Skocz do zawartości

Jaka aplikacja na iPhone - poziomowanie kampera?


motorhomepl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Czy ktoś z Was mógłby podzielić się informacją, która aplikacja na iPhone'a dobrze nadaje się do pomocy przy poziomowaniu kampera?

Najlepsza byłaby taka "poziomica", która oprócz informacji na ekranie, miałaby również opcję z sygnałem dźwiękowym - podobnie jak czujniki parkowania, im bliżej poziomu tym większa częstotliwość sygnałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki @jacek00

Apka Truma jest fajna, ale a. nie mamy w kamperach żadnych urządzeń, które dałoby się sterować zdalnie, co ogranicza jej zastosowanie;  b. w praktyce, jeśli położyć telefon na podłodze za fotelem kierowcy, to informacja jest mało czytelna - trochę za mała czcionka (no chyba, że ktoś ma wciąż młode oczy:)).

No i przydałoby się pikanie :)

Edytowane przez motorhomepl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja każdorazowo wchodzę do cepy i sprawdzam gdzie jest piłka :) Będę śledzić temat, może ktoś zaproponuje coś lepszego

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kilka apek do poziomowania i są mało dokładne w porównaniu do poziomicy zwykłej Poziomica zwykła  pokazywała już dość duże odchylenie od poziomu a z aplikacji wynikało że jest wszystko OK. Do poziomowania używam najzwyklejszej  poziomicy jak na załączonym foto.. 

post-12872-0-60636800-1496130779_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama dźwignia handlu więc tego nie unikniemy 

Pełna zgoda, ale w tym konkretnym wypadku, reklamy są wyjątkowo nachalne. :)

Testowałem kilka apek do poziomowania i są mało dokładne w porównaniu do poziomicy zwykłej Poziomica zwykła  pokazywała już dość duże odchylenie od poziomu a z aplikacji wynikało że jest wszystko OK. Do poziomowania używam najzwyklejszej  poziomicy jak na załączonym foto.. 

W sumie, to może być najprostsze i najskuteczniejsze rozwiazanie. I tak dajemy klientom pokaźnych rozmiarów "toolbox". Dorzucenie takiej małej poziomicy nie będzie żadnym problemem. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie handluję poziomicami ani innymi sprzętem w necie . Znalazłem poglądowe zdjęcie w necie. Jak ma to tak wyglądać że chciałem pomóc a odbiera się mnie jako handlarza poziomic to serdecznie dziękuje.

Nic podobnego nie przyszło nam do głowy. Zwyczajnie odpowiedzieliśmy w jednym poście na dwa poprzednie. Uwaga dotycząca nachalności reklamy odnosiła się do aplikacji wskazanej przez @TIGERLUNAR.

Przepraszamy za zamieszanie!

Edytowane przez motorhomepl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, ale w tym konkretnym wypadku, reklamy są wyjątkowo nachalne. :)

W sumie, to może być najprostsze i najskuteczniejsze rozwiazanie. I tak dajemy klientom pokaźnych rozmiarów "toolbox". Dorzucenie takiej małej poziomicy nie będzie żadnym problemem. Dzięki :)

 

najlepiej przykleić taką małą poziomiczkę na podłodze w miejscu gdzie nie jest narażona na uszkodzenie, bo obawiam się że jak zostanie załączona "luzem" to szybko zginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej przykleić taką małą poziomiczkę na podłodze w miejscu gdzie nie jest narażona na uszkodzenie, bo obawiam się że jak zostanie załączona "luzem" to szybko zginie.

Zobaczymy co da się zrobić :) Może zarazimy pomysłem producenta kamperów i w przyszłości będzie coś takiego montował w standardzie (aż dziwne, że tego nie ma:))

Za 7 zł można wykupić pełną wersję aplikacji i nie będzie reklam.

Bywają tacy, którzy nie chcą nawet o tym słyszeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.