrócić uwagę podczas zasilania konta poprzez kartę kredytową lub debetową, czy nie zostanie pobrana prowizja. Podczas operacji, przed akceptem, widać w pozycji Opłaty.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Ja zawsze zwracam na to uwagę. Jeszcze nigdy nie miałem żadnej prowizji. Zawsze zastanawiam się o co z tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.