Skocz do zawartości

Camping Molo - Osiek k. Oświęcimia.


arkady

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam również Byłem tam tydzień temu spędziłem tydzień czasu wrażenia pozytywne kemping na wysokim poziomie sanitariaty czyściutkie to co powinny mieć nawet wzbogacone o miejsce do kąpieli 4nogów Polecam to miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem stałym bywalcem i zdecydowanie polecam Camping Molo, zwłaszcza ze względu na wysoki standard całego obiektu i dość duża liczbę atrakcji nawet w przypadku braku pogody. Przy okazji prośba to tych którzy widzieli camping molo chętnie poproszę o namiary na inne campingi w polsce o podobnym standardzie. Nie mam dość dużego doświadczenia jeżeli chodzi o dobre miejscówki w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem stałym bywalcem i zdecydowanie polecam Camping Molo, zwłaszcza ze względu na wysoki standard całego obiektu i dość duża liczbę atrakcji nawet w przypadku braku pogody. Przy okazji prośba to tych którzy widzieli camping molo chętnie poproszę o namiary na inne campingi w polsce o podobnym standardzie. Nie mam dość dużego doświadczenia jeżeli chodzi o dobre miejscówki w PL

Odwiedziłem większość dobrych kempingów w PL (czyli tych co zajmują miejsce na podium w Mister Camping) i kempingu z takimi toaletami i takim basenem (choć moim zdaniem za drogim dla użytkowników kempingu ) w Polsce nie znajdziesz.

Na południu Polski dobre warunki sanitarne ma Tarnów i Bielsko-Biała (Pod Dębowcem). Jest parę niezłych kempingów nad morzem (Ambre, Biały Dom..), i chyba.... tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko pod uwagę bierzemy warunki sanitarne takie jak pod Dębowcem to sporo kempingów się łapie: Warka, Kozienice, Katowice, Ciechocinek.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Właśnie wróciłem z dłuższego weekendu (Boże Ciało) w "Molo". Byłem tam pierwszy raz i bardzo mi się podobało! Szkoda tylko, że pomimo upału (czwartek, piątek) basen czynny był był dopiero od południa w sobotę, kiedy to popsuła się pogoda. Generalnie jednak polecam, warto zabrać rower, rolki lub inny sprzęt na ścieżkę wokół jeziorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Znowu my zabieramy się za ocenę kempingu i niestety znowu nie będzie ona w 100% pozytywna. Ocenę czy nam się już w dupach poprzewracało i jesteśmy zmanierowani czy też jednak trochę obiektywizmu w tym jest pozostawiam Wam...:P

Do rzeczy- po przeczytaniu Waszych pozytywnych opinii stwierdziliśmy, że musimy pojechać do Molo Osiek skoro jest to taki wypasiony o wysokim standardzie kemping godzinę drogi od nas. Jako że jesteśmy przezorni to 2 tygodnie wcześniej zadzwoniłam i dokonałam rezerwacji wybierając wspólnie z przemiła Pania z recepcji parcele jak najbliżej placu zabaw. Przy okazji miła Pani zapewniła mnie że zaraz przy placu zabaw są sanitariaty (które też widziałam na planie) i że przy nich znajduje się miejsce do wylania szarej wody. W związku z tym w pełni świadoma wybrałam bliskość placu zabaw zamiast kanalizacji w parceli. Pierwsze nasze zdziwienie pojawiło się zaraz po przyjeżdzie na teren Molo, wjechaliśmy naszym niemałym zestawem - prawie 13m pod Alter Molo zastanawiając się jak dojechać na część kempingową, w ostatniej właściwie chwili dojerzeliśmy recepcję kempingu a jakiś przypadkowy Pan doradził gdzie mamy zawrócić. Z naszych wrażeń zerowe oznakowanie gdzie jest recepcja kempingu, gdzie można przejechać i bezpiecznie dotrzeć na teren kempingu, brak miejsca parkingowego dla dużego zestawu(właściwie dla żadnego) . W recepcji drugie zdziwienie okazało się że na naszą parcele jest też inna rezerwacja, koniec końców dostaliśmy wybraną z planu parcele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zdziwienie czekało na nas na samym kempingu, a mianowicie była to wielkość samych parceli. Po ustawieniu naszej przyczepy okazało się, że Państwu za nami zasłoniliśmy cały świat, a my sami siedzieliśmy właściwie na miejscu do grillowania. Na oko wielkość parceli ok 60m2. Przyłącze do prądu tylko wtyczka typu euro ( dla nas to nie był problem - zawsze wozimy, ale Państwo za nami byli zbulwersowani- musieli podłączyć się do wtyczki przy grillu bo jak to stwierdzili są w Polsce i mają tylko polski kabel). 

