Skocz do zawartości

IV Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2017 (10-12.11.2017)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aktualizacja LIST

 

 

A) Forum.karawaning.pl

 

1. ink_s 2+2 (9 i 6 lat) 
2. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)
3. Merx44 2+2 (7 i 4) 
4. marf100 2+2 (2,5 i 5)
5. lutek1 2+2psy

6. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.

7. BiK + pies

8. Mik media 2x

9. PIT (2+3)

10. Vrboska

 

Być może...

1. Ptaku

2. Jurek121175

3. Balthur

4. Spablo1

5. 100pa

 

 

B.  CT (CamperTeam.pl)

1. CAMELKI (2 os.) 

2. Olek_LT (2 osoby)

3. GOLDAS (2+1)

4. miciurin (być może )

 

 

C) Fanklub-Niewiadówka

1.  Paczek (2+1)

 
D.)  Forum karawaningowe karawaning.pl 
1. finger (2)
2. Focus (2 + 1)
3. ADRIA'n (2 + 2)
4. Szyszki (2)
5. BartoszK (2+1)
6. Walko (2+1)
7. YOGI (2+1)
______________________________________________________________________
 
LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?  :yay:  :drink:  :hmm:
 
Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)
 
Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota) 
 
LISTA:
1.....
2....
Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest też lista na salę.

Rozumiem że przy obecnej frekwencji będzie to koszt około 20 zł za piątek i 20 za sobotę. 

W takim razie proszę o wpisanie mnie na listę chętnych do korzystania z sali. :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest też lista na salę.

Rozumiem że przy obecnej frekwencji będzie to koszt około 20 zł za piątek i 20 za sobotę. 

W takim razie proszę o wpisanie mnie na listę chętnych do korzystania z sali. :gitara:

 

PIT - Na razie zakładamy optymistycznie że ponad 50 załóg się zjawi czyli że wyjdzie 20 zł za dwa dni. (pod warunkiem że wszyscy będą chcieli) - po to lista. Jeszcze miesiąc czasu więc myślę że temat będzie robił się gorący im bliżej  :drive:

 

LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?   :yay:   :drink:   :hmm:  :pub:  :>  :gitara:
 
Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie ze wyjdzie 10 zł za dzień)
 
Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota) 
 
LISTA:
1. PIT
2....
Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! :yay:

Dawno,oj dawno nas nie było, nie tylko w Stęszewie ale i na forum! Ostatni i jedyny nasz wypad w tym roku był w kwietniu!!!! :'(

Czas to zmienić i dlatego proszę nas wpisać na listę i na salę też! :dzieki:  Postaramy się przyjechać za wszelką cenę! :tuptup: 

Dużo się działo przez ten czas u nas , w konsekwencji czego niedługo zostaniemy dziadkami :bzik: !. Będzie co opijać! :piwo:

 Mam nadzieję do zobaczenia! :hej:

Dorcia, Tomek i Mati

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja LIST

 

 

A) Forum.karawaning.pl

 

1. ink_s 2+2 (9 i 6 lat) 
2. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)
3. Merx44 2+2 (7 i 4) 
4. marf100 2+2 (2,5 i 5)
5. Dorcia (2+1)

6. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.

7. BiK + pies

8. Mik media 2x

9. PIT (2+3)

10. Vrboska

 

Być może...

1. Ptaku

2. Jurek121175

3. Balthur

4. Spablo1

5. 100pa

 

 

B.  CT (CamperTeam.pl)

1. CAMELKI (2 os.) 

2. Olek_LT (2 osoby)

3. GOLDAS (2+1)

4. miciurin (być może )

 

 

C) Fanklub-Niewiadówka

1.  Paczek (2+1)

 
D.)  Forum karawaningowe karawaning.pl 
1. finger (2)
2. Focus (2 + 1)
3. ADRIA'n (2 + 2)
4. Szyszki (2)
5. BartoszK (2+1)
6. Walko (2+1)
7. YOGI (2+1)
______________________________________________________________________
 
LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?   :yay:   :drink:   :hmm:
 
Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)
 
Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota) 
 
LISTA:
1 PIT
1. finger 
2. Focus 
3. ADRIA'n 
4. Szyszki 
5. BartoszK
6. Walko 
7. YOGI
8. Dorcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dopisuję się i moich znajomych na pozycję 9 i 10 na salę.

