Skocz do zawartości

Pomorze


Rekomendowane odpowiedzi

jak miło widzieć że sa tu ludzie z pomorza naszej bliskiej okolicy :yay:  a może by sie tak spotkać wspólnie gdzieś na jakimś polu i sie poznać co wy na to ?? razem bedzie weselej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyobraźcie sobie moi mili że ja z żoną i jeszcze jedna świeża ekipa, uderzamy w dalekie Chmielno (12 km od naszego domu :D) dalej uczyć się Karawaningu przed poważnym wyjazdem. Śmigamy teraz w czwartek i zostajemy do niedzieli. 

W Chmielnie akurat się coś dzieje https://www.facebook.com/ChillOutFestChmielno/

Jedziemy z żoną i z dzieckiem. Podobnie druga ekipa.

Będziemy tutaj: http://www.tamowa.pl

Miejsca są, dzwoniłem upewniałem się :)

 

Może ktoś jeszcze zagości u nas na Kasuzbach?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bladys  widze posłuchałeś mojej propozycji chmielno    :yay:

byliśmy 2 tygodnie temu na tamowie super tylko troche kasuja ale punkt widokowy na górze kempingu rewelacja minus plarza lepsza obok na bachus ale to możecie sie przejść my jedziemy w piatek na    http://osir.czluchow.pl/?page_id=38    z dzieciakami na ich baseny szkoda tak bysmy do was chetnie dołaczyli trza sie spotkac kiedyś pozrdawiamy aslbo dawajcie z nami  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem, my też się szykujemy do wypadu na północ, nie wiemy jeszcze gdzie zacumować, ale myślimy o przystanku na Kaszubach. Tamowa bardzo nam się spodobała, ale opłata za psa 2 razy większa niż za dziecko to rozbój w biały dzień!!! Nigdy nas tam nie zobaczą z 2 psiakami... Całkiem poważnie rozpatrywaliśmy Człuchów, ale po ostatnich doświadczeniach w OSIR w Powidzu mamy totalną awersję do GOSIRÓW, MOSIRÓW i innych OSIRÓW... Pojechaliśmy właśnie na weekend i w niedziele takie tłumy opanowały kemping, że staliśmy bardziej na parkingu niż na kempingu. Masakra (opiszę wkrótce ten kemping w dziale Polska Centralna). Zatem ciągle pozostajemy w kropce: gdzie się zatrzymać w drodze nad morze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czołem, my też się szykujemy do wypadu na północ, nie wiemy jeszcze gdzie zacumować, ale myślimy o przystanku na Kaszubach. Tamowa bardzo nam się spodobała, ale opłata za psa 2 razy większa niż za dziecko to rozbój w biały dzień!!! Nigdy nas tam nie zobaczą z 2 psiakami... Całkiem poważnie rozpatrywaliśmy Człuchów, ale po ostatnich doświadczeniach w OSIR w Powidzu mamy totalną awersję do GOSIRÓW, MOSIRÓW i innych OSIRÓW... Pojechaliśmy właśnie na weekend i w niedziele takie tłumy opanowały kemping, że staliśmy bardziej na parkingu niż na kempingu. Masakra (opiszę wkrótce ten kemping w dziale Polska Centralna). Zatem ciągle pozostajemy w kropce: gdzie się zatrzymać w drodze nad morze???

oj tak z tym tamowa przesadza my mamy małego yorka nam sie udało bez opłaty śmiałam sie że to wiekszy chomik  :hmm:  powołujcie sie na karawaning pl to sa kaszuby trza sie targować bedzie rabat :yay:  albo zadzwonić czy sie niepomylił czasem z ta cena za psa masakra

człuchów jest spoko bylismy 2x i tłumów nie było chyba że mieliśmy tam spotkanie karawaning to co innego no i cena przyzwoita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docelowo do Gąsek, ale dzieciom ciężko wytrzymać te 9 godzin w aucie, więc musimy zrobić sobie postój na trasie.


Chociaż: jeśli do piątku rozpoznam jeszcze jakieś inne miłe miejsce nad Bałtykiem to całkiem możliwe, że zmienimy punkt docelowy. Z tego, co wiem to w Gąskach w tym roku poważny remont drogi, a dodatkowo to już nasz trzeci wyjazd w to samo miejsce, więc w sumie fajnie by było zaliczyć jakiś nowy kemping... marzy nam się bezludna plaża nad morzem i utwardzone ścieżki rowerowe dla dzieci, a na kempingu: drzewa... to wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docelowo do Gąsek, ale dzieciom ciężko wytrzymać te 9 godzin w aucie, więc musimy zrobić sobie postój na trasie.

Chociaż: jeśli do piątku rozpoznam jeszcze jakieś inne miłe miejsce nad Bałtykiem to całkiem możliwe, że zmienimy punkt docelowy. Z tego, co wiem to w Gąskach w tym roku poważny remont drogi, a dodatkowo to już nasz trzeci wyjazd w to samo miejsce, więc w sumie fajnie by było zaliczyć jakiś nowy kemping... marzy nam się bezludna plaża nad morzem i utwardzone ścieżki rowerowe dla dzieci, a na kempingu: drzewa... to wszystko...

po trzecie wiem od znajomych że w gąskach ogrom ludzi na kempingu stawiają dyszel w dyszel wiem bo kilka ekip tam właśnie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncewka- Jak się zdecydujecie co do miejsca i byście jechali w pobliżu Bydgoszczy to zapraszamy na pole w Więcborku.Dzieci napewno znajdą coś dla siebie ,zjeżdżalnia i inne,a wy odpoczniecie drogą.Pole całkiem za frii .

My tam stoimy fotki na Okręgu Kujawskim.

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiAl4iEqZPVAhVIa1AKHYbyDioQFghkMAo&url=http%3A%2F%2Fwww.pensjonat-olimpijka.pl%2Fatrakcje-turystyczne%2F119-plaza-miejska-w-wiecborku&usg=AFQjCNE8j2N-_BwINvP-Kc7RltBv5mqg8Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam:) my w sierpniu uderzamy Pod Brzozy w Ustroniu Morskim byliśmy tam kilka razy bardzo polecamy to miejsce jest tam dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych :D Pozdrawiam Olka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, miejsce genialne. Dzieki za info. Odleglosciowo super, punkt juz zaplanowany na naszej trasie(gdziekolwiek dalej pojedziemy). bedziemy w piatek wieczorem lub w sobote do poludnia. Do zobaczenia. Ps: dlaczego pole jest za fri? Egzotyka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.