Skocz do zawartości

Jakie jedzenie zabieracie ze sobą w podróż


inforek

Rekomendowane odpowiedzi

My też jedziemy na słoikach. Na ogół mamy 4-5 różnych potraw ale codziennie ich nie jemy. Zależy jak bardzo nam się chce gotować i co ciekawego można upolować w okolicy. Ostatnio na sylwestra kończyliśmy słoiki z lata :)

Latem słoiki wożę w samochodzie, zimą w przyczepie (jest grzana w czasie jazdy) żeby nie marzły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem za Andrzejku...ale wymieniam koperek na szczypiorek. Młode ziemniaczki i nie skrobane tylko drapane... Oj mniam
 


Gdzie Wy te „ziemniaczki” kupujecie? W Auchan chyba z 10 gatunków. Chciałem zrobić sałatkę wszystko rozgotowuję się na sproszkowaną papę. Nawet placki ziemniaczane do niczego wychodzą :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, witus napisał:

 


Gdzie Wy te „ziemniaczki” kupujecie? W Auchan chyba z 10 gatunków. Chciałem zrobić sałatkę wszystko rozgotowuję się na sproszkowaną papę. Nawet placki ziemniaczane do niczego wychodzą :(

 

Tylko polskie młode ziemniaki z polskiej wsi, o tej porze roku to pierun wie skąd one są. Najlepsze nasze młode będą dopiero pod koniec czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma problemu z ziemniakami od rolnika. Jest nawet samoobsługa. Ziemniaki zważone w workach po kilka kg, skarbonka na płocie. Przy okazji marchew, pietruszka itd. działa to od lat. Nie kradną.

Zaraz młode z Izraela będą dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może nie jestem wrogiem, ale zdecydowanie nie przepadam za daniami gotowymi. No może flaki z Pudliszek czy tam Międzychodu raz na jakiś czas lubię i tyle.

Aż tu nagle. idę przez Netto i w oczy mi włazi puszka kapuśniaku, grochowej  i ogórkowej. Myślę, fajne to na wyjazd by było bo się nie potłucze. Kupiliśmy. Na pierwszy ogień poszła grochówa. Przyznaje, doprawiliśmy po swojemu i.... normalnie super wyżera! Tak mówię szczerze, bardzo mi smakowało! Dzisiaj spróbuje kapuśniak. 

Na pewno kilka takich puszek wrzucę na wyjazd.

 

puszkaGrochowa1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.03.2019 o 17:01, vrs napisał:

 

Latem słoiki wożę w samochodzie, zimą w przyczepie (jest grzana w czasie jazdy) żeby nie marzły. 

No to uwazaj na kontrole. Butla u gazen w czasie jazdy musi byc odlaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wydra napisał:

No to uwazaj na kontrole. Butla u gazen w czasie jazdy musi byc odlaczona.

Czyją kontrolę? I jaki przepis niby nakazuje mieć odłączoną butlę z gazem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2019 o 12:47, Cathay napisał:

Może nie jestem wrogiem, ale zdecydowanie nie przepadam za daniami gotowymi. No może flaki z Pudliszek czy tam Międzychodu raz na jakiś czas lubię i tyle.

Aż tu nagle. idę przez Netto i w oczy mi włazi puszka kapuśniaku, grochowej  i ogórkowej. Myślę, fajne to na wyjazd by było bo się nie potłucze. Kupiliśmy. Na pierwszy ogień poszła grochówa. Przyznaje, doprawiliśmy po swojemu i.... normalnie super wyżera! Tak mówię szczerze, bardzo mi smakowało! Dzisiaj spróbuje kapuśniak. 

Na pewno kilka takich puszek wrzucę na wyjazd.

 

 

Jadąc na ryby to na kilka dni kupuje tego producenta puszki. I powiem ,że ta grochówka jest bardziej jak smaczna 

http://militarymeal.eu/pl   A jak bedę w Netto to kupię to co pokazałeś. Chyba ,że masz możliwość kto to wyprodukował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał:

Czyją kontrolę? I jaki przepis niby nakazuje mieć odłączoną butlę z gazem? 

Pewnie chodziło o Austrię. Jeśli nie masz zamontowanego Mono lub Duo Control w przyczepie/kamperze to podczas jazdy wąż musi być odpięty od butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.