Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak by my mieli dostęp do wojskowych satelytów hamerykańskich, to by my im jeszcze do garów zaglądali i sprawdzali, czy bieliznę zmieniają...:D

Upsss... zapomniałem, że one bez bielizny na wakacjach chodzo...B)

No i wreszcie mogę się poczuć jak Prawdziwy Polak Lepszego Sortu!

Bo taki Polak jest szczęśliwy tylko w 2 sytuacjach:

1. Jak mu jest lepiej niż drugiemu Polakowi i

2. Odwrotnie - jak drugiemu Polakowi jest gorzej...

Dlatego Drogi Kolego Marku - jakże mi przykro jest, że skończyłeś wywczasy i musisz w poniedziałek iść do pracy, a ja już powoli się pakuję i za 5 dni wyruszam:bevil:;)

 

A tak na poważnie - dzięki za wspólną podróż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2018 o 20:15, maarec napisał:

Dziś skosiłem trawnik, w końcu jakiś relax ;)

Masz szczęście, że dzięki tej szalonej wiośnie z początkiem czerwca trawa zgłupiała i ku uciesze naczelnych przestała niemal rosnąć, bo w normalnych okolicznościach to byłby jeszcze okres tzw. tygodniówki i po 3 tygodniach nie byłoby Cię widać w trawniku;-)

W dniu 16.06.2018 o 20:53, maarec napisał:

Aha, skoro się pakujesz to nie zapomnij pianek do pływania według crometeo bura wychodziła wodę w Adriatyku o 8C

Tym razem nie CRO tylko ITA - tam nie wiedzą co to bura, ani bora, ani bora-bora, co najwyżej bara-bara (znaczy się bunga-bunga;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, u mnie jest ok 70 zraszaczy, był nawóz... Trawa rośnie jak szalona i dobrze bo po zimowych remontach wyglądała tragicznie.

Dziś w temacie Cro info z Crometeo, że do końca czerwca nie  będzie upałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2018 o 18:05, maarec napisał:

Fotozagadka. Gdzie jesteśmy. Co to za camp?18ad132485bd06dd181afcf759a0b9e9.jpgf7ee26cc96eb4fdeeb5f2136d0d65a69.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Camp i apartamenty w Mosonmagyaróvár. Dosłownie 10min od granicy że Słowacją. W mieście są baseny termalne wraz z campem. My potrzebuowalismy noclegu.. Za 15E.

Gościa nie było w domu, wpuścili nas inni goście, klucz do bramy wisi od tylu skrzynki na listy wraz z numerem do właściciela. Pierwszy raz w życiu rozmawiałem przez telefon po niemiecku i to z węgrem. Udało się.

Miejsce bardzo bezpieczne, brama mega wąska, mover pomógł.  Łazienka słaba, zrzut Wc i prąd jest. Dzieciaki po raz drugi dostały solidną paczkę słodyczy od campingowej ciotki z Holandi, odojechali razem z nami.

Na Węgrzech i Słowacji brzydzą nas parkingi nawet na 5 min postój, spać w pełnym słońcu w gorącej budzie nie dałbym rady.

 

.3b4a7b5e678dea6440b1f06d095d70d0.jpg1d0cd2f5c375363d310a2251f43f8c0c.jpg17b7243e48975ba6ede370b6350d749e.jpg26d0be109fe0f82bbf627564070f6be0.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maarec napisał:

Camp i apartamenty w Mosonmagyaróvár. Dosłownie 10min od granicy że Słowacją.
 

Rozumiem że gościa na Booking znalazłeś?

W tym samym mieście jest jeszcze kemping http://www.halaszkertvendeglo.hu/en/node/30 z knajpą. Chociaż 15 minut drogi i dzieciaki miały by masę atrakcji w Lipocie, ale tam w weekendy potrafi niestety najechać się "stonki" z Bratysławy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tomii napisał:

Rozumiem że gościa na Booking znalazłeś?

W tym samym mieście jest jeszcze kemping http://www.halaszkertvendeglo.hu/en/node/30 z knajpą. Chociaż 15 minut drogi i dzieciaki miały by masę atrakcji w Lipocie, ale tam w weekendy potrafi niestety najechać się "stonki" z Bratysławy. 

camping trafiony chyba z map google, szukała go Marta. Miało być blisko granicy ze Słowacją i tanio. Pogoda była słaba jak na baseny. Mieścina fajna, my chcieliśmy bezpiecznego postoju aby obejrzeć mecz Portugalia-Hiszpania i zjeść dobry obiad - taki też był w knajpie na wprost basenów (tych z campingiem). W samej miejscowości jest kilka mniejszych campów, znaki co kawałek. Zapłaciliśmy 70zł, w Lipocie pewnie z 250?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzieciaki masz do 5 lat  to 132 zł. (ewentualna dopłata za dziecko 6-14 lat  32 zł) Tylko o tej porze roku w Lipocie mógł by być problem z obiadem :wacko:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam,
Planowałem pojechać na camp Prapratno ale prognoza pogody w tym rejonie nie była zbyt ciekawa wiec zacząłem szukać czegoś po drodze. Tak trafiłem na camp Adriatic koło Primostenu. Kemping mega fajny z duża ilością drzew, na parceli mam wodę, prąd i kanalizacje. Za nasza rodzine 2+2 z karta ACSI płacimy ok. 31 eur za dobę. Na terenie campu sklepik, który ma normalne ceny i restauracja, która już ma ceny z górnej Polki. Za pizzę, sałatkę caesar, cevapi i risotto zapłaciłem 400 kun z napiwkiem.
Ogólnie polecam to miejsce bo jako baza wypadowa do Sibenika, KRK czy Trogiru idealne.

Po drodze zwiedziliśmy kilkanaście kempingów, które były oznaczone jako w goglach jako Camp. Dramat - większość z nich to wydzielone miejsca przed prywatnym domem. Toaleta i prysznic w domu gospodarza. Zastanawiałem się jakim cudem to nazywa się camp ??



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.