Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

19 godzin temu, maarec napisał:

Oglośilismy protest, nie kupujemy piwa i soków dla dzieci w knajpach, gdyż kosztują po 25kun za 0.5l piwa (prawie 16zł) i 25 za 0.2 soku czyli 2 litry najwyżej jakości sklepowego. Paranoja napoje w cenie jedzenia ( 4x25kun to 2 pizze).

przestaliśmy jeść u nich już dawno - żarcie podłe, obsługa okropna i ceny chore, samo sobie robimy jedzonko :D

18 godzin temu, gusia-s napisał:

Korcula jest super :)

i da się na dzikusa spać :sleep:

2 godziny temu, maarec napisał:

Primosten, camp Adriatic, 

ale pusto,  fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maarec napisał:

Primosten, camp Adriatic

Chętnie zobaczę więcej z tego kampu bo go też rozważałam, niestety w okresie kiedy karta już nie działa :(

 

Jak plaża się prezentuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maarec napisał:

IMAG0390.jpg

A w której części kampu stoicie? Bardzo miło wspominam.

Czyli na Peljeszcu niczego nowego nie znaleźliźcie?

1 minutę temu, gusia-s napisał:

Chętnie zobaczę więcej z tego kampu bo go też rozważałam, niestety w okresie kiedy karta już nie działa :(

 

Jak plaża się prezentuje?

 

Plaże są jakby dwie. Jedną od strony zatoki, dość szeroka, żwirkowa, łagodne zejście do wody. Druga bardziej skałkowa, ale na otwarte morze i z widokiem na Primosten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzujcie ;) ja jak wrócę z majówki to już martwię się faktem, że za kilka tygodni będzie po wczasach. Ostatnie 3 tygodnie to walka w pracy aby zrobić wszystko na miesiąc do przodu. Tym razem kilka spraw umknęło i muszę czasem popracować. Telefon nie przestaje dzwonić.

Wczasy schodzą jak mrugnięcie okiem.

Od lat kombinujemy jak je podzielić na 2 razy po 2 tygodnie ale budżet nie pozwala. W ciągu 2 lat atakujemy Grecję, wtedy będzie 3 tyg więc też się nie uda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, maarec napisał:

Nie jest wesoło stojąc pod drzewami.

Oj tam - podciągasz stopy, spuszczasz koło, odpinasz się od prądu (jeśli był) i jesteś zaizolowany;-)

Ale jak pieprznie akurat w TO drzewo, to modlisz się, żeby nie spadło w Twoją stronę;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam tamten filmik czy tak jak mnie nie?

Ogółem drzewa solidnie się przechylały a buda mocno ruszała, prąd odpięty wcześniej.

Burza solidna trwała od 22.30 do 5.30. 

Deszcz przestał padać koło 10, pakowalismy się w ulewie. Teraz dwa dni dla dzieciaków w Zatonie gdzie w tym roku znowu pełno. Wolne 4 parcele,  w tym jedna w 3 rzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.