 

 

A) Forum.karawaning.pl

 

1. ink_s 2+2 (9 i 6 lat) 
2. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)
3. Merx44 2+2 (7 i 4) 
4. marf100 2+2 (2,5 i 5)
5. Dorcia (2+1)

6. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.

7. BiK + pies

8. Mik media 2x

9. PIT (2+3)

10. Vrboska

 

Być może...

1. Ptaku

2. Jurek121175

3. Balthur

4. Spablo1

5. 100pa

 

 

B.  CT (CamperTeam.pl)

1. CAMELKI (2 os.) 

2. Olek_LT (2 osoby)

3. GOLDAS (2+1)

4. miciurin (być może )

 

 

C) Fanklub-Niewiadówka

1.  Paczek (2+1)

 
D.)  Forum karawaningowe karawaning.pl 
1. finger (2)
2. Focus (2 + 1)
3. ADRIA'n (2 + 2)
4. Szyszki (2)
5. BartoszK (2+1)
6. Walko (2+1)
7. YOGI (2+1)
______________________________________________________________________
 
LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?   :yay:   :drink:   :hmm:
 
Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)
 
Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota) 
 
LISTA:
1 PIT
1. finger 
2. Focus 
3. ADRIA'n 
4. Szyszki 
5. BartoszK
6. Walko 
7. YOGI
8. Dorcia
9. WojtEwa (vel Socale)
10. BiK
Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa -2 nie byc może i prosze do salki też dopisać 

 

Się robi :)

 

A) Forum.karawaning.pl

 

1. ink_s 2+2 (9 i 6 lat) 

2. Paweł Worach 2+2 (3 i 5)

3. Merx44 2+2 (7 i 4) 

4. marf100 2+2 (2,5 i 5)

5. Dorcia (2+1)

6. WojtEwa vel Socale + 3kilo psa. Udział w turnieju wezmę o ile będę cześfy. Proponuję również postrzelać z wiatrówki do tarcz, na punkty. Mam karabinek, tarcze, śrut... Wezmę.

7. BiK + pies

8. Mik media 2x

9. PIT (2+3)

10. Vrboska

11. 100pa

 

Być może...

1. Ptaku

2. Jurek121175

3. Balthur

4. Spablo1

 

 

 

B.  CT (CamperTeam.pl)

1. CAMELKI (2 os.) 

2. Olek_LT (2 osoby)

3. GOLDAS (2+1)

4. miciurin (być może )

 

 

C) Fanklub-Niewiadówka

1.  Paczek (2+1)

 
D.)  Forum karawaningowe karawaning.pl 

1. finger (2)

2. Focus (2 + 1)

3. ADRIA'n (2 + 2)

4. Szyszki (2)

5. BartoszK (2+1)
6. Walko (2+1)
7. YOGI (2+1)

______________________________________________________________________

 
LISTA CHĘTNYCH NA SALĘ Restauracyjną (Ogrzewaną) na Imprezę Piątkową / Sobotnią ?    :yay:    :drink:    :hmm:
 
Koszt 500 zł / dzień (ale myślę że tyle załóg sumarycznie będzie)
 
Proponuję zrzutkę po 20 zł od załogi (Piątek / Sobota) 
 
LISTA:
1 PIT
1. finger 

2. Focus 

3. ADRIA'n 

4. Szyszki 

5. BartoszK
6. Walko 
7. YOGI
8. Dorcia
9. WojtEwa (vel Socale)
10. BiK
11. 100pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki,

Przepraszam że w tym temacie małe pytanie techniczne ale dotyczy ono owego miejsca i zlotu.

Pytanie odnośnie elektryczności na polu, kolega California nie odpisał mi (wierzę że w związku ze sprzątaniem).

Czy ktoś używał tam przy tych 4 Amperach ogrzewania elektrycznego? Bo ja używam takiego w przyczepie na noc, 1000W i nie wiem czy jest sens jechać na ten Zlot żebym nie siedział w ciemności i zimnie jak korki pójdą. Po wpisach zakładam że część osób już tam była a Ja nie napotkałem się jeszcze z tak słabym zabezpieczeniem na polu.

Proszę o jakąś odpowiedź popartą doświadczeniem w tym miejscu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki,

Przepraszam że w tym temacie małe pytanie techniczne ale dotyczy ono owego miejsca i zlotu.

