Skocz do zawartości

Camping Resort Solaris - Šibenik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 21.05.2018 o 10:28, borek6 napisał:

czy ktoś z was jechał z Plitvickich w kierunku Senj lub Karlobag?

Z Senj na Vratnik faktycznie fajna droga - wspinaczka, serpentyny i piękne widoki z góry - Ty jak rozumiem będziesz jechał w dół, więc kwestia tylko hamowania silnikiem i oszczędzania hamulców. OpenRoute pokazuje, że są tam 4 odcinki o nachyleniu 16+, które w sumie mają 500 m długości. Pełen luuuzzz...

W dniu 8.06.2018 o 13:16, Voku napisał:

Nie wydaje mi się. Normalna droga. Jedziesz do Nowego Sącza i sobie próbujesz TUTAJ :D U nas po górach nie jeździłeś też masz zakręty i podjazdy po 12% :D 

No właśnie - a jak pojedziesz z Sącza na Słowację przez Muszynkę (a zwłaszcza nazad), to od strony Słowackiej masz podjazd oznaczony tabliczką 19% (choć moim skromnym zdaniem chyba aż tyle to nie ma)...

No i w ten sposób będziesz gotowy na wszystko;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W jakiej formie płacicie za pobyt, doczytałem że płacę przy wyjeździe ale Waszym zdaniem jak najlepiej - gotówka w Euro, przelew w Euro czy może Revolutem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2018 o 18:57, Zulos napisał:

Z Senj na Vratnik faktycznie fajna droga - wspinaczka, serpentyny i piękne widoki z góry - Ty jak rozumiem będziesz jechał w dół, więc kwestia tylko hamowania silnikiem i oszczędzania hamulców. OpenRoute pokazuje, że są tam 4 odcinki o nachyleniu 16+, które w sumie mają 500 m długości. Pełen luuuzzz...

No właśnie - a jak pojedziesz z Sącza na Słowację przez Muszynkę (a zwłaszcza nazad), to od strony Słowackiej masz podjazd oznaczony tabliczką 19% (choć moim skromnym zdaniem chyba aż tyle to nie ma)...

No i w ten sposób będziesz gotowy na wszystko;-)

Jechałem tam 2 tygodnie temu. Zależy od wielkości zestawu. Z moim zestawem mijanie się z ciężarówkami czy autobusami było "trochę" wymagające. Droga spokojnie do przejechania wymagająca wzmożonej koncentracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, borek6 napisał:

W jakiej formie płacicie za pobyt, doczytałem że płacę przy wyjeździe ale Waszym zdaniem jak najlepiej - gotówka w Euro, przelew w Euro czy może Revolutem?

Zdecydowanie Revolut i płatność w Kunach. Byle nie w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z kempingu mam w czwartek 9.08 więc bajunia rozumiem że system sam wie że ma przeliczyć na kuny, czy może na czytniku kart jest możliwość wyboru pomiędzy euro na kunami?

Zdecydowanie Revolut i płatność w Kunach. Byle nie w weekend.

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, borek6 napisał:

Wyjazd z kempingu mam w czwartek 9.08 więc bajunia emoji4.png rozumiem że system sam wie że ma przeliczyć na kuny, czy może na czytniku kart jest możliwość wyboru pomiędzy euro na kunami?

Zawsze wybieraj rozliczenie w walucie w której płacisz czy wyciągasz kasę z bankomatu. Nie będzie ryzyka, że przeliczy Ci po jakimś kursie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jeszcze mam kolejne pytanie, jaką walutę zabieracie do Chorwacji, a raczej czy kupujecie u nas kuny za złotówki czy na miejscu np za euro / a może za złotówki?

Jade w stronę Plitvickich więc planuje wymienić kasę z Karlovac.

Mam odłożone EUR na wyjazd i teraz sie zastanawiam jak z tym zadziałać, Revolut oczywiście swoją drogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam kolejne pytanie, jaką walutę zabieracie do Chorwacji, a raczej czy kupujecie u nas kuny za złotówki czy na miejscu np za euro / a może za złotówki?
Jade w stronę Plitvickich więc planuje wymienić kasę z Karlovac.
Mam odłożone EUR na wyjazd i teraz sie zastanawiam jak z tym zadziałać, Revolut oczywiście swoją drogą...
Ja biorę karty. Nigdy nie jadę z żadną gotówką. Jak potrzebuje to wybieram w bankomacie i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, jacek00 napisał:

Ja biorę karty. Nigdy nie jadę z żadną gotówką. Jak potrzebuje to wybieram w bankomacie i już

W sumie też tak robię, pekao sa kurs w tym roku za kunę 0,58 .. z drobnymi na 3 i 4 miejscu, euro 4,3.. coś tam, korona 0,16.. coś tam ;) Zero prowizji i dodatkowych kosztów, zarówno przy wypłacie z bankomatu grupy unicredit jak i  płatnościach kartą.

Z gotówki jakieś drobne euro żeby w razie awarii terminali mieć na tankowanie. Raz się przytrafiło - 3 karty  różnych banków nie poszły i się przydała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Normalna droga. Jedziesz do Nowego Sącza i sobie próbujesz TUTAJ  U nas po górach nie jeździłeś też masz zakręty i podjazdy po 12%  
Aktualnie w remoncie

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Zdecydowanie Revolut i płatność w Kunach. Byle nie w weekend.
Czemu nie w weekend?

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend doliczają prowizję. Nie pamiętam dokładnie ile ale jednak. Zabezpieczają się w ten sposób przed różnicą kursów piątek - poniedziałek.
Dzięki...

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dudek_t napisał:

W weekend doliczają prowizję. Nie pamiętam dokładnie ile ale jednak. Zabezpieczają się w ten sposób przed różnicą kursów piątek - poniedziałek.

Ale i tak wyjdzie taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od poniedziałku jesteśmy na kempingu, wszystko super, parcele duże i ładnie rozmieszczone, sanitariaty mega, czyste, pachnące i generalnie bardzo ładne, sklep świetnie wyposażony, plaże też ładne. Zaskoczył nas ogrom kempingu będąc na spacerze, na prawdę ciągnie się sporo wzdłuż wybrzeża. Ale jest jeden minus, a raczej pytanie czy też to przeżyliście - brak dostaw prądu, 2 razy. Raz w ciągu dnia na około 15 minut i dzisiaj w nocy na kilka godzin. Szczęśliwie się obudziłem bo zaczęło się robić gorąca, wyłączyła się klima i przełączyłem lodówkę na gaz. Włączyli przed 8. 18627286674c9a8c17dcf9d9c54663ca.jpgf0c2ada5cb0d0081ccfdc592937f75cd.jpg7fec53b5265b1e902fa426c591060c37.jpg4bd65b0b690fff6743564dcc4a828da3.jpg1510b32767e7dfc62d1a515c308feffd.jpgf3000340c353882d8016fa4f9f82c6cb.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.