Skocz do zawartości

Papa [wrażenia]


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz pierwszy przystanek w drodze na południe.

 

Mieliśmy przenocować, a jesteśmy 5 dobę :)https://g.co/kgs/uQGMjr

 

Fantastyczne miejsce, cisza, spokój, po 22 camping zapada w sen. Boxy duże, sanitariaty w dużym murowanym budynku, oddzielne dla dzieci. Wyposażona kuchnia i pralnia.

 

Rzut oka na moim filmie:

 

 

Wokół campingu dużo miejsca, spokojnie można przyjechać wieczorem i bezpiecznie przenocować do rana, nawet uzupełniając wodę i wspinając się do prądu, zrzucając brudy. 0d0794f0aeffc2e474e59f2487c5e5f4.jpgWidok z naszej miejscówki, po prawej budynek sanitariatów.611bdf0ff80d6d77ec24307933f69f94.jpg

Baseny wliczone w cenę pobytu. Z kartą meldunkową, odbieramy w kasach basenu opaski zostawiając 2000FT kaucji zwrotnej za każdą (płatne gotówką, bankomat w budynku basenu).

 

Baseny takie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rury super, niestety te lepsze od 120cm do ramion. Wyrzucili nas po dniu zjeżdżania :) dzień wcześniej ratownik był bardziej wyrozumiały (córka ma 130 wzrostu, ale ważny jest wzrost do szyi).

 

4a462b4aac57104d73008826db2cf5fb.jpg9ffb80d5d2319f769f7067b23712be2c.jpg

 

Obłożenie niewielkie, nigdzie się nie czeka. Fajną atrakcja jest rwąca rzeka (włączana co jakiś czas).

6e44afe78c05dc29cdbe6351877292a6.jpg

 

Ceny jak na ten standard, raczej umiarkowane.

Polecam zabrać rowery, z kempingu są ścieżki rowerowe, a centrum Papy zasługuje na odwiedzenie. My bywamy tam co wieczór, są lody, jest muzyka, jest jedzenie, NIE MA TŁUMÓW. Jest bardzo bezpiecznie, wracamy po 23 rowerami.

 

2bc274ac7c61c698cb31084e19234c7d.jpg9e3129f65ecb0e4d4299b9c4e672aaca.jpg6d2892dc2e7d9f5cd8ea07e3a35503b8.jpg747c310f065f5e5f1549691b882e26d2.jpga931907afb76cd1360f0e2cfefe09756.jpg80bb82fe692bc56e7f9d7528367e47a1.jpg

Ja szukałem resetu od dużego miasta i na tranzytowym campingu go znalazłem. Jutro może ruszymy dalej :)

 

Zwróćcie uwagę na tłumy na zdjęciach, a robione w czasie kiedy w Trogirze, Rovinij przeciskamy się przez tłumy!

 

*przepraszam za błędy. Relacja z telefonu.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Papa jest fajna. Czy teraz cena basenów jest wliczana obowiązkowo do kempingu? Jeszcze rok temu było to rozdzielone i uważam, że miało to sens

Nie wiem czy jest opcja bez basenów, dostałem przy rejestracji cennik jaki jest wyżej. Przy tych upałach jakie są obecnie raczej opcja bez basenów odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest opcja bez basenów, dostałem przy rejestracji cennik jaki jest wyżej. Przy tych upałach jakie są obecnie raczej opcja bez basenów odpada :)

Chodzi o to, że rok temu baseny kupowałeś osobno ze zniżką. Czyli cena za kemp wychodziła odpowiednio taniej. Kemp + baseny wychodziło podobnie jak w Lipot itp.

 

Takie rozwiązanie było dobre, bo mogłeś zapłacić za sam kemping kiedy nie miałeś ochoty na basen. Łączenie tych dwóch opcji powoduje, że płacisz za basen bez względu czy będziesz z niego korzystać czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że rok temu baseny kupowałeś osobno ze zniżką. Czyli cena za kemp wychodziła odpowiednio taniej. Kemp + baseny wychodziło podobnie jak w Lipot itp.

 

Takie rozwiązanie było dobre, bo mogłeś zapłacić za sam kemping kiedy nie miałeś ochoty na basen. Łączenie tych dwóch opcji powoduje, że płacisz za basen bez względu czy będziesz z niego korzystać czy też nie.

To chyba zmiana, nie byłem tu wcześniej.

 

Aha, nie ma komarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O .. czyli za 2+2 to koszt około 46 euro tak? A powiedz Wituś od której można się zameldować ido której wymeldować?

Chyba koło wtorku/środy tam zawitam

Nie wiem, optymalnie tu przyjechać wieczorem bo recepcja jest do 20:00. Wtedy masz noc gratis :) nigdzie nie ma informacji do której trzeba wyjechać. Możliwe, że do 12stej bo jest przerwa w pracy recepcji 12-14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O .. czyli za 2+2 to koszt około 46 euro tak? A powiedz Wituś od której można się zameldować ido której wymeldować?

Chyba koło wtorku/środy tam zawitam

Ooo my chyba też! Na ile dni wpadasz?

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w recepcji do 12stej opuszcza się camping.

Wituś, wierz mi, chciałem wpaść do Papy, ale lipot też bardziej po drodze jest.

P.S.

I kara boska - pada deszcz... ;(

Hahah to kara :) u nas lampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo my chyba też! Na ile dni wpadasz?

Wiesz co, nie jestem pewien...nie wiem czy mi się spodoba i generalnie jest to przystanek w drodze do Jadrana. Myślę z dwa dni , ale tego nie mogę przewidzieć. Przymierzałem się do Sarvaru, ale jak Wituś tak zachwala... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie jestem pewien...nie wiem czy mi się spodoba i generalnie jest to przystanek w drodze do Jadrana. Myślę z dwa dni , ale tego nie mogę przewidzieć. Przymierzałem się do Sarvaru, ale jak Wituś tak zachwala... :)

Kemping na pewno dużo lepszy jest w Papa. No i taniej o jakieś 80 zł za dobę Ci wyjdzie. W Sarvarze lepsze baseny ale wg mnie cena nie rekompensuje standardu kempingu i ciut lepszych basenów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobały baseny w Sarvarze. Tu w Papie patrzę i widzę same rury... Sam kemping w Sarvarze owszem, przeciętny jest, ale plusem jest to, że w dzień wyjazdu do 16 chyba można dupę moczyć. No i ja ze swoimi potworami spędzałem większość czasu przy basenach, odławiałem je na minutę przed zamknięciem kompleksu :D . Dla tego na kempingu mi aż tak bardzo nie zależy, choć miło jest jak jest ładnie . Jednak spróbuję Papy . Będę tam we Wtorek lub Środę przed południem. Przynajmniej taki jest plan .

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.