Skocz do zawartości

Pytanie do Użytkowników Grand Voyagera 01-07 2.5 CRD Manual


kelebrion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie jestem tu nowy i mam na imie Tomek 34 lata:) Rodzina mi sie powiekszyła i chce zmienić Okulara W210 na Granda tylko potrzebuje min 1900 dmc na haku i czy jest ktoś na tym forum co ma takie DMC wbite w dowód?? bo wiem ze 1600 tez maja a to jest dla mnie troche za malo, chodzi mi tylko o 2.5 CRD ;/;/ Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grand ma 1.6 i ani kilograma więcej, szukaj innego rozwiązania lub w nowej budzie V-gen z silnikiem 4.0 ma 2T na haku.

 

Albo szarika bo też ma 2T.

 

Jeździłem grandem 2.5 CRD dwa lata, od 6 jeżdżę grandem 2.8 CRD.

 

Jedyny minus 2.5 to manual i sprzęgło, wyrabia się łapa sprzęgła ciężko wbić 1 i 3. bieg, jestem zakochany w Voyagerach ale uwierz mi, będziesz przeklinał dzień w którym zdecydowałeś się na 2.5 CRD.

 

2.5 produkowali do 2004 i zastapił go 2.8 który występuje tylko w automacie ale niektóre mają opcję Stow'N'Go czyli chowane fotele w podłogę

 

 

Wysłane z iNokia 6210

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRD były w Cherokee/Liberty KJ (nie grand) tak samo jak 2.5 z manualem jak i automatem we Wranglerachi chyba w Nitro ale to już nowsze 2.8.

 

2776 ccm, aktualne 2.8 CRD maja 2777 ccm i inne wtryski ale baza taka sama.

 

W Grand Cheeroki byly 2.7, 3.1 (samo zło) oraz super 3.0 CRD

 

Jest to włoska jednostka firmy VM Motori, z głowicą 16V z systemem CR prawdopodobnie unowocześniona i zaprojektowana (głowica) we współpracy z MB po fuzji która odbyła się w 1999 roku z Daimlerem (powstał wtedy Daimler Chrysler) w 2001 roku wyszedł pierwszy 2.5 CRD w odświeżonej budzie. Na CRD jedni narzekają inni chwalą. Na Voyagerach odwieczna wojna gnojówka vs. LPG (3.3/3.8)

 

 

Wysłane z iNokia 6210

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Grand Cherokee WJ byly 2.7CRD od Mercedesa i automat tez od mercedesa to wiem na bank bo siedze w mercedesach:) zdecydowalem sie na chryslera bo mercedes nie ma vana;/;/ ale chyba bede musial zrezygnowac bomi do lawety potrzebny ech, a te inne pseudo vany typu grand espace  to sobie daruje, z góry dziekuje panowie:) a czasem 3.8 AWD nie mial wiecej na haku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.