Skocz do zawartości
dudek_t

Pierwszy, zagraniczny wyjazd z przyczepą - Holiday 2017

Rekomendowane odpowiedzi

dudek_t

Cześć i czołem.

Meldujemy się na starcie naszych wymarzonych i wyczekanych wakacji. Marzyłem o takim sposobie wypoczynku od 20 lat kiedy to chodząc po kempingach w CRO jako szczeniak, wzdychałem na widok rodzin w przyczepach ustawionych tuż nad brzegiem Jadranu... już wtedy wiedziałem że chcę aby właśnie tak wyglądały moje "dorosłe" wakacje. Czy życie pokryje się z oczekiwaniami i marzeniami? Najbliższe tygodnie pokażą  :hmm:

W tym roku po raz pierwszy mamy budkę która umożliwia komfortowy wyjazd zagraniczny, po raz pierwszy holownik który powinien dać radę i po raz pierwszy totalny luz w głowie i brak zmartwień o sytuacje w pracy. Telefony niestety bierzemy ale czymś zdjęcia trzeba robić ;) Tak więc postanawiamy nie czekać tylko ruszać w pierwszym możliwym terminie - w niedziele ruszamy  :rolleyes: Zwłaszcza że niestety wiąże nas data powrotu - 16.09 musimy pojawić się w domu. 

Plan nie zakłada zwiedzania punktów must be, szczegółowej wiedzy o odwiedzonych miejscach czy odhaczaniu "czek listy". Zakłada za to odpoczynek, bycie razem, trochę rowerów, plaż, zwiedzania, dobrego jedzenia, picia, kontemplowania w fajnych miejscach i cieszenia się życiem. Główny punkt to Italia, kochamy ten kraj, widoki, nastawienie do życia i ludzi większości mieszkańców i ogólnie pojęty klimat. Planujemy 3 główne bazy. 

Póki co wczoraj zacząłem się pakować. Nie wiem czy nie zapomnę o niczym istotnym i ile niepotrzebnych rzeczy zabieramy, w końcu pierwszy daleki wyjazd zobowiązuje - jakieś błędy trzeba popełnić  :]

074dcee9261f3c75gen.jpg

a978f1255b2c6384gen.jpg

Tymczasem w niedziele wyjazd i po około 580km pierwszy nocleg w Bielsko Białej... 

PS. Postaram się wrzucać fotki live. Z opisami będzie pewnie gorzej. Primo - nigdy za wypracowanie nie dostałem niczego lepszego niż dostateczny. Secundo, będzie mało informacji a dużo emocji - te łatwiej mi oddać fotkami. 
Jak ktoś z Was ma ochotę dołączyć - zapraszamy.
Edytowane przez dudek_t (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec
PS. Postaram się wrzucać fotki live. Z opisami będzie pewnie gorzej. Primo - nigdy za wypracowanie nie dostałem niczego lepszego niż dostateczny. Secundo, będzie mało informacji a dużo emocji - te łatwiej mi oddać fotkami. 
Jak ktoś z Was ma ochotę dołączyć - zapraszamy.

wirtualnie dołączymy do wyprawy :). Nie byłem we Włoszech od 21 lat na pobyt stały, a ostatnio przejazdem też będzie z 15 lat.  Dawaj dużo fotek a opisami się nie przejmuj. Życzę spokojnego przejazdu, podaj orientacyjne koszty z Włoch, reszta jest dość prosta do ogarnięcia.

nie zapomnij karty ACSI, bo ruszasz przecież pod koniec sezonu i widzę, że cały pobyt możesz solidnie rozplanować tak aby nie płacić więcej jak 19 E :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Teraz już będzie luźniej na kempingach i ciszej :P  szerokości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Co do ACSI to już mam przedsmak tego jak ta karta zamiata. Od przyszłej soboty zarezerwowałem 8 nocy w Caorle. Cena z maila bez karty - 436e, po informacji ze mam kartę ACSI - 184e. Jak dla mnie bomba  :yes: Jest moc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Nie przejmuj się pakowaniem bo zawsze się czegoś zapomni :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Albo bierz wszytko bo zawsze się coś przyda : :P

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magda Pawłowicz

Wspaniałej wyprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Do zobaczycha. Oby... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Udanego wypoczynku :piwo: Piszcie, relacjonujcie, dawajcie znać co u Was :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ziomek

"Tymczasem w niedziele wyjazd i po około 580km pierwszy nocleg w Bielsko Białej... "

Póki co w Bielsku-Białej pada. Ale co tam, w końcu przestanie. Szerokiej drogi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Cześć.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Dawaj foty jak pakujesz cepę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GrzesT

Co do ACSI to już mam przedsmak tego jak ta karta zamiata. Od przyszłej soboty zarezerwowałem 8 nocy w Caorle. Cena z maila bez karty - 436e, po informacji ze mam kartę ACSI - 184e. Jak dla mnie bomba  :yes: Jest moc.

Powodzenia!

Widzimy sie w caorle od soboty, pytanko masz zaplanowaną trasę z jakimiś ciekawymi campami po drodze? Daj info, zastanawiam sie jaka trasę wybrać.

Dzieki

G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Hello. Za godzine ruszamy. Zapowiada sie pierwszy dzien jazdy caly w deszczu. Dobrze ze to tylko 550km.

GrzesT, fajno! Milo bedzie poznac.

Drugi nocleg mamy w Wiedniu i pozniej do soboty na Slowenii. Kemping Spik (Lza go opisywał w tym roku - dzieki!). Troche gor, rowerow i rzeskiego powietrza rano i wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kondziorro

Rewelka, czekamy z niecierpliwoscią na relacje. Podawaj ceny za pobyty na kempingach. Bedzie wskazowka dla wyjezdzajacych w przyszlym roku. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi