Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Commander napisał:

Wielka szkoda że sobie szyby nie rozbił....

Na wzór USA, za kare 30 dni w prosektorium lub w szpitalu Covidowym. Jakby się o ciągał w robocie to kara by się wydłużała o podobny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peja76 napisał:

 

0:40 min.

obejrzyjcie dobrze.  nagrywający  nagle redukcja i but w podłogę .

99% jestem pewny że w tym czasie jadący za nim kiją próbował go wyprzedzić.

 w sporej części nagrywający sami prowokują .

czy jadąc za nim machał pałką tego się nie dowiemy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie prowokują !?

 Debil młodociany lekko przypasiony w kijance wozi ze sobą pałkę teleskopową. Już samo to świadczy ,że jeździ po drogach z nastawieniem , że komuś zrobi popis.

To nie Rosja !

Nawet za bardzo nie potrafi się posłużyć pałką bo z małpiej łapy jak widać wypadła na asfalt. Gdyby trafił na kozaka to zanim by się schylił po narzędzie to już by leżał nieprzytomny koło tegoż narzędzia.

Po drugie debil przekracza podwójną ciągłą  i po buracku wyhamowuje auto za nim - stwarzając sytuację wypadkową.

Nie wiem czy to rodo-srodo czy inny powód ale numery powinny być czytelne dla oglądających chama w filmie.

A zaraz potem ruch ze strony Policji. Podliczyć wykroczenia i próbę czynnej napaści.

No ale ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami prowokują, nieraz mam okazje jeżdzić dość szybkimi autami i nie mogę zrozumieć tego jak jeden z drugim staje na pasie obok i ruszamy, a on pedał w podłogę, wyprzedzasz to samo, jeszcze żeby miał czym a to jakieś pierdzidło, jak by coś musiał sobie udowodnić czy co, jak jadę pierdzitkiem to nieraz też się zdarzy że koś przyśpieszy ale jest to mały procent, usportowionym nagminne.

@Cathay  pewnie wie gdzie na 11 zaczyna się węzeł i skrzyżowanie Such Las-Sobota, są tam światła,  nagminne jest w tym miejscu ruszanie z prawego pasa na pełnym gazie żeby tylko udowodnić sobie i innym że on pierdzidkiem opierdzielił takie auto, potem siedzą u cioci na imieninach i co jeden to mądrzejszy.

 

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, peja76 napisał:

Ludzie sami prowokują, nieraz mam okazje jeżdzić dość szybkimi autami i nie mogę zrozumieć tego jak jeden z drugim staje na pasie obok i ruszamy, a on pedał w podłogę, wyprzedzasz to samo, jeszcze żeby miał czym a to jakieś pierdzidło, jak by coś musiał sobie udowodnić czy co, jak jadę pierdzitkiem to nieraz też się zdarzy że koś przyśpieszy ale jest to mały procent, usportowionym nagminne.

@Cathay  pewnie wie gdzie na 11 zaczyna się węzeł i skrzyżowanie Such Las-Sobota, są tam światła,  nagminne jest w tym miejscu ruszanie z prawego pasa na pełnym gazie żeby tylko udowodnić sobie i innym że on pierdzidkiem opierdzielił takie auto, potem siedzą u cioci na imieninach i co jeden to mądrzejszy.

 

A ja mam odwrotnie - jadę kosiarką żony z silnikiem 1.0 - wszyscy Chcą się ścigać. Jadę swoim wozem, nagle koledzy z BMW M3 nie wiedzą co mam pod maską i profilaktycznie jadą spokojnie. Jeden ostatnio się wychylił, miał chyba tuning w postaci samego znaczka i wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maarec napisał:

Jadę swoim wozem, nagle koledzy z BMW M3 nie wiedzą co mam pod maską i profilaktycznie jadą spokojnie.

Rozmiarów się boją a nie tego co pod maską:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Commander napisał:

Zastrzelić i zakopać.... żeby nie śmierdział. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

No co Ty - po co marnować taki potencjał? Na łańcuch (pewnie zresztą lubi łańcuchy) i ciężkie roboty - udrażnianie kanałów, pogłębianie rowów, etc. Dać wytchnienie koparkom, spychom, innym maszynom, które są drogie w utrzymaniu i zanieczyszczają środowisko - wystarczy ten koleś i łopata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Commander napisał:

Zastrzelić i zakopać.... żeby nie śmierdział. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Najpierw należy zbadać sprawę i osądzić. 

Pewnie zwykła szumowina w tej klijówce, ale czy wiesz co zrobił ten z audi że go tak rozjuszył? Może zrobił coś za co należało się pałą nie tylko w szybę ale i w łeb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zulos napisał:

No co Ty - po co marnować taki potencjał? Na łańcuch (pewnie zresztą lubi łańcuchy) i ciężkie roboty - udrażnianie kanałów, pogłębianie rowów, etc. Dać wytchnienie koparkom, spychom, innym maszynom, które są drogie w utrzymaniu i zanieczyszczają środowisko - wystarczy ten koleś i łopata.

:ok::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.