Skocz do zawartości

Okolice Łodzi


blumore

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Przedborzu byłem 2 tyg temu na weekendzie i bardzo, bardzo polecam. Jeden minus to taki ze w weekend nie ma się co spodziewać ciepłej wody bo solary nie wyrabiają. Czysto, cicho i tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Przedborzu byłem 2 tyg temu na weekendzie i bardzo, bardzo polecam. Jeden minus to taki ze w weekend nie ma się co spodziewać ciepłej wody bo solary nie wyrabiają. Czysto, cicho i tanio.

A w weekendy dużo miejscowych nad wodą? Nie ma na kempingu młodzieży w namiotach? Znalazłam wątek strusia, ale z 2015 roku - zdjęcia i ceny bardzo zachęcające, może na weekend byśmy zawitali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowych nad wodą od pieruna, ale miejsce na przyczepki oddalone na tyle że ani widu ani słychu, jedynym minusem obecności tubylców jest brak ciepłej wody bo sobie stopki myją na wyjściu i zużywają cały bojler :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tam ktoś tego pilnuje w ogóle? W nocy bezpiecznie?

 

 

Tutaj:

https://goo.gl/maps/aWJhSBYpBGy

Byliśmy tam na długi weekend sierpniowy. W nocy nocuje tylko ratownik i brama nie była zamykana.

Szkoda bo teren jest ogrodzony. Ma wprawdzie jeszcze 3 wejścia ale podobno na noc zamykane.

W ostatnią noc byliśmy już sami na kempingu ale nikt nie chodził, było spokojnie aż za bardzo.

Zresztą w czasie weekendu też spokój, były chyba 2 przyczepy, namiot i kamperek mały.

Na plaży stosunkowo dużo ludzi ale z miejsca dla zestawów tego się nie widzi ani nie słyszy.

Jeden minus to to, że woda kwitnie ale mimo tego ludzie się kąpią.

Prawie cały dzień jest ratownik na tej "plaży".

Jest gdzie pojeździć na rowerach po asfalcie, dużo bocznych dróg prawie zupełnie bez ruchu kołowego.

Z psem na długi spacer na dziko też jest gdzie wyjść a nawet pojechać na rowerze (z psem).

Po drugiej stronie zalewu jest gastronomia, nawet przyzwoita, jedzenie, lody , kawa mrożona dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, my się tam wybieramy w następny weekend (1-3 września).

Strone mają ale trzeba szukać jako zakładki do strony gminy przedbórz - Zalew Przedbórz.

Nie funkcjonuje strona jako samodzielna strona kempingu itd.

 

http://www.przedborz.pl/kultura-turystyka/turystyka/zalew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego Przedbórza. Zajechaliśmy tam na weekend jak wracaliśmy z morza. Po jednej nocce się zawinąłem do domu. Z jednej strony fajnie bo ceny symboliczne, pusto na kempingu, dostaliśmy własny kluczyk do osobnych łazienek/wc, wydaje się że super. Natomiast kemping jest między parkingiem a plażą. Wieczorem zaczął się najazd miejscowych. Kręcili kołowrotki na parkingu, potem chlanie na ławkach obok kempingi i z powrotem na parking i zmiana następni już jadą itd. itd. Wszędzie powyklejane, że ośrodek niby czynny do 19-tej ale to fikcja. Nie czułem się tam z dziećmi bezpiecznie. Może akurat tak nieszczęśliwie trafiłem ale ja nie polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego Przedbórza. Zajechaliśmy tam na weekend jak wracaliśmy z morza. Po jednej nocce się zawinąłem do domu. Z jednej strony fajnie bo ceny symboliczne, pusto na kempingu, dostaliśmy własny kluczyk do osobnych łazienek/wc, wydaje się że super. Natomiast kemping jest między parkingiem a plażą. Wieczorem zaczął się najazd miejscowych. Kręcili kołowrotki na parkingu, potem chlanie na ławkach obok kempingi i z powrotem na parking i zmiana następni już jadą itd. itd. Wszędzie powyklejane, że ośrodek niby czynny do 19-tej ale to fikcja. Nie czułem się tam z dziećmi bezpiecznie. Może akurat tak nieszczęśliwie trafiłem ale ja nie polecam. 

 

domyślałem się, że właśnie tak to będzie funkcjonować. Tak się składa, że kilkanaście lat temu gościłem tam z tydzień i poznawałem lokalną młodzież. Teraz są kolejni ale obyczaje zostały bez zmian. Niestety jest to taka mieścina, gdzie po za zalewem i kawałkiem rynku totalnie nic nie ma ta młodzież musi tam szaleć. Raz będzie lepiej, raz gorzej, ale obawiam się tam wyjazdu z dziećmi, bo wieczorem nie zawsze będzie  cicho, bezpiecznie i spokojnie. Powinna być tam obsługa, szlaban i porządek. Camping z pieniędzy unijnych, ktoś napisał wniosek, udało się, postawili tylko brak wizji, tradycji, pomysłu na dalsze funkcjonowanie. To tak jak ze stadionem we Wrocławiu gdzie chodzi po 10-20% tego co pojemność obiektu.  Widział Ktoś z Was reklamę tego campu ? stronę albo zaproszenie na spotkanie ? nic po za inicjatywą forumowiczów. Byłem tam ze 3-4 lata temu przejazdem służbowo, zwiedziłem cały camping, żywej duszy nie było, nikt mnie nie zatrzymywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.