Jump to content
Sign in to follow this  
Kvasir

Zakupy w obelink.pl

Recommended Posts

Kvasir

Czy wie ktoś jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę z obelink i czy przy zakupie kilku rzeczy wrzucą do jednej paczki czy trzeba płacić za każdą rzecz z osobna?

jacekzoo

Podajże do 30kg w jednej paczce. Ja zamówiłem w poniedziałek, we wtorek wysłali a w czwartek było u mnie

Kvasir

Tak mi się marzyło :) jutro zamawiam ściany markizy i lusterka milenco aero.

jacek00

Tak mi się marzyło :) jutro zamawiam ściany markizy i lusterka milenco aero.

Można zamówić gdzie indziej. Nawet taniej (na pewno wysyłka), szybciej i większy asortyment niż kilka produktów na krzyż. Ale kto co lubi ;-)

Edited by jacek00 (see edit history)

Krzysiek5

Można zamówić gdzie indziej. Nawet taniej (na pewno wysyłka), szybciej i większy asortyment niż kilka produktów na krzyż. Ale kto co lubi ;-)

Adress ?:)

jacek00

Adress ?:)

Ja już na forum pisałem o tym sklepie. W Obelink było w podobnej cenie ale niestety wysyłka dwa razy droższa. Do tego nie zrozumiały czas wysyłki.

Finalnie kupiłem tu i ceny ma bardzo dobre, a do tego ekspresowa wysyłka tego samego dnia nawet:

https://www.campingshopwagner.de

Krzysiek5

Tak się domyślałem że o tę stronę chodzi, Ale Wagner od Obelinka rózni się cenami o 2-5 złotych choć, raz faktycznie było 40 zł inaczej :)

Tak czy siak - te dwa sklepy są mocno tańsze od tego co w polsce - w detalu.

Natomiast szukając ostatnio kilku elementów, róznica Wagner/Obelink vs nasze polskie Allegro wyszła mi na poziomie 10% co już jest akceptowalne, zobaczymy jeszcze tylko czy przyślą bo właśnie próbuję elementy pozamawiać. Bo tak to takie sztuczne oszczędności wychodzą, kupię uchwyt na rowery w niemczech za 824 zł , a w polsce ten sam 869zł (oczywiscie są i po 999, ale umówmy się, szukamy tanio), potem cokolwiek naprawić to już problem...

Edited by Krzysiek5 (see edit history)

Kvasir

Przed chwilą zamówiłem lusterka i ściany markizy z obelink. Dam znać jak paczka wpadnie w moje ręce

Krzysiek5

Które scianki kupowałeś ?

Kvasir

Obelink do caravanstore

Kvasir

Paczuszka dzisiaj przyszła. Zamówienie wysłane w sobotę, Obelink przekazał do kuriera we wtorek i dzisiaj rano paczuszka była u mnie.

Roobertino

Paczuszka dzisiaj przyszła. Zamówienie wysłane w sobotę, Obelink przekazał do kuriera we wtorek i dzisiaj rano paczuszka była u mnie.

A napisz słówko o jakości towaru, sam sie przymierzam do zakupu boczków do markizy u nich, a nie miałem u kogo zaczerpnąć wiadomości na temat towaru.

Kvasir

A napisz słówko o jakości towaru, sam sie przymierzam do zakupu boczków do markizy u nich, a nie miałem u kogo zaczerpnąć wiadomości na temat towaru.

Teoretycznie dzisiaj miałem jechać do Przedborza na weekend i tam testowo rozkładać, ale na razie z nieba leje, a ja z pracą którą muszę przed wyjazdem wykonać jestem głęboko w (d....) lesie. Jak uda mi się to rozstawić to zrobię foto relację i napiszę co o tym sądzę :)

Kondziorro

Moze ktos wybiera sie na zakupy do marketu Obelink? Mają tam krzesła Dukdalf https://www.obelink.pl/dukdalf-limbo-0649.htmlale nie ma opcji wysyłki. Jakby ktos sie wybierał to chetnie zrzuce sie na koszty transportu.