Skocz do zawartości

O tym jak łatwo plany idą w łeb :/


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Temat troche do pożalenia się. Wszystkie plany wakacyjne, nadgonienie roboty w koło domu, a przede wszystkim wakacje we włoszech szlag trafił. Jakiś napity cymbał rozjechał mnie pod samym domem, naderwane więzadło tylne w kolanie i mocno uszkodzone już wcześniej rekonstruowane więzadło krzyżowe. Teraz mocna rehabilitacja a 21 sierpnia decyzja o operacji, jak złożona i kiedy :( najbardziej żal mi dzieciaków, jak się dowiedzą że nie jedziemy to będzie płacz i lament. Mam jeszcze cichą nadzieję że tego 21 powie że rehabilitacja wystarczyła i możemy jechać w połowie września, ale szczerze to sam w to nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Temat troche do pożalenia się. Wszystkie plany wakacyjne, nadgonienie roboty w koło domu, a przede wszystkim wakacje we włoszech szlag trafił. Jakiś napity cymbał rozjechał mnie pod samym domem, naderwane więzadło tylne w kolanie i mocno uszkodzone już wcześniej rekonstruowane więzadło krzyżowe. Teraz mocna rehabilitacja a 21 sierpnia decyzja o operacji, jak złożona i kiedy :( najbardziej żal mi dzieciaków, jak się dowiedzą że nie jedziemy to będzie płacz i lament. Mam jeszcze cichą nadzieję że tego 21 powie że rehabilitacja wystarczyła i możemy jechać w połowie września, ale szczerze to sam w to nie wierze

:(

Duzo zdrowka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leczy rany, może się wyliżesz do tej pory choć długa trasa za kółkiem po takiej kontuzji to nie bardzo. Jeśli nie Ty będziesz prowadzić to jest szansa na leniwe wakacje. Trzeba wierzyć i usprawniać staw do tej pory. Zdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze raz będzie rekonstrukcja krzyżowego to nie ma szans, pare miesięcy z kulami j codziennie rehabilitacja. Już raz to przechodziłem, dlatego mam cichą nadzieję że jakoś się od tego wyślizgam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze raz będzie rekonstrukcja krzyżowego to nie ma szans, pare miesięcy z kulami j codziennie rehabilitacja. Już raz to przechodziłem, dlatego mam cichą nadzieję że jakoś się od tego wyślizgam

Co to znaczy rozjechał, samochodem w Ciebie wjechał jak szedłeś na piechotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mniej więcej tak było jak piszesz, byłem przed domem, szutrowa droga. Zapierniczał jak durny, spokojnie ze 100 miał na blacie, zatrzymał się z impetem, zobaczyłem że był albo pijany albo naćpany, mówie dzwonie na policję. A ten jedyna i w palnik, przeciągnął mnie na masce parenaście metrów, strącił i pojechał dalej. Dobrze że nr zapamiętałem

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek nie jesteś sam, mieliśmy jechać na Węgry ale nie wypaliło. Pogodziłam się z tym i ruszyliśmy w Polskę. Po tygodniu urlop skończył się dla mnie w szpitalu a dla żony i maluchów w domu. Może za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to nie problem. Ale dzieciaki doczekać się nie mogą, buda prawie rok pod domem stoi a byliśmy raz na weekend i raz na tydzień i to wsio :/ sezon w plecy

Podstawa to pozytywne myślenie zawsze. Na razie niczego na 100% jeszcze niczego nie wiesz. Dlatego głową do góry, a noga do rehabilitacji :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.