Pytanie odnośnie elektryczności na polu, kolega California nie odpisał mi (wierzę że w związku ze sprzątaniem).

Czy ktoś używał tam przy tych 4 Amperach ogrzewania elektrycznego? Bo ja używam takiego w przyczepie na noc, 1000W i nie wiem czy jest sens jechać na ten Zlot żebym nie siedział w ciemności i zimnie jak korki pójdą. Po wpisach zakładam że część osób już tam była a Ja nie napotkałem się jeszcze z tak słabym zabezpieczeniem na polu.

Proszę o jakąś odpowiedź popartą doświadczeniem w tym miejscu.

 

Pozdrawiam

Na kempingach obowiązuje zakaz używania grzejników elektrycznych i dlatego szanujący się i dbający o bezpieczeństwo swoje i gości właściciele takich obiektów zabezpieczają gniazda wtykowe do zasilania kamperów i przyczep bezpiecznikami tak niskiej wartości wystarczającej w zupełności do uruchomienia instalacji oświetleniowej, lodówki, telewizora. Ogrzewanie musi sobie zapewnić sam właściciel kampera czy przyczepy przez dbanie o zainstalowany w nim czy niej grzejnik i bojler zasilane gazem LPG. Tym samym gazem zasilana jest również kuchenka dwu lub trzy palnikowa. Wypowiedź popieram swoim czterdziestoletnim doświadczeniem w tym miejscu i w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kempingach obowiązuje zakaz używania grzejników elektrycznych i dlatego szanujący się i dbający o bezpieczeństwo swoje i gości właściciele takich obiektów zabezpieczają gniazda wtykowe do zasilania kamperów i przyczep bezpiecznikami tak niskiej wartości wystarczającej w zupełności do uruchomienia instalacji oświetleniowej, lodówki, telewizora. Ogrzewanie musi sobie zapewnić sam właściciel kampera czy przyczepy przez dbanie o zainstalowany w nim czy niej grzejnik i bojler zasilane gazem LPG. Tym samym gazem zasilana jest również kuchenka dwu lub trzy palnikowa. Wypowiedź popieram swoim czterdziestoletnim doświadczeniem w tym miejscu i w tym temacie.

Kolego rozumiem i szanuje takie zdanie. Ja akurat mimo zabezpieczeń bardziej ufam instalacji elektrycznej na całą noc, czy to specjalnym grzejnikom olejowym czy też ogrzewaniu panelowemu. Myślę że każdy ma prawo do używania tego co uważa i wierze że większość z nas robi to odpowiedzialnie. Ja mimo krótkiego stażu w podróżowaniu z przyczepą, zjechałem już kilka kempingów i nie spotkałem się z zabezpieczeniem 4A, owszem spotkałem 6 a częściej 10A. Takie też bezpieczniki ja mam w instalacji. Pytałem bo Ja na całą noc wolę "elektryka", a chciałem się upewnić jak wygląda to dokładnie na tym polu, bo zakładając maksymalne obciążenie przy mojej małej przyczepie i moim ogrzewaniu elektrycznym:

 

Powiedzmy:

1000W Ogrzewanie

100W lodówka

50W pompka wody

10W ledy

2W ładowarka telefonu

 

1162W ÷ 230V = 5.05A

 

Nie jest to obciążenie nawet duże bo 5A to wartość niska ale jednak większa niż deklarowane 4A.

A upewnić się chciałem bo chciałem przyjechać i poznać ludzi z tą samą pasją i większym doświadczeniem, ale skoro nie uruchomię tam swojego ogrzewania to niestety sobie podaruje z żoną.

 

Na kempingach obowiązuje zakaz używania grzejników elektrycznych.

Nie jestem samobójcą i kocham żonę, więc nie położyłbym się spać przy farelce. Ale nie położyłbym się przy piecu gazowym, złe doświadczenia mam i jestem uprzedzony. Uważam że bezpieczny olejowy grzejnik lub panele grzewcze są także bezpieczne. Tylko potrzebująca prądu za który chce zapłacić.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kokos1987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozważałeś używanie energooszczędnego promiennika podczerwieni?

Są nawet wersje w postaci żyrandola. 400W norma, a 800W to już bardzo wydajny.

.

Temat zjeżdża, poprosimy o uporządkowanie jak będzie się rozwijał.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spablo1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.