Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Commander napisał:

Byłeś ... widziałeś... Czy klepiesz jak TVN.

Czy widziałem jak się napie...ją po meczach ? Tak . A Ty nie  ?  A ten materiał to też TVN sfabrykował i zapłacił łysolom za ustawkę tak jak za urodziny pana z wąsikiem ?
Jesteś z innej planety czy klepiesz jak Kurwizja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widziałem jak się napie...ją po meczach ? Tak . A Ty nie  ?  A ten materiał to też TVN sfabrykował i zapłacił łysolom za ustawkę tak jak za urodziny pana z wąsikiem ?
Jesteś z innej planety czy klepiesz jak Kurwizja ?
Kibole z każdego kraju się tak nawalają. Poszukaj sobie materiałów o Angolach, Holendrach itp. Takie zachowania to niestety żadna nowość. Patologia jest wszędzie taka sama
U nas w kraju nikt się ich nie czepia za takie zachowanie , więc myślą że wszędzie  miejscowa policja będzie się bać .
Dokładnie czepiają się tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:

Kibole z każdego kraju się tak nawalają. Poszukaj sobie materiałów o Angolach, Holendrach itp. Takie zachowania to niestety żadna nowość. Patologia jest wszędzie taka samaDokładnie czepiają się tak samo

Nie słyszałem o tego typu zachowaniach np Holendrów . Ale zapewne wkleisz szybciutko link i mi udowodnisz że tak nie jest ... Jeżeli tego nie zrobisz , nie ma co dalej ciągnąć tematu .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, august831 napisał:

Nie słyszałem o tego typu zachowaniach np Holendrów .

Mało slyszałeś

Cytat

Ale zapewne wkleisz szybciutko link i mi udowodnisz że tak nie jest ... Jeżeli tego nie zrobisz , nie ma co dalej ciągnąć tematu .

To pewnie polscy przebierańcy prawda? 

 

Tu kibole z Niemiec nawalają się z Holendrami:

Tu nawalanka kiboli Liverpoolu z kibolami AS Roma:

Tu Angole tłuką się z Chorwatami:

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umknęło Twojej uwadze że ci ,,nasi,, napi...li się między sobą ??  To chyba świadczy dobitnie o ich głupocie .
Aha, czyli Holendrzy tłukacy się tak samo, też między sobą na wyjazdach swojej reprezentacji, to już szczyt geniuszu i wzór naśladowania tylko dlatego, że to Holendrzy a nie Polacy?

No to jeszcze raz - w każdym kraju masz takie same patologie i głupie zachowania. Narodowość nie ma tu nic do rzeczy. To, że bandyterke udało się wyrzucić że stadionu nie znaczy, że przestała ona istnieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, august831 napisał:

Czy widziałem jak się napie...ją po meczach ? Tak . A Ty nie  ?  A ten materiał to też TVN sfabrykował i zapłacił łysolom za ustawkę tak jak za urodziny pana z wąsikiem ?
Jesteś z innej planety czy klepiesz jak Kurwizja ?

Osobiście znam ludzi którzy rozbili skutecznie krakowskie bojówki stadionowe. Wiem ile to kosztowało pracy, pieniędzy i zachodu. A jak jadę do pracy to widzę zamknięte na cztery spusty knajpy które do nich należały i w których się hucznie bawili z byle okazji.

A dlaczego się teraz udało... Bo się w końcu pod wpływem mediów obudziły te ... niezawisłe sądy...

I przestać ziać tą jak to mówicie... mową nienawiści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Commander napisał:

Osobiście znam ludzi którzy rozbili skutecznie krakowskie bojówki stadionowe. Wiem ile to kosztowało pracy, pieniędzy i zachodu. A jak jadę do pracy to widzę zamknięte na cztery spusty knajpy które do nich należały i w których się hucznie bawili z byle okazji.

A dlaczego się teraz udało... Bo się w końcu pod wpływem mediów obudziły te ... niezawisłe sądy...

I przestać ziać tą jak to mówicie... mową nienawiści...

Niby tak , ale zauważ iż od pierwszych publikacji (notabene właśnie w TVN) przez dwa lata nic się nie działo . Dopiero  możliwość plajty i zmasowany atak prasy i tv  zmobilizowała śledczych do działania .
Tylko znów nie wiadomo czy łysole zostaną odstawieni od cyca czy polecą za tym sankcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Commander napisał:

A jak myślisz... czyja to wina? 

Policji czy tych fantastycznych sądów?

Więc nie mów że się z tym nic nie robi bo jest akurat odwrotnie. W Polsce problem jest najbardziej trudny bo stadionowi zadymiarze to tak na prawdę wysoko zorganizowane grupy przestępcze.

Jak na pewno wiesz ... sądy zajmują się sprawą dopiero na końcu , na podstawie dowodów obciążających zebranych przez milicję i prokuraturę . Jeżeli one nic nie robią lub umarzają - to tak jakby nie było w ogóle sprawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ten sarkazm... Ale milicja to raczej współczesne określenie drogówki...

Policjanci kryminalni...to wykształceni ludzie, mówiący biegłe w co najmniej jednym języku obcym...i umiejący funkcjonować bez gorzoły. Co do dowodów... Pan lub pani sędzia zbyt często wykazuje miłosierdzie... I na tym skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.