Skocz do zawartości

Bodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Śmiesznie się ogląda zdjęcia z wyjazdów w miejsca które widzi się na codzień i jest się już nimi znudzonym do cna  :] Jak Wam się podobało to super ale ja jestem potwornie "umęczony" Podlasiem i odległością do cywilizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się ogląda zdjęcia z wyjazdów w miejsca które widzi się na codzień i jest się już nimi znudzonym do cna :] Jak Wam się podobało to super ale ja jestem potwornie "umęczony" Podlasiem i odległością do cywilizacji.

jestem pewien, że na pewno wielu rzeczy jeszcze nie widziałeś , jak ja u siebie " na podwórku" . Pod latarnią zawsze najciemniej :D Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się ogląda zdjęcia z wyjazdów w miejsca które widzi się na codzień i jest się już nimi znudzonym do cna  :] Jak Wam się podobało to super ale ja jestem potwornie "umęczony" Podlasiem i odległością do cywilizacji.

Trochę przynudzasz i marudzisz. W/g mnie faja relacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się ogląda zdjęcia z wyjazdów w miejsca które widzi się na codzień i jest się już nimi znudzonym do cna  :] Jak Wam się podobało to super ale ja jestem potwornie "umęczony" Podlasiem i odległością do cywilizacji.

 

Kolego widocznie nie dla ciebie jest ta relacja.  Unikaj umęczenia , połóż się i odpocznij. Jednak jak już czytasz , to doceń wysiłek  i poświęcony czas który jest niezbędny do napisania takiej relacji .

Jakoś nie kojarzę  nika "- dudek_t" jako źródła informacji  o regionie podlasia (gdy takowych szukałem) a jako znudzony mieszkaniec który dużo widział , mógłbyś pomóc.

pozdrawiam Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, totalnie źle odebraliście mój wpis. Przepraszam najmocniej. Relacje bardzo chętnie oglądam i czytam, jest bardzo fajna. Wyszedłem na jakiegoś zblazowanego marudę a serio taki nie jestem i nie chcę nigdy być. 

 

Chodziło mi tylko o moje podejście do miejsca w którym mieszkam od urodzenia, nie o relację czy strikte wartości tych miejsc. Jeszcze raz przepraszam. Postaram się po prostu ograniczyć pisanie, wszystkim to pewnie wyjdzie na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Białowieży chcemy jechać do Kruszynian, gps uparcie kieruje nas przez Białystok i Supraś ( wręcz dookoła ) , za cholerę nie chce jechać przez Bobrowniki.

Natomiast My  chcemy zaliczyć jeszcze - Zalew Siemianówka. Mam dylemat co do jakości dróg. Znikąd porady. Co będzie to będzie ,jedziemy skrótem na Bobrowniki

Białowieża- Hajnówka- Narewka- Bondary- Plaża Bondary- Michałowo- Gródek- Bobrowniki- Jaryłówka- Łużany- Kruszyniany.  To nie był najlepszy pomysł !!!

 

Plaża Bondary. Pole biwakowe z elektryką ( nawet sporo skrzynek). Jest też automat z prądem elektrycznym (2 zł za 30 min) jak dobrze pamiętam.

Woda w zalewie ma odcień brunatny, nie zachęca do kąpieli. Ale teren bardzo fajny. 

 

post-16780-0-15693400-1495622551_thumb.jpgpost-16780-0-84928100-1495622571_thumb.jpgpost-16780-0-15515500-1495622581_thumb.jpgpost-16780-0-08646300-1495622592_thumb.jpgpost-16780-0-57275000-1495622603_thumb.jpg

 

Po drodze zaliczamy jeszcze Gródek

post-16780-0-59157200-1495622990_thumb.jpgpost-16780-0-28662900-1495623003_thumb.jpgpost-16780-0-07135400-1495623026_thumb.jpgpost-16780-0-86721600-1495623041_thumb.jpg

 

 

Dojeżdżamy do Bobrownik i żadnego kierunku na Kruszyniany. GPS chce jechać przez Białoruś. Dramat.Przed nami zjazd z górki, gdzie widać już tylko granicę i żadnej możliwości zawrócenia. Ostrożnie cofam do ostatniej krzyżówki i jedziemy w lewo. Gps podejmuje trop ! tylko ja nie jestem pewny czy dojedziemy.

 

post-16780-0-87682800-1495623563_thumb.jpgpost-16780-0-79680700-1495623569_thumb.jpgpost-16780-0-26836100-1495623579_thumb.jpgpost-16780-0-29841600-1495623590_thumb.jpg

 

Po około 8 km drogi przez mękę!!! dojeżdżamy do Kruszynian . Niestety są też straty trachnięta szyba w Hobbitce , prawdopodobnie kamień spod kół auta jadęcego z przeciwnego kierunku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, totalnie źle odebraliście mój wpis....

Ja to odebrałam dokładnie tak jak tłumaczysz :) coś, co ma się na wyciągnięcie ręki od lat już nie zachwyca i nie fascynuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, totalnie źle odebraliście mój wpis.

 

eee. Ja też odebrałem Twój wpis/przekaz w sposób o jaki Ci chodziło. Nie demonizuj bo dopiero teraz wyjdziesz na marudę :) Ciekaw jestem kiedy ktoś napisze relację z mojego Ostrówka i wizyty w domu Św. Faustyny Kowalskiej i jak ja na nią (relację) będę wtedy patrzył :)

Swoją drogą już pisałem że kręcą mnie te podlaskie klimaty, ten spokój, dlatego relacja Bodi'ego dla mnie jest również ciekawa. Teraz mamy tam krótki zlot, więc może uda się coś z check listy Autora wątku zahaczyć

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.