Skocz do zawartości

Pytanie do Użytkowników Grand Voyagera 01-07 2.5 CRD Manual


kelebrion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie vaneo i klasa b to chyba zart jak to sa vany ;);) a v-klasa to dostawczak przerobiony na osobowy takich to jest pelno od t4 vw do vivaro itp ale gdzie tu komfort ??? Przeciez to sa taczki ;)

Dostrzegasz różnice w konstrukcji zawieszenia między Vito a V klasą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nerwów...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_klasy_R

Każdy wie przecież lepiej...

Nie stać mnie na R-Klase ;/;/ napewno bym rozważył zakup tego auta bo sto razy lepiej by mi odpowiadał niż V-Klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tym, że jednak MB produkuje Vany.

Brak finansów rozumiem całkowicie.


Witam Panowie jestem tu nowy i mam na imie Tomek 34 lata:) Rodzina mi sie powiekszyła i chce zmienić Okulara W210 na Granda tylko potrzebuje min 1900 dmc na haku i czy jest ktoś na tym forum co ma takie DMC wbite w dowód?? bo wiem ze 1600 tez maja a to jest dla mnie troche za malo, chodzi mi tylko o 2.5 CRD ;/;/ Dziekuje i pozdrawiam

 

Skupiając się na głównm watku...ile osób wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tym, że jednak MB produkuje Vany.

Brak finansów rozumiem całkowicie.

 

R-klasa to taki minivan ;) ale mercedes to mercedes , jezdze tylko mercedesami niestety starymi ale mercedesami ;) dzieki tej marce na stacje to tylko wjezdzam po kawe od 7 lat ;) jesli chodzi o osoby to fajnie jakby to bylo 7 tak jak w grandzie.

Edytowane przez kelebrion (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba 3.8 powinien miec wiecej na haku alenie wiem czy ta benzyna w automacie 4 biegowym sobie poradzi z taka laweta;/;/;/moment obrotowy dopiero osiagalny przy wysokich obrotach dlatego wolałem diesla ech ciezko bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku  a tak z ciekawości orientujesz się w spalaniu takiego auta bez przyczepy solo po mieście?

 

Kolega miał... i 25 litrów gazu żaden wyczyn.

Te nowsze są oszczędniejsze. Tyle, że miasto miastu nierówne. 20-22 min.

No chyba 3.8 powinien miec wiecej na haku alenie wiem czy ta benzyna w automacie 4 biegowym sobie poradzi z taka laweta;/;/;/moment obrotowy dopiero osiagalny przy wysokich obrotach dlatego wolałem diesla ech ciezko bedzie

 

To jak to ma być laweta a nie kemping, to tylko terenówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał... i 25 litrów gazu żaden wyczyn.

Te nowsze są oszczędniejsze. Tyle, że miasto miastu nierówne. 20-22 min.

 

To jak to ma być laweta a nie kemping, to tylko terenówka.

Grand nie da rady?? myslalem ze spokojnie da jak w210 daje rade a wazy tylko 1700 a grand 2 tony to powinien nawet lepiej dawac rade ale widac sie myliłem :) dlatego tu napisalem zeby sie poradzić fachowców:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.