Skocz do zawartości

Camping Molo - Osiek k. Oświęcimia.


arkady

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.07.2018 o 23:05, uwex napisał:

Obrazki z kempingu, kontenery Wc i widoczki z ResortMoloadd7d7b4590c5a78ce4a390a24c289f3.jpg904dc100ea7afa789bad1791af271a49.jpg12e0e15abc0b41555a28c9ac05b78815.jpg0f67716cb6bb94986537abf455655b30.jpg84db94a43c06ef9a7b0af98e67526783.jpgc17025bc266573bff68bb09c422497e8.jpg4b8c2db52a3bb7142700c783aed7964d.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Sanitariat główny i muszla do wc chemicznegoe769d8f3ef6c24ba1482aee09608143d.jpg851de4850ed9de7b3c5176e7da0be038.jpg0133cc3c692746cf651716b12baef476.jpg6cb4138e2075f16ef5807273fcbf1147.jpg572cbddaf00944f8efbe02dc7b8eeb90.jpg7dc68d49d76911164fcb9044e5d4065a.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Sanitariaty główne i muszla do opróżniania wc chemicznegoc097daf25ef61c6d7b119f1bc3e9b911.jpg8801908b9f14988c9af5aa500d3ff232.jpg42772ed19cc232ddcd79cdda43f84b60.jpg092240ab66bae911fce2eee13fdab34f.jpgd017bb3b9f7d5f0a1b2a15d8f19451e7.jpgb80cbf1647ba82c816780cc9f06b3a6a.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

1. Nikt mi nie płaci za pisanie o tym kempingu.

2. Miejsca te koło konterów sanitarnych są wg mnie drugiej kategorii. Oni tam zrobili miejsca kempingowe (tam namioty chyba miały  być) bo się nie spodziewali takiej popularności. Ale rozumiem, że kto tego nie wie to może narzekać.

3. "Prawdziwy" kemping z wodą, kanalizacją i prądem przy każdym stanowisku  jak na Polskę to pierwsza liga. Za przejściówkę do przyłączenia prądu płaci się kaucję zwrotną przy wyjeździe.

4. Sanitariaty na kempingu "prawdziwym" czy też właściwym są Na Pewno najlepsze w Polsce a widziałem większość wartych uwagi. Jak ktoś zna lepsze w PL proszę o informację.

5. Miejsce na wylanie kota jest Super. Jest kibelek ale i woda z węża  z odpowiednim odpływem itd. Nie wiem kto w PL ma lepsze.

6. Byłem tam w tym roku i w zeszłym  i wrócę nie raz.

7. W nocy teren zamknięty  i Naprawdę strzeżony przez mięśniaka patrolującego a nie jakąś kamerkę którą każdy  ma w d.

8. Jest basen kryty w hotelu,  fajny z jacuzzi i saunami (płatny chyba 20 zł ) i odkryty, jeszcze fajniejszy na zewnątrz za 15 zł z parasolami a'la karaiby.

9. Jeziorko z rowerami wodnymi.

10. Bilard, kręgielnia, restauracje.

11. Staw rybami do łowienia.

12. Pokażcie mi fajniejsze miejsce w  promieniu np. 100km to pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za odpowiedź.... Ale jeżeli miejsca koło kontenerow są II kategorii to dlaczego Pani przy rezerwacji miejsca (jechaliśmy tam po raz pierwszy) o tym nie wspomniała. Nasz wybór kierowany był bliskością placu zabaw i skoro to II kategoria to dlaczego ma taką samą cenę?
2. Nie napisałam nigdzie że toalety są brzydkie-wprost przeciwnie sa bardzo ładne tylko jest ich mało.
3. O zamkniętym terenie, basenie i fajnych knajpach też pisaliśmy pozytywnie.
4. Czemu nie wypowiesz się o zrzucie wody szarej?
5. Nie wspomniałeś o złym oznakowaniu dojazdu?
6. Pewnie też tam kiedyś wrócimy i też nikt nam nie płaci za obiektywną ocenę ale jak napisałam wcześniej zbyt duża mają reklamę w stosunku do tego co jest na miejscu.
Ps. Jakoś o wielkości parceli też nie piszesz-sa najmniejsze z wszystkich kempingow na których byliśmy w PL i za granicą.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Michale...

Po co pisać " najlepsze" w Polsce, itd. Byłeś wszędzie? Ja widziałem lepsze, ale jaką to ma wartość w tej dyskusji...

