Skocz do zawartości

Ile wyjazdów w roku?


KarolWWL

Rekomendowane odpowiedzi

W rekordowym roku przespałem w budzie 24 noce, ale wówczas miałem bardzo długie wakacje i jednym ciągiem 11 nocy zaliczyłem.

Od połowy sierpnia zeszłego roku do dzisiaj (więc prawie rok) ani jednej. I nawet przez myśl mi nie przyszło że buda jest zbędna.

W tym roku, z racji że sezon jeszcze trwa liczę że 11-12 nocek uda się zaliczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie zdarzało się zakończyć i rozpocząć sezon jednym wyjazdem;) - spotkanie sylwestrowe. Zimą jakieś aktywacje krótkofalarskie, ćwiczenia łączności kryzysowej, potem na rybki, weekendy no i urlop. ~50 noclegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zaczeliśmy sezon w kwietniu pielgrzymka i od maja z racji tego że nie mamy urlopu to prawie co wekeend jesli pogoda jest łaskawa bo właśnie po to jest przyczepa inaczej nie warto jej trzymać  :skromny:  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zaczeliśmy sezon w kwietniu pielgrzymka i od maja z racji tego że nie mamy urlopu to prawie co wekeend jesli pogoda jest łaskawa bo właśnie po to jest przyczepa inaczej nie warto jej trzymać  :skromny:  :skromny:

 

A jak mam kaprys trzymać dla jednego wyjazdu w roku to źle? To gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też mi się nie składa z wolnym, zawsze coś i coś i coś, nawet jak nie robota. Wstyd, w tym roku "0" (słownie zero), mam nadzieję że w sierpniu coś jednak się da dłużej, a jak będzie ładna jesień, to do końca października w co drugi weekend. Póki co w połowie lipca zacząłem dopiero szykować cepę do wyjazdów, jakichkolwiek. To już coś. Bo nadzieja... umiera ostatnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Proszę o informację, ile razy w roku wyjeżdzacie swoimi "zestawami" oraz kiedy rozpoczynacie i kończycie sezon? Ile to wyjdzie dni w roku? :)

Sezon biwakowy u mnie trwa mniej więcej od połowy kwietnia do połowy października - zależnie od pogody. Na długie weekendy (są 3 w tym sezonie: maj, czerwiec, sierpień, one mają zazwyczaj 4-9 dni) jeżdżę zawsze i zazwyczaj gdzieś dalej (zazwyczaj zagranica). Do tego dochodzi główny wyjazd, czyli  wakacyjny - dwa tygodnie w klamrach weekendów, czyli coś około 16 dni. W pozostałym czasie raz, dwa lub trzy razy w miesiącu, średnio co drugi weekend.

 

Łącznie więc na wyjazdach biwakowych spędzam około 40 dni, pokonuję około 13000km.

 

W moim przypadku  "zestaw" to żwawy mini-kamperini bez ogona, co dodaje mi sporo punktów do mobilności w stosunku do zestawów z przyczepami.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwszy nasz rok z przyczepą, dotychczas był namiot.

Do dnia dzisiejszego spędziliśmy w przyczepie 30 nocy, a przed nami długi weekend (startujemy jutro). Potem jeszcze trochę wakacji zostanie no i sezon myślę ciągnąć do października (tylko weekendy, inaczej praca nie pozwoli).

Szacuje, że sezon zakończymy z wynikiem 40 nocy. Jak na pierwszy rok to chyba nieźle :)

 

Pozdrowienia! i Udanego długiego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od majówki zacząłem w tym roku, 5 dni, później Boże Ciało 6 dni, później urlop w lipcu 15 dni to daje jak na razie 26 dni ale mam nadzieję że we wrześniu pogoda jeszcze pozwoli na wypady bo jak na złość sierpień taki piękny a tu w weekendy ciągle gdzieś wypady ale bez cepki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym sezonie  ( z tego co zliczyłem) to już 35 noclegów w przyczepie...w tym wypad wakacyjny dwutygodniowy....pewnie jeszcze coś się "urodzi".....ale tego nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozwojowy, kwiecień - 3 dni, maj majówka, czerwiec - czerwcówka, sierpień tydzień morze, tydzień mazowsze, do tego jeszcze kilka weekendów 'ot tak' piątek do niedziela...

 

Uważaj, bo to wciąga i potem wyjazd do hotelu jest 'nie teges' :)

 

 

Dziś usiadłem do zaprojektowania campervana... zeby móc wyjeżdzać jeszcze cześciej i 'szybciej' na zwiedzanie... przyczepa na wyjazdy z dziećmi, campervan na wyjazdy objazdówki dwuosobowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.