Skocz do zawartości

Węgry Lipóti Termál Camping


Adam J

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.07.2018 o 18:26, Commander napisał:

Ha...

Znajome rewiry. Mówiłem przecież że tam fajnie. Byliście Jacek w piekarni? Polecam drożdżówki z brzoskwiniami!!!

Pozdrawiam.

 

@Commander

Dopiero teraz zobaczyłem ten post :/ piekarnie odkryłem dwa dni przed wyjazdem ale tylko w kontekście porannych bułeczek :) ale nadrobie mam nadzieję jeszcze w tym roku, jak z Hanki przedszkolem ułoży się po naszej myśli to skoczymy tam jeszcze na pare dni we wrześniu jak wrócimy z włoch. 

W dniu 8.07.2018 o 01:15, czepkateam napisał:

My podczas pobytu parę lat do tyłu zaliczyliśmy najazd "cyganów" (angielskie blachy). Zestawy (15może 20) zablokowały cały główny przejazd bo nie mieli się gdzie pomieścić. W końcu w okolicach kuchni i innych wolnych miejscach zadekowali swoje budki, wypełźli wszyscy, dojechały Land Rovery z przyczepami a na nich lodówki, pralki i cały ekwipunek. Psy biegają, dzieci się drą - starzy z resztą nie wiele mniej. Akurat w tym dniu o tej porze wyjeżdżaliśmy, więc musieliśmy przeczekać aż kawalkada się "przewali". Był to chyba jedyny raz kiedy cieszyliśmy się z tego że wyjeżdżamy z kempingu. Współczułem tym co zostali w bezpośrednim sąsiedztwie. 

No my w ostatnią noc zaloczyliśmy impreze, całe szczęście pare alejek dalej ale i tak nie dało się spać przez czeską wersje hej sokoły o 1 w nocy. Impreza była gruba i nikt z obsługi nie reagował :/ szkoda bo jak widsć trzeba się liczyć z tskimi akcjami, zwłaszcza jak ktoś nie chce w środku nocy usypiać dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekzoo napisał:

 

@Commander

Dopiero teraz zobaczyłem ten post :/ piekarnie odkryłem dwa dni przed wyjazdem ale tylko w kontekście porannych bułeczek :) ale nadrobie mam nadzieję jeszcze w tym roku, jak z Hanki przedszkolem ułoży się po naszej myśli to skoczymy tam jeszcze na pare dni we wrześniu jak wrócimy z włoch. 

No my w ostatnią noc zaloczyliśmy impreze, całe szczęście pare alejek dalej ale i tak nie dało się spać przez czeską wersje hej sokoły o 1 w nocy. Impreza była gruba i nikt z obsługi nie reagował :/ szkoda bo jak widsć trzeba się liczyć z tskimi akcjami, zwłaszcza jak ktoś nie chce w środku nocy usypiać dzieci

Jakoś tej imprezy nie słyszałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej przebudowe zjeżdżalni mówisz, czynne są te (zdjęcie robione z daleka) 3AEFDFA7-6E19-4ED5-9169-8C784E35BB74.thumb.jpeg.7f3ad8e8d4731bf30bae76e7a8ed5d84.jpeg

po prawej, patrzą od strony wjazdu był zrobiony nowy mostek, i były roboty od zjeżdżalni aż do płotu od parkingu, po całej długości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 23:24, jacekzoo napisał:

Za dużo :drink: i :sleep: :)

ja jeszcze później z psem na spacere szedłem i koło nich przechodziłem. Długo tarabanili, zapytaj agi jak sie wkurzałem :P 

 

Bo ja w nocy śpię :P, podobno te padaki (knausy) są lepiej wyciszone hehe ;)

36 minut temu, andiat napisał:

Ale tego za czerwonym namiotem nie było ?

To jest na pontony ? :banan:

 

Ta biało-kremowa jest na pontony, rewelacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjechałem z Lipot po kilku dniach pobytu - tłoczno, ale tragedii nie było. Jak otworzą parcele za rzeczką, ze względu na ilość ludzi, dla mnie zrobi się mało atrakcyjnie. W chwili obecnej działają już parcele położone wzdłuż boiska do piłki nożnej, które zostało ogrodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.