Skocz do zawartości

Camping Rogowo


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odnośnie obiektu http://www.camping-rogowo.plsą jakieś pojedyncze informacje na forum, jednak nic konkretnego...zwłaszcza z sezonu 2016.

Czy spośród szanownego grona ktoś był i poleca lub nie?

Wygląda na ciszę i spokój z pustą plażą. Wiem, że to możliwe, bo na takiej/podobnej plaży bawiłem przez tydzień w zeszłym sezonie i nie było ani jednego parawanu...

No i takich miejsc szukam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ten kemping w roku 2014, to wjechałem i zakręciłem kółko i wyjechałem, bo to był suchar a nie kemping, ale dzisiaj jak spojrzałem na zdjęcia to wydaje mi się to zupełnie innym obiektem. Może warto pojechać i sprawdzić. Co do samej miejscowości Rogowo to dziura zabita dechami. Do morza 200m wolne żarty, musisz kluczyć miedzy ośrodkiem a blokami żeby przejść nad morze. Chyba że mają swoje dojście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping Rogowo to typowa "patelnia".Położony na łące nad jeziorem Resko za ośrodkiem Wiktoria niewielka ilość drzew od bramy wjazdowej do morza około 200 metrów przejście przy płocie apartamentowcow Burco.

Miejscowość cicha i spokojna nie licząc okresu festiwalu Nagle nad morzem który na całe szczęście zmienił lokalizację.

Kilka ośrodków wojskowych Rewita, kilka kwater prywatnych, ośrodek Wiktoria, apartamenty Burco, Pearl, Baltica Heaven częściowo w budowie, jeden sklep spożywczy, jedna smażalnia, budka z lodami i goframi to całe Rogowo.

Przyczepy widziałem też w lasku przy forcie Rogowo i na polanie przed Wiktorią (brak zaplecza sanitarnego).

Ogólnie czas gdy na plaży nie było parawanow zakończył się wraz z pojawieniem się w/w apartamentow choć na tle innych miejscowości nadmorskich to nadal plaża świecąca pustkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat rok w rok spędzam w Rogowie kilka dni.

Na kempingu Rogowo bylem tylko w odwiedzinach u znajomych.

Niestety od czasu wejścia developerów duzo się zmieniło z dawnej jednostki wojskowej i zabudowań pozostało niewiele. Kiedyś w miejscu apartamentowców na wydmach były dzikie stanowiska dla przyczep i kamperow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

byłem tam w sezonie wakacyjnym 2018, plan był na Portowy w Mrzeżynie ale nie było miejsca i padło na Kemping Rogowo. Infrastruktura na całkiem niezłym poziomie a cena 70 PLN za dobę (2+2+kamper) nie jest wygórowana. Toalety sprawne i czyste, ciepła woda w cenie ale tylko w wyznaczonych godzinach, ogólnie na całym terenie porozpoczynanych kilka "projektów małej architektury" :)które bardziej straszą niż upiększają i nadają klimatu  jednak luz i spokój jaki tam panuje przekonały nas do tego stopnia że zostaliśmy tam 2 tygodnie. Plaża -rewelacja, szeroka, czysta i bezludna. Pomimo kilku wad tego miejsca polecam je wszystkim którzy chcą na prawdę ciszy i spokoju.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.