Skocz do zawartości

Camping Resort Solaris - Šibenik


Rekomendowane odpowiedzi

Austria fajna widokowo jak jedziesz w dzień, ale wtedy korki w okolicach Wiednia. Jak jedziesz nocą to lepiej przez Węgry bo płasko i szybko.

P.S.

Sam jechałem dokładnie taka trasa jak maarec i Węgry przelatujesz moment. Trasę poleciłem też kilku znajomym. Bardzo chwalili za odcinek Gyor-Szombately.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Istria to nie tylko campingi do zwiedzania :]

Ja bym pojechał do Włoch lepsze campingi większy wybór i kilka fajnych miejsc do zobaczenia póki co Chorwacja płonie w tych rejonach więc z dziećmi po co ?

Bez przesady, że tak płonie i to w tych rejonach ... akurat na Istrii nie płonie. Seria ostatnich pożarów była w Dalmacji ale też nie tak, że płonie całe wybrzeże na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria fajna widokowo jak jedziesz w dzień, ale wtedy korki w okolicach Wiednia. Jak jedziesz nocą to lepiej przez Węgry bo płasko i szybko.

P.S.

Sam jechałem dokładnie taka trasa jak maarec i Węgry przelatujesz moment. Trasę poleciłem też kilku znajomym. Bardzo chwalili za odcinek Gyor-Szombately.

 

dziś rozmawiałem ze znajomym, którego pokierowałem tą trasą, był bardzo zadowolony, zmienił plany dzień przed wyjazdem, nie napotkał ani 1 korka.

 

natomiast ja osobiście odradzę odcinek Od Szombately do granicy z Cro nocą - jest tam tyle dzikiej zwierzyny, że prędkość 40kmh ciężko osiągnąć, jak z każdego rowu świecą na nas oczy... sam w dzień mało lisa nie trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, właśnie wczoraj zarezerwowałem sobie pobyt w Solarisie, na nasz pierwszy wyjazd do Chrowacji z przyczepą. Opinie są różne, proszę o Wasze rzetelne jako że już tam byliście, warto? jedziemy w 4 osoby, ja z żoną, syn 15 lat i syn 2 lata. Mam nadzieje że nasz wybór nie okaże się kompletną klapą bo opinie w internecie są różne...

 

I jaką trasę polecacie z Poznania, wraz z jakimś noclegiem lub dwoma - mam rezerwację od 30.07 a chemy już jechać w sobote 28.07

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady :)  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem, może się podobać, dla mnie już zbyt męczący pobyt. Tłoczno i głośno a w morzu bez szału.

 

Widzę że kolega z Czestochowy, przez którą pewnie pojade jadac do Chorwacji (z Gniezna), chyba że przez Niemcy ale żona chce malowniczymi trasami. Powiesz mi może jak jeździsz od siebie do Cro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myśle że prosciej dostać się do Katowic ode mnie jadąc A2 i potem na A1 za Łodzią, ta z Poznania do Wrocławia jest masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że tam też tworzą się korki w pobliżu Częstochowy, ale nie jechałem, więc się nie będę spierał. Ja zawsze jeżdżę na Wrocław, jeszcze w tym roku ma być otwarty odcinek przed samym Wrocławiem, naprawili też nawierzchnię koło Żmigrodu. Ale do komfortowego pokonania tej trasy niestety jeszcze sporo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega z Czestochowy, przez którą pewnie pojade jadac do Chorwacji (z Gniezna), chyba że przez Niemcy ale żona chce malowniczymi trasami. Powiesz mi może jak jeździsz od siebie do Cro?

Ja jadę przez Słowację, dlaczego? Znajdziesz na blogu, link w sygnaturce.

Słyszałem, że tam też tworzą się korki w pobliżu Częstochowy, ale nie jechałem, więc się nie będę spierał. Ja zawsze jeżdżę na Wrocław, jeszcze w tym roku ma być otwarty odcinek przed samym Wrocławiem, naprawili też nawierzchnię koło Żmigrodu. Ale do komfortowego pokonania tej trasy niestety jeszcze sporo brakuje.

Tak, budują nam A1, praca idzie na Europejskim poziomie, co kilka dni przecinam płać budowy i widzę duże postępy. Idzie te 20min korka objechać bokiem, nawet z ogonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa ogólnie jest przerąbana od zawsze jak jeździłem to źle to miasto mi się wspomina komunikacyjnie.

Można pojechać przez Radomsko i wlatujesz przy centrum handlowym ewentualnie na drogę 483 ale tam jest dość wąsko.

Ogólnie jadąc z północy Polski - Częstochowa to porażka. 40min wyrwane z terminarza. Później jeszcze na Blachwni (okolice Shell'a) postoisz z 4-7zmiany świateł,

Dla mnie tranzyt puszczony przez miasto to jakaś porażka i dróg alternatywnych za wiele nie ma.

Kilka lat temu przez Łódź się jechało aż wprowadzili zakaz powyżej 12T i się uspokoiło, zakaz podtrzymali i oddali A1 po wschodniej stronie miasta co jest teraz super rozwiązaniem. Przez Łódź przelatujesz bez problemu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kempingu byłem kilkanaście lat temu, pewnie dużo się już zmieniło.

Ogólnie kemping jak kemping nie miał w sobie nic rewelacyjnego, za moich czasów był basen na plaży ze słoną wodą :P, tam tak naprawdę atrakcję zaczynają się obok kempingu przy promenadzie i hotelach i jak się patrzy na kemping jako kompleks z hotelami itp. to może się podobać ale jako sam kemping to przeciętny kemping, ale może coś się tam na nim zmieniło na +

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie ruszy w 2018 remont całego odcinka Częstochowskiego na Gierkówce. Od nowego węzła przy Tesco kierunek na południe nie będzie ani jednego skrzyżowania a same węzły, nowe mosty itd. Będzie paraliż, ale już ostatni.

 

Zgadza się, odcinek Częstochowa -> Piotrków ruszy w 2018 i to po śladzie aktualnej drogi. Będzie więc dramat, dziś sama budowa węzła robi korek nawet na godzinę, a zamknęli ok kilometra. Tam zamkną etapami ze 35km.

 

Będzie trzeba objezdżać. Zależy skąd, ale ja za Łodzią jechalbym na Wieluń i tu jak otworzą to na A1. Będzie głośno o naszym regionie jednym słowem a za 2-3 lata będzie totalna cisza, tylko szum opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.