Skocz do zawartości

Szykują nam zmiany


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo chciałem zalinkować w temacie "Na wesoło", potem jednak stwierdziłem że nie ma w tym nic śmiesznego bo po naszych ustawodawcach wszystkiego się można spodziewać...

Oceńcie sami, bo mi cenzura pika cały czas jak chcę powiedzieć cokolwiek na temat pomysłodawcy tego projektu:

https://moto.wp.pl/zmiany-w-przepisach-dotyczacych-praw-jazdy-egzamin-co-12-miesiecy-6138482819156097a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, no będzie fajnie , widać że są ludzie co się nudzą i kombinują jak tu utrudnić życie bliźniemu :pad:, choć po karygodnych wykroczeniach taki egzamin to dobra sprawa  :yes: .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania prawnik powinien też chyba co miesiąc zdawać egzain, bo przecież przepisy się tak często zmieniają :D Bylibyśmy jedyni na świecie z takim systemem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo chciałem zalinkować w temacie "Na wesoło", potem jednak stwierdziłem że nie ma w tym nic śmiesznego bo po naszych ustawodawcach wszystkiego się można spodziewać...

Oceńcie sami, bo mi cenzura pika cały czas jak chcę powiedzieć cokolwiek na temat pomysłodawcy tego projektu:

https://moto.wp.pl/zmiany-w-przepisach-dotyczacych-praw-jazdy-egzamin-co-12-miesiecy-6138482819156097a

Nie brałbym tego  na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania prawnik powinien też chyba co miesiąc zdawać egzain, bo przecież przepisy się tak często zmieniają :D Bylibyśmy jedyni na świecie z takim systemem :D

Poseł i senator też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin co 12 miesięcy to może nie.

Ale egzamin raz na 3 lata to i owszem. Lecz nie egzamin tak głupi jak obecnie, a taki porządny.

Czyli jazda nie jakimś małym pierdziotkiem, lecz małym, średnim, dużym, busem. Maty poślizgowe, manekiny wyrzucane na drogę, jazda w dzień i w nocy. Egzamin z pierwszej pomocy,

Oczywiście zanim takie coś wprowadzimy dla wszystkich, to zacznijmy od kandydatów na kierowców. Po za tym wszystkim o czym wyżej, egzamin musi się odbywać na wylosowanym aucie. Możesz trafić Clio, a możesz np Superba. Musisz potrafić jeździć każdym w danej kategorii prawa jazdy. 

A że będzie dużo trudniej? Prawko to nie dowód osobisty, nie każdy musi mieć. A że będzie dużo drożej? Dobra edukacja musi kosztować. Kursant musi przejechać minimum 1500 km. 

 

 

A już tak zupełnie na początek 80% egzaminatorów i instruktorów należy zabrać uprawnienia do uczenia i egzaminowania. To przez nich i ich braki jest patologia jaka jest. 

Oni jako pierwsi muszą mieć kurs około 300-400 godzin. Kilkanaście tysięcy muszą przejechać.  Muszą być najlepsi z najlepszych. 

 

Wiem że to co piszę brzmi jak szaleństwo, ale w tym szaleństwie jest metoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo robili kowboje i dorożkarze, gdy henry ford motoryzował Amerykę. Protestować sobie możesz, ale to nie powstrzyma postępu technologicznego.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację. Ale i tak będę protestował.

Na "elektryki" raczej się zgodzę, choć z ubolewaniem, ale na takie bez kierowcy to nie.

Jeździłes kiedyś elektrykiem że za takie zło je uważasz czy tak sobie marudzisz? ;)

Ja właśnie szukam Leafa na miasto - nie ma sensownej alternatywy dla elektrycznego auta do tego celu.

 

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika to twój wróg?

post-8412-0-75078500-1498713707_thumb.jpg

 

Wróg może i nie, ale nie chciał bym być w takim autonomicznym aucie kiedy ktoś inny przejął by nad nim kontrolę.

Przykład mieliśmy przedwczoraj, że nawet najlepiej zabezpieczone systemy nie są bezpieczne.

Akurat Ty powinieneś o tym wiedzieć, skoro masz jako takie pojęcie o IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.