Skocz do zawartości

Rzeka Obra - Zbąszyń - Międzyrzecz


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Na Mai sugeruję żebyś zabrał dużo kabla jeśli przyłączasz się do prądu. Gniazdka są tylko pod dużymi wiatami i w barze. Nie polecam rozkładania się blisko wiaty bo będą imprezy... no chyba, że to Ty zamierzasz imprezować do rana. Ja rozkładam się zawsze na samym końcu pola pod płotem nie daleko od rzeki (do końca drogą i po prawej). Wtedy na dwa kable dociągam prąd spod dużej wiaty.

Jeśli chodzi o kajaki mogę polecić http://www.obra.vao.pl/

Zawsze mój kolega ogarniał temat (tzn że musi byc konkurencyjnie:-)) ale na pewno kajaki są czyste zadbane i po prostu dobrze się na nich płynie (najbardziej lubię te zielone bo dorosły z 2 dzieci pełen komfort).

Trasa od tego Pana do Gorzycy to pierwszy dzień a na drugi do Chyciny np. i jest extra.

 

Może uznasz te informacje za pomocne. Miłego weekendu.

 

post-13223-0-22765300-1496231248_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mai sugeruję żebyś zabrał dużo kabla jeśli przyłączasz się do prądu. Gniazdka są tylko pod dużymi wiatami i w barze. Nie polecam rozkładania się blisko wiaty bo będą imprezy... no chyba, że to Ty zamierzasz imprezować do rana. Ja rozkładam się zawsze na samym końcu pola pod płotem nie daleko od rzeki (do końca drogą i po prawej). Wtedy na dwa kable dociągam prąd spod dużej wiaty.

Jeśli chodzi o kajaki mogę polecić http://www.obra.vao.pl/

Zawsze mój kolega ogarniał temat (tzn że musi byc konkurencyjnie:-)) ale na pewno kajaki są czyste zadbane i po prostu dobrze się na nich płynie (najbardziej lubię te zielone bo dorosły z 2 dzieci pełen komfort).

Trasa od tego Pana do Gorzycy to pierwszy dzień a na drugi do Chyciny np. i jest extra.

 

Może uznasz te informacje za pomocne. Miłego weekendu.

 

attachicon.gifmaya.jpg

Może dołączysz do nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie ale nie dam rady. Jadę w Izery do Czech. W tym roku Boże Ciało rowerowo bez cepki. Spływ dopiero pierwszy weekend sierpnia.

Miłej zabawy. Jak trzeba Wam jakiejś info o okolicy czy wsparcia służę pomocą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

i kolejny weekend i spływ na Mai za mną

to był świetny spływ bo pogoda w sam raz, woda w rzece czysta i ciepła

moje chłopaki pół trasy pierwszego dnia wpław za kajakiem....

polecam to miejsce i spływ weekendowy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 17.05.2017 o 19:09, kit napisał:

Witam :]

 

Myśle o terminie weekendu czerwcowego Bożego Ciała i mam pytanko;

 

Poszukuje miejscówki nad rzeką Obrą (lub nad którymś z pobliskich jezior) na odcinku miedzy Zbąszyniem a Międzyrzeczem, i czy może ktoś polecić coś fajnego? pole biwakowe, kempingowe, agroturystyke?

 

drugie pytanie;

 

Czy ktoś spływał (kajakowo) ostatnio tym odcinkiem rzeki? ja spływałem tam ponad 20 lat temu i ciekaw jestem jak jest teraz? poleci ktoś odpowiedzialną wypożyczalnie kajaków z przewozami?

 

 

Ostoja

Bardzo polecam jezioro w Zbąszyniu super warunki piękne jeziora połączone kanałem Obry no i sama Obra spływy kajakowe (szlak Papieski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.