Skocz do zawartości

Pierwszy raz z przyczepą, pomóżcie zaplanować trasę


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy czy jesteście przyzwyczajeni do jazdy samochodem po 10-12h, ale 2000km w 2 dni to dużo, myślę że autostradą 800km +/- da się zrobić w 1dzień sam planuje pokonywać taki dystans dziennie. 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz pierwszy raz z cepką będzie emocjonujący, napewno też bardziej męczący, szczególnie dla mnie. Brakuje mi jeszcze wrażenia, o którym wielu daświadczonych karawaningowców pisało, że wakacje zaczynają się w momencie spięcia zestawu. Mam nadzieję, że to się zmieni jak już wyjadę i poczuję wolność, bo póki co ciągle mam w głowie cel główny CRO i jak najszybciej tam dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocujecie stolik na czas podróży?

 

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

 

 

Czyli około 600-700 km dziennie typowej dojazdówki można planować, ewentualnie trochę więcej przez pierwsze dwa dni, a trzeci mniej, jakby np. miejsca nie było i trzeba było szukać na innym kempie. Dobrze kombinuje?

 

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

Ja mam stolik rozłożony do spania. Żeby szybko jak nam się zachce iść spać :) drugiego nie mocuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo i ja.

Mamy nawet mały stolik rozkładany do jedzenia w drodze na zawnątrz.

Kurcze, a ja właśnie sprzedałem razem z namiotem taki mały stolik ze stołkami. A i wczoraj odkryłem,że mam takie paski z napami do mocowania  stolika do podkowy.

 

Możecie podesłać mi linki do tematu, o tym co zabrać do przyczepy. Pamiętam, że był taki fajny temat ale nie mogę go znależć. Znalazłem trzy tematy, ale to nie jest to czego szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakiś niezbędnik karawaningowca chyba jest? Korbę i koło zapasowe mam, kartę płatniczą też ale może coś więcej trzeba zabrać :niewiem: ?

Na miejscu zobaczysz co mają inni i będziesz co wyjazd uzupełniał ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucę :

 

czajnik

sznurek do suszenia lub suszarka

podstawowe narzędzia, młotek, siekierkę, trytki, taśmę "powertape"

wąż do wody czystej, wąż do odpływu kanalizy

latarkę, lampkę turystyczną

poziomiczkę

stopień przed drzwi (ja używam go również jak ściągam rowery z bagażnika dachowego)

worki na śmieci

zmiotkę/szufelkę

miskę/płyn do mycia naczyń, gąbki, ręczniki papierowe, szmatki nawilżane, płyn do mycia szyb

a i mały składany wózek do wywożenia kota na spacer, docenisz jak kaseta będzie pełna a daleko będzie do zrzutu :]

 

to tak na szybko co mi przyszło do głowy :hmm:

 

na dłuży urlop wziąłem jeszcze wkrętarkę podstawowy zestaw bitów i wierteł i o dziwo się przydał jak mi dzieci połamały stolik, naprawiłem w 5 min :yay:

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.