Skocz do zawartości

Camping Resort Solaris - Šibenik


Rekomendowane odpowiedzi

Na Solarisie byliśmy chyba 3 razy, od 3 do 4 nocy max. Nie pamiętam awarii prądu. Prawdopodobnie wynika to z obłożenia campingu 100%. Kilka osób odpali mocniejsze urządzenia i gdzieś tam w końcu wywali bezpiecznik, jak nie na słupku to dalej na jakiś sektor na campie. W dzień jak ktoś szybko zgłosi to obsługa odpali od ręki. W nocy pewnie nikt nie poszedł a obsługi na recepcji to pewnie nie interesuje.

Lepszy numer jest na Rabie - camp San Marino. Tam uprawnienia do prądu ma tzw Inspektor, który prawie nie zna języków obcych, jest powolny i nie za sprytny. W pierwszym dniu wywalało nam prąd solidnie na słupku, twierdził, że to wina mojej przyczepy i mnie odpiął. Nic nie powiedział i poszedł a skwar był niesamowity. Jak wrócił i chciał mi udowodnić, że to moja wina to po otwarciu skrzynki jak na zawołanie wywaliło bezpiecznik na cały słupek. Odpiął więc sąsiadów, znowu wywaliło. Jako, że to widziałem, to opadła mu kopara bo słupek bez klientów a bezpieczniki główne lecą :). Poprosiłem grzecznie o przepięcie do innego słupka, niechętnie ale to zrobił. Przez kolejne dni było bez awarii. Ogółem gość ma kajecik i wszystko notuje, domyślam się, że jak klient ciągle wywala bezpiecznik to w końcu zobaczy to na rachunku.

P.S

To Wasz pierwszy wyjazd do Chorwacji ? Plaże na Solarisie owszem są, można nawet nazwać że ok. Ale do ideału to im daleko. Albo jest tam miałki żwir, który jak tylko wzruszysz stopą to woda robi się mlecznie męta, zaraz dalej są w wodzie bardzo ostre skały, kiedyś miałem problem aby wyjść z wody, ostatecznie popłynąłem na jakiś pomost betonowy.

W drogim końcu campingu plaża z otoczaków, zatoczka do której wpada jakaś "rzeczka", czasem mętna, chyba płynie z mobilehomów :) ...

Będąc na Solarisie nie wypada nie odwiedzić plaży na Murterze, nawet w tym wielkim upale i ścisku w szczycie sezonu. Chodzi mi o plaże przy campingu Slanica, na który można śmiało wjechać, przejechać wzdłuż (lub zajechać od tyłu, jest tam nowy szuter), i tam na końcu jest bardzo fajna plaża i mega czysta woda (po za piachem uwaga na jeżowce).

Camp Solaris jest owszem bdb, jednak dla mnie armia biegających niemieckich brygad (w końcu to podobno najbardziej przyjazny dzieciom camp w Cro) wieczorową porą jest nie do zniesienia. Sprawdź czy dalej ok 20 jak znika obsługa dmuchanego placu zabaw w wodzie, zaczyna się tam prawdziwy ruch ? Zawsze siedzimy tam w pierwszej linii i krzyki są trudne do zaakceptowania, w czerwcu do 22.00 (zmrok).

Reszta na plus, sanitariaty, zaplecze, uliczki, restauracja i jej pyszna pizza. Rower to najlepszy kumpel na tym campingu, nie trzeba wyjeżdżać za bramę aby się spocić. Fajny jest też sektor za mariną - jakby ukryty, są tam łazienki i kilkanaście parceli, aż mnie ciekawi czy dalej są praktycznie puste ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W weekend doliczają prowizję. Nie pamiętam dokładnie ile ale jednak. Zabezpieczają się w ten sposób przed różnicą kursów piątek - poniedziałek.


Nie prowizję tylko kurs mają zbliżony do tego Gusi. Nadal możesz płacić, nie wyjdzie gorzej od bankowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




