Skocz do zawartości

Węgry Lipóti Termál Camping


Adam J

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, andiat napisał:

A ktoś coś wie o tym  https://www.balatontourist.hu/hu/balatoni-kempingek-szallashelyek/termal

Kemping w cenie z termami + do zabawy dzieci (zjeżdżalnie itd )

Ale co ktoś ma widzieć? :) Był na forum opisywany ten kemp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mac28 napisał:

Nie wiem skąd masz informację ,że kemping jest w cenie z termami? Będąc w zeszłym roku musiałem płacić osobno. 

Sorki że tak wyszło ale to ja szukam kempingu połączonego z termami + zjeżdżalnie  do dzieci 

jacekoo dzięki za wiadomość :piwo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jesteśmy w lipocie, zajechaliśmy wczoraj ok 16 i był duży problem z miejscami, zwłaszcza że szukaliśmy dwie piczki w miarę blisko siebie, ale kamp zabity w 95%. Dobrze się stało bo jacyś czesi nam odstąpili, mieli dwie, na jednej budy a na drugiej auta, ścisnęli się i na jednej się ustawiliśmy a dzisiaj przemeblowanie i drugi zestaw przestawiliśmy ma zwolnioną przez nich miejscówe. 

Pogoda robi się super, i najważniejsze- nie ma w ogóle komarów :yay:

W dniu 2.07.2018 o 08:43, andiat napisał:

Sorki że tak wyszło ale to ja szukam kempingu połączonego z termami + zjeżdżalnie  do dzieci 

jacekoo dzięki za wiadomość :piwo: 

W lipocie masz połączone i baseny w cenie campu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek ten kemping w czwartek może pękać w szwach. Słowacy mają w czwartek wolne a Czesi czwartek i piątek. Mieliśmy dzis wieczorem meldować się w Lipocie ale ze względu na długie weekendy Czechów i Słowaków zostajemy w Zalakaros. 2 lata temu spędzaliśmy taki weekend w Lipocie. Drzwi do auta nie byłem w stanie w którymś momencie otwierać ;).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

No ale są wyznaczone parcele, raczej nikt na drugiego nie wciska się na zajętą :hmm:

Nie takie rzeczy widziałem w Krakowie na kempingu Adam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jacekzoo napisał:

No ale są wyznaczone parcele, raczej nikt na drugiego nie wciska się na zajętą :hmm:

Jacek ja się wtedy w głowe pukałem co się dzieje. Zadzwoniłem do znajomego który był w Buk. Powiedział że u niego takie samo zatrzęsienie Cz i Sk. Dopiero wtedy wpadłem żeby Internety sprawdzić.

Tu w Zalakaros też jakoś dziwnie. Mało niemców za to sporo Sk i Cz. No i dziwne że dziś na basenach jest więcej osób niż w sobote czy niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też sami cz i sk, ale na basenach luzik, mało ludzi, na zjeżdżalniach w ogóle kolejek, z biegu wszystko idzie. Póko mi ktoś autem w przedsionku nie zaparkuje to nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, jacekzoo napisał:

Tutaj też sami cz i sk, ale na basenach luzik, mało ludzi, na zjeżdżalniach w ogóle kolejek, z biegu wszystko idzie. Póko mi ktoś autem w przedsionku nie zaparkuje to nie ma problemu :)

Poczekaj do weekendu, a będzie tak:

PANO_20150705_092924.thumb.jpg.93cdc8be70f07f36656031d2364e6dc7.jpg

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.