Skocz do zawartości

IV Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2017 (10-12.11.2017)


Rekomendowane odpowiedzi

Istotnie troszkę dyplomacji zabrakło, ale pocieszające jest to, że statystycznie po każdym wieloosobowym spotkaniu, nawet rodzinno-weselnym, zawsze ktoś nie do końca czuje się usatysfakcjonowany. Trochę drobiazgowy ten pretensjonalizm, można było na PW sobie wyjaśnić.

Cieszmy się że nie zaistniały naprawdę poważne powody do zgrzytów. Materialne szkody pojawiły się większe, jeden akumulator wybuchł, ja z kolei latałem z energoblokiem innego Kolegi...

No i mój analfabetyzm, za cholerę nie scykałem o co kaman po poznańsku w liście powitalnym szło.

To som poważne sprawy pany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla mnie osobiście ta dyskusja jest "żenująca". Było fajnie ? - było ! i kropka.  

Żadna dalsza dyskusja nie powinna sie dalej odbywać.

Ludzie organizują zlot/spotkanie, latają, załatwiają i jeszcze są pretensje. 

My jako nowicjusze pierwszy raz byliśmy na tym campie i było fajjnie i miło. Na pewno tam zawitamy ale cieplejsza porą :)  Przy wyjeździe urzekło nas i było milo na sercu, pożegnanie przez obsluge campu poprzez machanie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie troszkę dyplomacji zabrakło, ale pocieszające jest to, że statystycznie po każdym wieloosobowym spotkaniu, nawet rodzinno-weselnym, zawsze ktoś nie do końca czuje się usatysfakcjonowany. Trochę drobiazgowy ten pretensjonalizm, można było na PW sobie wyjaśnić.

Cieszmy się że nie zaistniały naprawdę poważne powody do zgrzytów. Materialne szkody pojawiły się większe, jeden akumulator wybuchł, ja z kolei latałem z energoblokiem innego Kolegi...

No i mój analfabetyzm, za cholerę nie scykałem o co kaman po poznańsku w liście powitalnym szło.

To som poważne sprawy pany :)

A czegu nie czaisz z listu? Jakieś szneki z glancem były;-) wiara ci nie wytłumaczyła tych blubrów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, z początku tylko pomyślałem że pisane było słownikiem T9 :)

Po 4 próbie przeczytania z sensem, koncentraqcją i zrozumieniem, czyli w sobotę skojarzyłem każde zdanie i już wiedziałem ze na salę o w pół do siódmej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Dziwny ten temat - pojawiają się posty można je przeczytać, obejrzeć fotki  - i pstryk fotki i posty znikają w otchłani serwerów.

 

Może to dziwnie zabrzmi - zapisując się do tego forum, czułem, że to jest to, poznałem wielu ciekawych ludzi, niestety - Grupa Trzymająca Władzę - ewidentnie pokazuje gdzie jest miejsce szarego forumowicza.

Być może i mój post zostanie usunięty, być może dostanę bana. ale zaczyna mnie śmieszyć zachowanie moderatorów i traktowanie tego forum na zasadzie to jest moja piaskownica i ja będę robił co będę chciał.

 

Dla mnie to forum znaczyło bardzo wiele - chciałem się udzielać pomagać, ci którzy mnie poznali z korespondencji i zarówno osobiście - na pewno czuli to.

 

Do tej pory byłem dumny wożąc na budce i na każdym holowniku - naklejkę forumową, teraz widząc co się dzieje i spodziewając się bana gotowy jestem zdjąć emblematy tego forum - nie wierzę ze moje słowa wpłyną jakoś na moderatorów, ale nadzieję mam do końca - bardzo proszę zmieńcie swoje zachowanie bo to co robicie przypomina dziecinadę. Kłótnia i pokazywanie w ten sposób, problemów bez prawa do obrony jest bardzo nie fair. Moderatorzy - jesteście tu po to by łagodzić ewentualne spory a nie zaogniać jeszcze bardziej.

 

Z szacunkiem do wszystkich i z cichą na dzieją na powrót normalności

 

RW

Edytowane przez RM77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też chciałem zapytać o co chodzi. Dzwoni kolega i mówi że są fajne fotki ze Zlotu, wchodzę a fotek nie ma? 

O co chodzi?

Czy gołe baby na nich były czy co?

A może chodzi o przeciwdziałanie alkoholizmowi, a tam pewnikiem flaszki na stołach były.

A może po prostu komuś pod deklem się gotuje? 

 

A może skreślę poprzednie zdanie bo bana zarobię? A co wtedy? Będę się moczył w nocy i ssał kciuk? Żeby nie powiedzieć że będę ssał fingera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam wszystkich

.........Dziwny ten temat - pojawiają się posty można je przeczytać, obejrzeć fotki - i pstryk fotki i posty znikają w otchłani serwerów.......

Krótka informacja, po publikacji posta nr 216 w danym temacie. Udało mi się porozmawiać z Administracja Forum, od której usłyszałem opinie powodująca dane działanie.

Ze swojej strony, jeśli kogoś uraziłem danym postem, to przepraszam, nie taki miałem cel. Moim celem była przejrzystość sytuacji z każdej strony. Wyjaśnienie które otrzymałem od Administracji jest w pełni mnie satysfakcjonujące.

Ze swojej strony przedstawiłem moje propozycje jak można taka sprawę rozwiązać ( inf do Miodzio).

Pozdrawiam wszystkich


Rafał Wosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie pojawiają się posty niezgodne z regulaminem:

- użytkowników posiadających większą ilość kont (pkt 4),

- niezgodne z tematyką danego wątku (pkt 7),

- mające charakter prowokacyjny i obraźliwy (pkt 11).

To, że ktoś jest użytkownikiem innego forum nie ma tu żadnego znaczenia.

Cała reszta postów się pojawia. To, że czasami trzeba poczekać aż zostaną zatwierdzone -no cóż, kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

 

Czy nie lepiej w tym temacie bez niepotrzebnych komentarzy wkleić zdjęcia i opisać zlot a nie narzekać na działania administracji i moderacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Spablo1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.