P.S
To Wasz pierwszy wyjazd do Chorwacji ? Plaże na Solarisie owszem są, można nawet nazwać że ok. Ale do ideału to im daleko. Albo jest tam miałki żwir, który jak tylko wzruszysz stopą to woda robi się mlecznie męta, zaraz dalej są w wodzie bardzo ostre skały, kiedyś miałem problem aby wyjść z wody, ostatecznie popłynąłem na jakiś pomost betonowy.
W drogim końcu campingu plaża z otoczaków, zatoczka do której wpada jakaś "rzeczka", czasem mętna, chyba płynie z mobilehomów :) ...
Będąc na Solarisie nie wypada nie odwiedzić plaży na Murterze, nawet w tym wielkim upale i ścisku w szczycie sezonu. Chodzi mi o plaże przy campingu Slanica, na który można śmiało wjechać, przejechać wzdłuż (lub zajechać od tyłu, jest tam nowy szuter), i tam na końcu jest bardzo fajna plaża i mega czysta woda (po za piachem uwaga na jeżowce).
Camp Solaris jest owszem bdb, jednak dla mnie armia biegających niemieckich brygad (w końcu to podobno najbardziej przyjazny dzieciom camp w Cro) wieczorową porą jest nie do zniesienia. Sprawdź czy dalej ok 20 jak znika obsługa dmuchanego placu zabaw w wodzie, zaczyna się tam prawdziwy ruch ? Zawsze siedzimy tam w pierwszej linii i krzyki są trudne do zaakceptowania, w czerwcu do 22.00 (zmrok).
Reszta na plus, sanitariaty, zaplecze, uliczki, restauracja i jej pyszna pizza. Rower to najlepszy kumpel na tym campingu, nie trzeba wyjeżdżać za bramę aby się spocić. Fajny jest też sektor za mariną - jakby ukryty, są tam łazienki i kilkanaście parceli, aż mnie ciekawi czy dalej są praktycznie puste ?
 
 


Tak, w Chorwacji jesteśmy pierwszy raz i bardzo nam się podoba, boje się że teraz odwiedzając inne campingi będziemy ciągle porównywać do tego bo zarówno plaża, jak i sam camping oraz sanitariaty i całe zaplecze bardzo nam odpowiadają. Z tyłu za mariną byłem raz kierując się znakiem WC Chemie więc mijałem rząd domków, każdy zajęty, na końcu plac gdzie stały puste przyczepy pod łodzie i zrzutnia do WC, spypłałem się tą drogą okrutnie! Dopiero później się okazało że WC chemiczne jest również drzwi dalej od sanitariatów z których codziennie korzystamy z restauracji jeszcze nie korzystaliśmy, planujemy jutro lub pojutrze. Poza tym zwiedziliśmy Plitvicke Jezera, Szybenik w dzień i wieczorem, Split, Trogir oraz wyspa Brać i Złoty róg...gdzie tłumy takie że po 3 godzinach mieliśmy dość + sama droga i oczekiwanie na prom, calodzienna wycieczka, planujemy jeszcze Krka. Na Murtere na pewno zajrzymy skoro tak polecasz Problemy z prądem póki co zniknęły ale wiem jedno, trzeba chyba dołożyć dodatkowe wiatraki do zewnętrznego wylotu powietrza z lodowki bo nie wyrabia (widziałem temat na forum oraz jedna z polskich przyczep tutaj to ma, nie było właściciela więc nie mogłem zagadać w temacie) trochę nam się popsuło potraw przy tych temperaturach oraz chyba trzeba zakupić dodatkową małą lodówkę bo widać że prawie co druga parcela ma takową a ta w przyczepie trochę mała, no i Cotton ballsy 63b5929b9b3a1d1b3cd73ac32ef151e2.jpg987f92770d440aca18e8afd586dfbc17.jpg3cce9414b380e963f1c50bfcad117ae5.jpg678f334ec04c03a4f7d0a7f4c7d6251e.jpg28eca20a1772f7c7e957c6a6b1061ae4.jpg206b84a3cc9c27d6549e0df472824265.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak planujecie Krka to koniecznie odwiedźcie miasteczko Skradin, można z niego popłynąć statkiem na wodospady, fajna wycieczka na cały dzień ;)
Murter koniecznie trzeba zaliczyć, można jeszcze wyskoczyć na popołudnie do Trogiru

Ogólnie Solaris fajny camping i fajne położenie jak ktoś lubi robić wycieczki po okolicy :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

wróciłem właśnie z Solarisa - parę informacji dla potomnych:

- 9 września spokojnie można bez rezerwacji - byliśmy na 2 przyczepy  i udało się znaleźć wolne parcele sąsiadujące

- w tym okresie w godzinach do południowych wolnych jest ok 40% miejsc. Zapełnia się dopiero wieczorem, ale i tak co najmniej kilka miejsc zawsze na noc było pustych

- przy parcelach blisko morza hałasują jakieś agregaty. Rodacy, którzy byli tam rozbici ostrzegli mnie, że w nocy ciężko jest przy tym spać

- Aqua park był czynny. Cena biletu dla osoby dorosłej 110 kun.

Ogólnie kemping super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.