Skocz do zawartości

Camping Molo - Osiek k. Oświęcimia.


arkady

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Postaram się odwiedzić wiosną i zdać relację :) 

 

Jak czytam na stronie, to oni jeszcze się rozbudowują. Obawiam się czy podczas pobytu na campingu nie będą nam przeszkadzały imprezy typu wesele w restauracji bo przecież po to buduje się takie obiekty. Nie wiem jak to wygląda na miejscu, czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjec bardzo to wyglada sympatycznie i ceny rowniez, trzeba by sie wybrac w jakis letni weekendzik:)

 

Obiekt fajny, ale w sezonie letnim to tam jest "milion" ludzi czyli nie tak sympatycznie,  a cena 81zł za kampera i 2 osoby  też mało sympatyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zgodnie z obietnicą dodaje kilka zdjęć. Niestety na razie wersja okrojona gdyż tylko z telefonu. Jak mi się uda ściągnąć z aparatu to dodam ich więcej. Ośrodek jest nowy i wciąż się rozbudowuje. Wszystko jest nowe i pachnące. Pole wchodzi w skład całego kompleksu MOLO w skład czego wchodzi restauracja z pysznym jedzeniem, lodowisko, klub wraz z bilardem, baseny, no i w maju oddany do użytku ma zostać hotel w którym jest basen kryty oraz spa . do okoła jeziora przepiękna ścieżka spacerowa na której można pojeździć na rolkach, rowerze czy po prostu pospacerować . na jeziorze można popływać na rowerkach wodnych które mogę polecic. My uczestniczyliśmy w zlocie więc gości na polu trochę było. Gdyby ktoś miał ochotę to 20-22.05.2016 na terenie ośrodka organizowany jest ogólnopolski Zlot karawaningowy organizowany przez klub pzm Brzeznica.

post-20091-0-63362700-1459786860_thumb.jpg

post-20091-0-20136400-1459786904_thumb.jpg

post-20091-0-03732000-1459786926_thumb.jpg

post-20091-0-96298100-1459786992_thumb.jpg

post-20091-0-88401800-1459787016_thumb.jpg

post-20091-0-48037000-1459787030_thumb.jpg

post-20091-0-29444100-1459787055_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko z żoną nie mamy tak więc w któryś słoneczny weekendzik  na pewno wpadniemy,obiekt godny uwagi widać że właściciel postawił na jakość i komfort wypoczywających za pewne tanio nie będzie :hmm:  ale jak to mówią coś za coś.

Pozdrawiamy   :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko z żoną nie mamy tak więc w któryś słoneczny weekendzik  na pewno wpadniemy,obiekt godny uwagi widać że właściciel postawił na jakość i komfort wypoczywających za pewne tanio nie będzie :hmm:  ale jak to mówią coś za coś.

Pozdrawiamy   :]

Cennik dostępny na stronie

http://camping-molo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja zapytam o pobyt w Osieku. Konkretnie chodzi mi o ciszę nocną. Czy załóżmy po godzinie 20-tej jest już tam względnie cicho i spokojnie czy przykładowo w restauracji organizowane są przyjęcia, imprezy przez weekend czy też dyskoteki ? Rozważam wizytę jeszcze w kwietniu, bliżej końca miesiąca, ale 1 mały człowiek na pokładzie zamiast spać nasłuchuje okolicznych dźwięków i nie chciałbym trafić na środek jakiejś imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ciszę to podczas naszego pobytu był akurat Zlot więc w sobote do ok godz 23.00 siedzieliśmy przy ognisku więc na pewno za cicho nie było. Natomiast restauracja i klub są na tyle oddalone od pola że pomimo dyskoteki w klubie ( w której my nie uczestniczyliśmy)to nawet o niej nie wiedzieliśmy. kiedy ognisko zgasło zrobiło się zupełnie cicho. Część uczestników przenislo się wtedy do klubu ale tak jak pisałam na polu było cicho jak na pustkowiu.

Jeśli chodzi o restauracje to nie wiem czy organizowane są tam wesela lub inne imprezy jednak jest ona jeszcze dalej oddalona od kempingu niż hotel z klubem więc ewentualne dźwięki na pewno nie będą dochodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ciszę to podczas naszego pobytu był akurat Zlot więc w sobote do ok godz 23.00 siedzieliśmy przy ognisku więc na pewno za cicho nie było. Natomiast restauracja i klub są na tyle oddalone od pola że pomimo dyskoteki w klubie ( w której my nie uczestniczyliśmy)to nawet o niej nie wiedzieliśmy. kiedy ognisko zgasło zrobiło się zupełnie cicho. Część uczestników przenislo się wtedy do klubu ale tak jak pisałam na polu było cicho jak na pustkowiu.

Jeśli chodzi o restauracje to nie wiem czy organizowane są tam wesela lub inne imprezy jednak jest ona jeszcze dalej oddalona od kempingu niż hotel z klubem więc ewentualne dźwięki na pewno nie będą dochodziły.

 

cenna informacja :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.