Jak ktoś ma duże auto i dużą budę, to przy małej parceli wszystko inne traci swój blask.

Miejscówka fajna. Ale niech każdy na spokojnie ją oceni.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych parcelach ja miałbym problem upchnąć przedsionek, o samochodzie nie ma mowy. Jak byliśmy to było pusto, zajęte  4 miejsca więc wybór był.

camping ok, w środku totalnej nudy. nie ma co robić w regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michał2016 napisał:

 

12. Pokażcie mi fajniejsze miejsce w  promieniu np. 100km to pojadę.

 

Nie uruchamiaj machiny bo ktoś mógłby skwitować to uwagami na temat fascynacji wakacjami skierowanymi na jakość kibla, zrzutu wc i wydzielonych prostokącików.

Camping Molo ma wysokie standardy w zakresie sanitarnym i bezpieczeństwa co jest jego niewątpliwie największą zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Wieliczka, do której wybieram się już pol mojego życia, może w drugiej połowie się uda w końcu. 

Bylem bardzo napalony na ten kemping, może jakoś na jesieni tam skoczymy. Ma ktoś może zdjęcia wjazdu bo nie ogarniam od której strony się tam wjeżdża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając  kompleks po lewej to wjeżdża się przed w lewo i po prawej bramą.  Analogicznie mając po prawej mijasz i w prawo.  Będąc pierwszy raz na dużym obiekcie  zawsze wjazd jest niewiadomą.

Edytowane przez Bimtextil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, uwex napisał:

Dziękujemy za odpowiedź.... Ale jeżeli miejsca koło kontenerow są II kategorii to dlaczego Pani przy rezerwacji miejsca (jechaliśmy tam po raz pierwszy) o tym nie wspomniała. Nasz wybór kierowany był bliskością placu zabaw i skoro to II kategoria to dlaczego ma taką samą cenę?

4. Czemu nie wypowiesz się o zrzucie wody szarej?


5. Nie wspomniałeś o złym oznakowaniu dojazdu?

Ps. Jakoś o wielkości parceli też nie piszesz-sa najmniejsze z wszystkich kempingow na których byliśmy w PL i za granicą.

 

Co do miejsc II Kat to jest to wg mnie tak umowne trochę. Tak czy owak w miejscu gdzie byliście wcześniej był teren dla namiotów dopiero od tego roku jest tam kemping (bo ich zaskoczył popyt) więc może tam coś poprawią, nie wiem i tak w tamtym miejscu nie stanę.

Co do zrzutu szarej to na kempingu "właściwym" jest on na każdej parceli.

Oznakowanie jest dobre. Przy głównej ulicy stoi tablica jak byk, nie wiem co z nią nie tak.

Wielkość parceli - ja byłem kamperem, więc może dlatego nie mam żadnych uwag. Ale byli w pobliżu przyczepowcy i wyglądało, że się mieszczą. Ale w sumie zgoda, parcele mogłyby być większe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy na każdej parceli zrzut wody szarej jest ale tylko na głównej części. Mnie Pani powiedziała że przy sanitariatach przy placu zabaw jest miejsce do wylania szarej wody którego tam nie było. A kratka w alejce przy parcelach jest słaba- jak zresztą opisywałam wyżej. Myślę, że największym problemem był bajzel w recepcji i zle przekazywanie informacji. (Sam fakt, że trzy razy do mnie dzwonili pytając kiedy przyjadę a byliśmy tam już dobę po opłaceniu całego pobytu świadczy o tym, że nie ogarniaja co się u nich dzieje)

Co do wjazdu- jak masz mały zestaw lub kampera to spokojnie wjedziesz od strony molo przez drewniany mostek- trzeba przejechać przez parking koło stawu. Jeżeli jednak zestaw jest większy to polecam objechanie kempingu naokoło i wjazd od głównej ulicy w uliczkę prowadzącą bezpośrednio do drugiej bramy.

Nie ma co dyskutować na temat czy jest to najlepszy kemping w PL. Na pewno nie jest zły, jak każdy ma swoje plusy i minusy. Wszystko zależy od tego czego oczekujemy. My po jego reklamach liczyliśmy na więcej i się rozczarowalismy ale też nigdy nie napisałam że oceniam go źle. Pewne rzeczy muszą poprawić i się rozbudować lub zmniejszyć ilość przyjmowanych załóg. Bo niestety jak wzrasta ilość to spada jakość.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.