Skocz do zawartości

Wynajem Niewiadów N126


purex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów.

 

Poszukuje przyczepy Niewiadów N126 do wynajęcia na wyjazd turystyczny nad polskie morze.

Termin wypożyczenia 23 czerwiec - 1 lipiec.

 

Obdzwoniłem już większość wypożyczalni i wszystko niestety zajęte , dlatego zdecydowałem zamieścić ogłoszenie na tym forum może ktoś się będzie chętny :)

Chciałbym przetestować tą formę wypoczynku przed kupnem własnej Niewiadówki (głównie chodzi o zdanie żony bo ja jak najbardziej)

 

Oferuje 500 zł za wypożyczenie + 1500 zł kaucji, przyczepka nie może być zajechana i w stanie ogólnym zadowalającym żeby spędzić w niej 7 dni musi posiadać przedsionek oraz wytrzymać trasę.

Wypożyczenie na trasie Warszawa - Dębki możliwie do 50km odbicia od trasy.

Proszę o rozsądne oferty.

 

Kontakt: WYMODEROWANO

 

Jako że ogłoszenia zamieszczamy w innym temacie, a odpowiedzi zapoczątkowały dyskusję usunęliśmy kontakt z pierwszego postu. Następnym razem prosimy jednak o zamieszczanie ogłoszeń w odpowiednim miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: miałem identyczna sytuację i polecam kupić sobie na 1 sezon . Po sezonie lub przed kolejnym sprzedasz za podobne pieniądze . Ja tak zrobiłem,a byłem jeszcze kilka weekendów .

 

Niewiadówki sprzedają się od ręki. Kosztów utrzymania brak(oc 50zl/rok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimtextil dobrze mówi, kup na jeden wyjazd i albo ją sobie zostawisz albo albo sprzedaż dalej i ODZYSKASZ pieniądze jeśli nie wyjdziesz na tym do przodu.

 

Nie napisałeś konkretnie który model za mniejszy n126a-e dasz od 2 do 4 tys za większy n126n od 3 do 5.

 

Na pozostałe droższe po prostu szkoda kasy.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię abyś znalazł w tej cenie za wynajem - to 60 zł doba, sorry ale za towarówki sie tyle płaci - nikt ci zadbanej przyczepy nie wypożyczy w tych pieniądzach, nawet namiotówki stoją po 80-100zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, jeśli chodzi o cenę wypożyczenia w wawie to turystyki chodząza 40 + 10 przedsionek za dobę tylko już zarezerwowane do końca lata. Wiem że perełki nie wypożyczę za te kase.

Natomiast jeśli chodzi o zakup to nie zdążę się wyrobić do urlopu z wyborem czegoś sensownego w rozsądnej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, jeśli chodzi o cenę wypożyczenia w wawie to turystyki chodząza 40 + 10 przedsionek za dobę tylko już zarezerwowane do końca lata. Wiem że perełki nie wypożyczę za te kase.

Natomiast jeśli chodzi o zakup to nie zdążę się wyrobić do urlopu z wyborem czegoś sensownego w rozsądnej kasie.

Gdzie w tskiej cenie można wypożycxyć przyczpę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz tylko na Dębki to może lepiej na miejscu wynająć budkę niż martwić się holowaniem itd. Na polu Kaszub jak się nie mylę w tym okresie przyczepa 3 osobowa z przedsionkiem kosztuje 70 zł za dobę a większa 85zł. Odjąć, że za postój swojej niewiadówki z przedsionkiem zapłaciłbyś 18zł/doba to wychodzi wypożyczenie mała 52zł a duża 67zł. Pole duże i fajne pilnowane przez ochronę. Z pola na plażę dla bogatych spacerkiem około 5 minut a dla biedaków takich jak my co nie stać nawet na strój kąpielowy około 10-15 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz tylko na Dębki to może lepiej na miejscu wynająć budkę niż martwić się holowaniem itd. Na polu Kaszub jak się nie mylę w tym okresie przyczepa 3 osobowa z przedsionkiem kosztuje 70 zł za dobę a większa 85zł.

 

przepraszam za porównanie, ale wynajęcie przyczepy na polu to tak jakby polecić komuś seks, ale żeby było prościej to z dziewczyną z pobocza  :pad:

widziałem przyczepy oferowane na polskich polach i raczej bym tam nie chciał wchodzić na dłużej niż 2 minuty, o płaceniu za to już nie wspominając 

Gdzie w tskiej cenie można wypożycxyć przyczpę ?

 

stróżówkę niewiadówkę można, albo dla budowlańców za 80-100 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że większość z nas traktuje swoją przyczepę jak drugi dom i raczej nikt z forumowiczów Ci nie wypożyczy. Ale mogę się oczywiście mylić...jednak wątpię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, jeśli chodzi o cenę wypożyczenia w wawie to turystyki chodząza 40 + 10 przedsionek za dobę tylko już zarezerwowane do końca lata. Wiem że perełki nie wypożyczę za te kase.

Natomiast jeśli chodzi o zakup to nie zdążę się wyrobić do urlopu z wyborem czegoś sensownego w rozsądnej kasie.

40 zł za dobę? Pokaż to cudo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.