Skocz do zawartości

Wypad na jurę


mac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎30 o 13:03, maarec napisał:
W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎30 o 12:49, uwex napisał:

No właśnie też się zorientowalismy w domu że chyba nie było gdzie oprożnić toalety chemicznej, ale szczerze powiem że tym razem tego nie potrzebowaliśmy w związku z czym nie szukaliśmy. Wiem, że czasami właściciel tu zagląda więc może nam odpowie czy takie miejsce jest czy też nie emoji6.png.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

w związku z tym, że łazienki na campingu są fajne, to też nie trzeba było kasety na miejscu opróżnić, jednak fajnie byłoby aby było takie miejsce i to oznaczone :)

Podzielam opinię Marka co do kempingu. Zrzut wc jest nazwę to w dolnej części schodząc schodkami za domek (ten pod lasem na terenie kempingu) tam jest miejsce przygotowane naprawdę dobrze. Czy oznaczone nie pamiętam chyba pytałem obsługę gdzie się opróżnia wc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamknęliśmy sezon na Małych Dolomitach. Wprawdzie tak ponad miesiąc temu ale zdjęcia wrzucam dopiero teraz :)

W kemping i jego infrastrukturę jest wsadzone kupę kasy. Sanitariaty rewelacyjne. Stanowiska - poziom europejski. :ok:

Ale ta droga przez środek ośrodka!!! Dramat. Na dodatek słychać pobliską drogę krajową i okazjonalnie przelatujące Pendolino, na niedalekiej trasie kolejowej :pad: Dłużej jak na weekend, to nie bardzo....

Oczywiście okolica jest bezbłędna. Bliskość wielu zamków, skał i tras rowerowych jest bezsprzeczna.

 

 

43880110_2151956458197790_939949370776748032_o.jpg

DSC03997.JPG

DSC04027.JPG

DSC04039.JPG

DSC04046.JPG

DSC04056.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A my w ubiegłą sobotę pojechaliśmy na Jurę przedmuchać " cegłę":):) Ale tym razem chciałem zobaczyć camping w Siamoszycach, bo całą resztę znam już id dawna. Oczywiście wszystko zamknięte, ale objechaliśmy zalew i doszliśmy od "tyłu" by zobaczyć jako to wygląda. Mnie się podobało, mojej żonie nie za bardzo...teren ogrodzony siatką ( chyba niedawno postawioną) a na plażę można chyba wejść tylko z campingu przez zwykła bramkę. Widzieliśmy tylko jedną skrzynkę elektryczną ale tam gdzie stały zimujące przyczepy musi chyba jeszcze coś być. Ogólnie teren uroczy, dobra baza wypadowa do zwiedzania Jury..Chcieliśmy tam pojechać jesienią ubiegłego roku na weekend ale właściciel powiedział, że już koniec sezonu i teraz tylko imprezy "integracyjne" nie będą też przyjmowac przyczep "stacjonarnych". Z Krakowa ok. 60 km, lasy dookoła piękne. Być może się tam wybiorę na jakiś dłuższy weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.07.2018 o 12:49, uwex napisał:

No właśnie też się zorientowalismy w domu że chyba nie było gdzie oprożnić toalety chemicznej, ale szczerze powiem że tym razem tego nie potrzebowaliśmy w związku z czym nie szukaliśmy. Wiem, że czasami właściciel tu zagląda więc może nam odpowie czy takie miejsce jest czy też nie emoji6.png.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Witam. Dziękujemy za wszystkie uwagi. Co do toalety chemicznej to miejsce takowe jak najbardziej jest - poniżej miejsca do zrzucania szarej wody. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak widać wiele osób szuka miejscówki w Jurze. Niby jakiś wybór jest, ale niewielki. Mowa była o Olsztynie. Tam jest jedna miejscówka w samej miejscowości. Warto ją polecić, ale przed wyjazdem polecam przeczytanie opisu.

https://magneticlife.eu/polska/slask/pole-namiotowe-brzozowy-zakatek-w-olsztynie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 14:59, tantalos napisał:

Widok z kempingu na zamek był jeszcze kilka lat temu i to tylko z jednego miejsca.Teraz drzewa na sąsiedniej działce tak urosły że nic nie widać. Reszta się mniej więcej zgadza.

Nadal można zobaczyć wieże zamkowe jeżeli staniemy w pobliżu bramy wjazdowej. Można też wejść polną drogą kawałek nad camping i zobaczymy całą perspektywę na zamek. Szczególnie uroczo wygląda to po zapadnięciu zmroku kiedy mury są podświetlone. 

Sam zamek warto zwiedzić. Trochę o nim napisałem tutaj: https://magneticlife.eu/polska/slask/zamek-w-olsztynie-na-szlaku-orlich-gniazd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze mrozów nie ma, więc jest szansa, że można się jeszcze wybrać. Jura jesienią jest wyjątkowo piękna a trasy w okolicach Brzozowego Zakątka są w zasięgu pieszej wycieczki. Trochę fajnych miejsc w okolicy pokazałem tutaj: https://magneticlife.eu/polska/slask/skalki-jurajskie-wokol-olsztyna-przyciagaja-turystow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2017 o 12:20, mac napisał:

Brandysówka - dolina Będkowska miejsce przeurocze choć dojazd bywa kiepski szczególnie w niedzielę

Byłem tam w tym roku z przyczepą. Faktycznie dojazd do kempingu dużym zestawem w niedzielę to trochę wyzwanie. Miejsce fantastyczne. Miła atmosfera, fajni ludzie, dobre domowe jedzenie i ceny przystępne. Za dzień, 5 osób, samochód, przyczepa + prąd to koszt 50 zł. W przyszłym roku też to kemping odwiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, GregPower napisał:

Byłem tam w tym roku z przyczepą. Faktycznie dojazd do kempingu dużym zestawem w niedzielę to trochę wyzwanie. Miejsce fantastyczne. Miła atmosfera, fajni ludzie, dobre domowe jedzenie i ceny przystępne. Za dzień, 5 osób, samochód, przyczepa + prąd to koszt 50 zł. W przyszłym roku też to kemping odwiedzę.

Też byłem, tydzień temu. Bardzo polecam. Wjazd przez mostek, wesoły... Brakło mi kilkunastu cm i trzeba było rozpinać zestaw.  Piękne widoki, pyszne jedzenie i atmosfera górskiego schroniska. 

I jeszcze te ogniska w trawniku w środku nocy, przynajmniej osiem rodzin jednocześnie wpatrywało się w ogień..

Wjazd i wyjazd? Przyjemna adrenalina, byle pamiętać o pozwoleniu na wjazd, policja zatrzymywała wszystkich.

IMG_20191027_110909.jpg

IMG_20191026_155525.jpg

IMG_20191026_183333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maarec napisał:

eż byłem, tydzień temu. Bardzo polecam. Wjazd przez mostek, wesoły... Brakło mi kilkunastu cm i trzeba było rozpinać zestaw

Ja się jakoś zmieściłem mimo że mam przyczepę 6,8 m ale samochód krótki :) . Z tymi pozwoleniami na wjazd to faktycznie jest trochę zamieszania bo jak zapomnisz albo skończy ci się zezwolenie to można dostać mandat. Lepiej wpisać datę ze dwa dni do przodu bo to się z niczym nie wiąże, a zawsze masz jakąś rezerwę. Fajne fotki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.