Sanitariaty- tu kolejne zdziwienie, obok nas były to dwa kontenery (zdjęcia poniżej), w środku 2 niezamykane toalety, i 2 prysznice z zasłonką bez miejsca na odłożenie rzeczy, oczywiście nie było przy nich miejsca do wylania szarej wody, ba nawet nie było miejsca aby umyć naczynia. Jedyne co muszę przyznać to było czysto. Drugie sanitariaty murowane, ładne, czyste ale... ta sama historia 2 toalety, 2 prysznice i 2 umywalki co w sumie z kontenerami daje po 4. Przy takiej ilości osób jaka była niestety było to zdecydowanie za mało- czas oczekiwania na WC lub prysznic ok 20 min, dla mnie to trochę słabe. Miejsce do opróżnienia WC chemicznego to zwykła muszla klozetowa- mega nie wygodne, a i najważniejsze brak miejsca do wylania szarej wody- kazano nam to zrobić na alejce koło dwóch parceli, mąż jak wylewał tam nasz 40l zbiornik to przepraszał Pana jedzącego śniadanie- bo jak wiemy walory zapachowe szarej wody są średnie.Także nie mogę się z Wami zgodzić że jest to kemping z najlepszymi sanitariatami- może z najładniejszymi, z czystymi tak, ale na pewno nie praktycznymi.

Kolejny minus - bajzel na recepcji. Od g. 9 rano w sobote miałam 3 telefony z recepcji ( za każdym razem inna Pani) kiedy zamierzam do nich przyjechać bo oni mają moją rezerwację a mnie nie ma. Właściwie było to już zabawne kiedy każdej Pani powtarzałam że ja już jestem od piątku i nawet już za wszystko zapłaciłam... ale cóż może to już jest tylko mój pech :wacko: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, żeby nie było że wszystko jest na NIE to było też kilka plusów:D....

Po pierwsze cena- wcale nie była taka wysoka, dziecko do lat 5 za darmo, 5% zniżki na kartę ASCI lub CCI co dało dla nas kwotę 77zł/24h, nasz zestaw 2+2, woda, prąd, dodatkowo dzisiaj mogliśmy zostać tak długo jak chcieliśmy bez żadnych dodatkowych opłat- co było bardzo miłe.

Po drugie kemping jest zamykany i nie duży- dzięki temu bezpieczny dla biegających wszędzie dzieci  - dla nich też kilka udogodnień, plac zabaw z piaskownicą, duża trampolina i oświetlone boisko na środku placu z parcelami (aczkolwiek myśle że za niedługo już go pewnie nie będzie- przyda się na dodatkowe parcele)

Po trzecie pyszne jedzenie- zarówno w restauracji jak i AlterMolo, w tej pierwszej dania wykwintne i wyśmienite- nie tanie ale warto spróbować, w tej drugiej pizzeria i bistro z pyszna pizzą, burgerem i lemoniadą... 

Ostatni temat do oceny- basen- zewnętrzny. Za nasza 4 po uwzględnieniu zniżki przysługującej gościom kempingu zapłaciliśmy 100zł za cały dzień. Ludzi było pełno- w pewnym momencie zamknęli możliwość wejścia na basen ze wzg na zbyt dużą ilość osób...wszyscy siedzieli sobie nawzajem na głowie. Kolejka do beach baru na jakies 30 lub więcej minut stania. Sam basen- nic specjalnego, jedyna atrakcja to zjeżdżalnia- oczywiście z długą kolejką. Woda zimna, nie podgrzewana. 

 

Podsumowując wszystko dla nas kemping ok, ale bez zachwytów. Zbyt dużo niedociągnięć i za wielkie przereklamowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki z kempingu, kontenery Wc i widoczki z ResortMoloadd7d7b4590c5a78ce4a390a24c289f3.jpg904dc100ea7afa789bad1791af271a49.jpg12e0e15abc0b41555a28c9ac05b78815.jpg0f67716cb6bb94986537abf455655b30.jpg84db94a43c06ef9a7b0af98e67526783.jpgc17025bc266573bff68bb09c422497e8.jpg4b8c2db52a3bb7142700c783aed7964d.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Sanitariat główny i muszla do wc chemicznegoe769d8f3ef6c24ba1482aee09608143d.jpg851de4850ed9de7b3c5176e7da0be038.jpg0133cc3c692746cf651716b12baef476.jpg6cb4138e2075f16ef5807273fcbf1147.jpg572cbddaf00944f8efbe02dc7b8eeb90.jpg7dc68d49d76911164fcb9044e5d4065a.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Sanitariaty główne i muszla do opróżniania wc chemicznegoc097daf25ef61c6d7b119f1bc3e9b911.jpg8801908b9f14988c9af5aa500d3ff232.jpg42772ed19cc232ddcd79cdda43f84b60.jpg092240ab66bae911fce2eee13fdab34f.jpgd017bb3b9f7d5f0a1b2a15d8f19451e7.jpgb80cbf1647ba82c816780cc9f06b3a6a.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.