Skocz do zawartości

Holownik dylemat: Ford, Citroen, Renault ??? a może inny ???


Igor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 619
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, w79 napisał:

A co z opcja ladowania akumulatorow? Jest dodatkowy modul? 

u mnie dedykowana wiązka fabryczna o wartości pod 500zł miała w zestawie instalację dodatkową (stąd  bezpiecznik nowy trzeba było w skrzynkę wpiąć), i jest na haku + na stałe. Teoretycznie nie jest to plus do ładowania aku czy lodówki - przewody nie są tam za grube - chyba 2,5m2.

Ja będę dokładał dodatkowy kabel dla lodówki, aku podczas jazdy nie ładuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były to dwa moduły firmy Erich Jaeger PIN 9 ma plus na stałe natomiast PIN 10 plus po zapłonie I jeśli V >12.8.

Wsyskto fajnie tylko musiałem rozebrać pół wnętrza żeby zrobić to zgodnie z zaleceniami producenta. Auto złożone części nie zostało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ależ się pięknie wątek rozwinął :)

Miał być pies i jest pies (w właściwie psica :) ), nie mały - Golden - więc S-Max odpadł. Teraz mamy 2+3+1.

Rozważałem VW Caravelle, ale tam wiecznie problemy z silnikami.

Szkoda, że większość amerykańskich vanów ma w drugim rzędzie dwa fotele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Igor napisał:

Ależ się pięknie wątek rozwinął :)

Miał być pies i jest pies (w właściwie psica :) ), nie mały - Golden - więc S-Max odpadł. Teraz mamy 2+3+1.

Rozważałem VW Caravelle, ale tam wiecznie problemy z silnikami.

Szkoda, że większość amerykańskich vanów ma w drugim rzędzie dwa fotele. 

no to idź w tourneo custom. Jest teraz lift a w zasadzie prawie nowy model. 2.0 tdci 170KM, 470 NM (coś koło tego) + automat. Fajny holownik, 8 miejsc, które można ustawiać zgodnie z życzeniem załogi. Fajny ekran 8 cali, czujniki, kamery, osobna klima na tył i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 180 koła, jak się coś dobierze to będzie 200. Wyposażenie dostawczakowate, np. tylko klimatyzacja manualna.

Nowy, odpada. Może używka, muszę obejrzeć w realu takie jeździdełko. Chyba będzie konkurs między tym a Galaxy :)

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz w cennik bo to jest tylko "może przyjdzie jelonek i tyle nam zapłaci" Powinieneś bez problemu dostać rabat ~15-20%) 
A ile kosztuje nówka galaxy? Wydaje mi się, że to będzie podobna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 125.000 netto na otomoto stoi ktolka nowek z automatem. Pewnie ponizej 150brutto się kupi.

 

Jedź do salonu, usiądź z rodziną.  U nas wyszło to super. Edge wygodniejszy ale taki jakiś mały ;)

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.