Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

No bo Galeb jest jaki jest. Jednak dla Omisa warto się na nim zatrzymać na chwilę :)

 

W której części postawili te nowe domki? jak znam życie to pewnie w pierwszej linii brzegowej i zasłonili całe morze  :wrrr:

 

Wzdłuż drogi wjazdowej , blisko wjazdu tuż za recepcją i wzdłuż ogrodzenia od strony Centrum Omisia. Generalnie domki bardzo ładne, cały czas się budują. Tym razem nie zastawiają parceli i morza jeszcze bardziej.

 

Odnośnie parceli na Solarisie - rozmawiałem z Polakami w pierwszej linii - robili rezerwację ok pół roku temu. Tylko moim zdaniem ten camping to mały wyjątek. Jest tu co robić dla dzieci - na Stobreciu przykładowo nie ma dalej basenów (budują się dalej, i nie wiem czy na sezon skończą, po za tym to tylko 3 niecki i to chyba będzie płatne dodatkowo).

 

tutaj można śmigać  na rowerach, korzystać z basenów i płatnego aquaparku, są place zabaw i darmowe baseny, są różne plaże i kids kluby.

 

dziś główną "atrakcją" na plaży jest pożar na wyspie Zlarin, który prawdopodobnie już ugaszono, kilka godzin latał samolot straży pożarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Maarec, numerki jednak na pontonie zrobię, zdążyłem zarejestrować.

Czytam i aż nie wiarygodnie wyobrażam sobie te kempingowe ciasności.

Zazwyczaj po przybyciu na kemping wybieramy miejscówkę w sektorach nieparcelowanych. Jak będzie w tym roku czas pokaże . Ruszamy za tydzień, gdzieś tam...

Chcę w dzicz* gdzieś, ukochanej Chorwacką Noc Świętojańską pokazać, potem gdzieś na kemping.

* Nie tak dosłownie bo już raz przygodę z niedźwiedziami mieliśmy, ale w miejsca mało znane, niepopularne.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałabym nikogo straszyć ale dziś moj campingowy świat się zawalił.

 

Zaton pełen. W poprzednich latach o tej porze bylo do 50% obłożenia. Dziś dostałem ostatnią parcelę, kolejka za mną wybuchnela płaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałabym nikogo straszyć ale dziś moj campingowy świat się zawalił.

 

Zaton pełen. W poprzednich latach o tej porze bylo do 50% obłożenia. Dziś dostałem ostatnią parcelę, kolejka za mną wybuchnela płaczem.

Aż nie do uwierzenia, że można Zaton zapełnić do ostatniej parceli.... :bzik: Co to sie dzieje? Co to za narody się zjechały? Uchodźcy, czy jak?

maarec, trzymaj się i zdaj relację jak po weekendzie wygląda sytuacja na kempingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Niemcy mają jakieś święto i długie wolne. Sprawdzałem w sieci i na szybko nic. Jeszcze nie ruszyłem się z parceli, rozkladalismy ale w 32C w cieniu, którego było jak na lekarstwo.

 

To nasz ostatni raz na resortach bez rezerwacji. Tak się porobiło. Mam nadzieję, że latem pociągnięcie ten wątek i będzie klarowne info.

 

Po zaparkowaniu pod recepcją szybki start do kolejki zapewnił mi parcelę, wygrałem z emerytami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to to, że ceny na Chorwacji tak rosną i dużo ludzi decyduje się na tańszy Czerwiec ...? Szczerze mówiąc , sam miałem pomysł jechać od 20,06 . A pierdziu jadę w Lipcu , sprawdzę to osobiście na własnej skórze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, po 10 sierpnia również odbiliśmy się od bramy na Zatonie. Nie mogłem w to uwierzyć że tak duży obiekt może być w całości zapełniony. Jednak zmęczeni po drodze odjechaliśmy...po około 3 km mówię do żony wracamy..przecież to nie możliwe że full..Najwyżej zaczekamy kilka godzin. Nawet nie mieli ochoty z nami rozmawiać. Strażnik nie wpuszczał do recepcji jeśli nie było rezerwacji.

Pojechaliśmy na Straśko, parcele wszystkie zajęte, ale udało się znaleźć jako takie miejsce na części nie parcelowanej.

Po tej nauczce we wrześniu rezerwowałem kempingi na tegoroczne wakacje. Nie uwierzycie ale nie było łatwo. Pomimo że to rok wcześniej wrzesień..

Cikat pierwsza czy druga linia od wody nie ma szans. Zarezerwowane. Parcele Superior wszystkie zajęte. W końcu brałem co dali... 

Marina Di Venezia we wrześniu odpowiedzieli że przyjmują zgłoszenie, ale odpowiedź i potwierdzenie rezerwacji będzie w styczniu. Pisze do nich pod koniec grudnia..to odpisali że brak miejsc :) Finalnie pod koniec lutego jednak się do mnie odezwali że mają miejsce i jak jestem nadal zainteresowany to mam 3 dni na wpłatę zaliczki.

 

Podsumowując, będzie ostro na kempingach w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marina Di Venezia we wrześniu odpowiedzieli że przyjmują zgłoszenie, ale odpowiedź i potwierdzenie rezerwacji będzie w styczniu. Pisze do nich pod koniec grudnia..to odpisali że brak miejsc :) Finalnie pod koniec lutego jednak się do mnie odezwali że mają miejsce i jak jestem nadal zainteresowany to mam 3 dni na wpłatę zaliczki.

 

Podsumowując, będzie ostro na kempingach w tym roku.

 

Coś mi się wierzyć nie chcę. Przed chwilą sprawdziłem Union Lido - to obok Marina Di Venezia. Wziąłem termin 1-8 lipca. Parcele do wyboru do koloru mozna rezerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według strony pojemność Zatona to 4500 osób :P i brak miejsc :D

Kilka lat temu w lipcu na Park Umag też nie było wolnych miejsc a pomieści podobno 8000 osób :D

Co prawda dopiero Czerwiec a tu już z tego co widać pełno, więc w sezonie będzie ciasno.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Niemcy mają jakieś święto i długie wolne. Sprawdzałem w sieci i na szybko nic. Jeszcze nie ruszyłem się z parceli, rozkladalismy ale w 32C w cieniu, którego było jak na lekarstwo.

To nasz ostatni raz na resortach bez rezerwacji. Tak się porobiło. Mam nadzieję, że latem pociągnięcie ten wątek i będzie klarowne info.

Po zaparkowaniu pod recepcją szybki start do kolejki zapewnił mi parcelę, wygrałem z emerytami ;)

Brawo Ty !!! :D

Niemcy mają teraz ferie zielonoświątkowe 6-16 czerwiec = wolne = wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.