Skocz do zawartości

Dostępność parceli w sezonie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Jacek00. My najprawdopodobniej na dzień dobry jedziemy do LegoLandu a 28 wjeżdżamy do Włoch. Bardzo wstępny plan zwiedzania to Wenecja, Werona i Florencja. Twoje pole wstępnie mi się podoba, choć pozostają jeszcze konsultacje z lepsza połówką. Od 1 lipca na tym polu rezerwacja na co najmniej 5 nocy. Rezerwujesz czy jedziesz w ciemno? Wydaje mi się, że bez rezerwacji można na krócej. Fajnie by było się spotkać. Z dzieciakami jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Jacek00. My najprawdopodobniej na dzień dobry jedziemy do LegoLandu a 28 wjeżdżamy do Włoch. Bardzo wstępny plan zwiedzania to Wenecja, Werona i Florencja. Twoje pole wstępnie mi się podoba, choć pozostają jeszcze konsultacje z lepsza połówką. Od 1 lipca na tym polu rezerwacja na co najmniej 5 nocy. Rezerwujesz czy jedziesz w ciemno? Wydaje mi się, że bez rezerwacji można na krócej. Fajnie by było się spotkać. Z dzieciakami jedziesz?

 

 

Hej, jadę w ciemno, ewentualnie dzień przed wyjazdem zerknę czy parcele można jeszcze bookować. Na razie miejsc jest mnóstwo wolnych. Będziemy tam prawdopodobnie 7 nocy. Czyli od 1 do 8 lipca, a potem wracamy na Słowenie na kemping Moravskie Teplice.

 

Jadę z dzieciakami - jedno 11 lat, drugie 1 rok :) No i pies, też 11 lat, więc pewnie będziemy na parcelach dla psiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prawdopodobnie od 1 lipca będziemy tutaj:

https://goo.gl/maps/XTv4sM55J762

 

My rok temu byliśmy obok na Tenuta Primero. Ogólnie w tamtym regione to morza praktycznie nie ma a na plaży błocko.

Villaggio ma ciekawsze baseny od sąsiadów i jest tam chyba weselej.

Moim dzieciom wystarczyły baseny Tenuty siedziały tam cały dzień i wracały pomarszczone hehe, a miejscówkę mieliśmy sąsiadującą z basenami.

Nie będę ukrywał że i cena Tenuty mnie skusiła bo wyszło 28€ z dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, bo my też mamy dzieciaki w podobnym wieku (7 i 9), jednak my wyjeżdżamy już w tą sobotę (24.06 - 09-07) tak więc możemy sobie pomachać po drodze, jak będziemy się mijać.

 

Udanego urlopu.

Może się uda pomachać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się uda pomachać :-)

 

Ja ze smutkiem, że wracam a Ty z radością, że jedziesz.

 

 

Hej, jadę w ciemno...

 

Wyślę Ci na priv mój numer telefonu, to się na miejscu zgadamy i może się uda spotkać. My jeszcze chcemy zaliczyć zachodnie wybrzeże oraz Rawennę (rodzinka). Plany ewoluują z godziny na godzinę, a czasu nie da się rozciągnąć, tak więc jak się spotkamy, to co najwyżej na dwa, trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego ja piszac ze zartujejesz ,nie mialem na mysli ze Ci nie wierze ,,,,,,,,,,,(ze byles))

 

mialem na mysli toz to 7 lat temu , czy Ty wiesz co sie zmienia przez rok na campingach , a co przez 7 lat?????

 

kazda informacjia starsza niz rok , nie ma sensu bo moze juz nie pasowac to sytuacji, nawet cena rocznie ulega zmianie ,a co dopiero po 7 latach :look:

 

ja w swoich relacjach tez nie podaje tak scislych informacji , bo za rok juz to jest nieaktualne , czasem po 3 miesiacach jestem w tym samym miejscu , gdzie stalem np."na dziko" ,a tu juz fundamenty leja pod hotel

 

 

pozdrawiam

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja piszac ze zartujejesz ,nie mialem na mysli ze Ci nie wierze ,,,,,,,,,,,(ze byles))

 

mialem na mysli toz to 7 lat temu , czy Ty wiesz co sie zmienia przez rok na campingach , a co przez 7 lat?????

 

kazda informacjia starsza niz rok , nie ma sensu bo moze juz nie pasowac to sytuacji, nawet cena rocznie ulega zmianie ,a co dopiero po 7 latach :look:

 

ja w swoich relacjach tez nie podaje tak scislych informacji , bo za rok juz to jest nieaktualne , czasem po 3 miesiacach jestem w tym samym miejscu , gdzie stalem np."na dziko" ,a tu juz fundamenty leja pod hotel

 

 

pozdrawiam

DAKOTA

na Sabbiadoro nic się nie zmienia a już na pewno nie zmienia się kolejka, zeszłego roku przed długim weekendem 15 sierpnia,wdawali bloczki kolejkowe,czas oczekiwania na wjazd 3 dni.

Szczerze odradzam przyjazd na ten kemping w sierpniu,chyba,że po 20 wtedy już jest luz i przyjemnie.

Proponuje również tak wyznaczyć trasę aby przyjechać na poniedziałek rano (dotyczy to każdego kempingu we Włoszech,w weekendy jest straszny młyn spowodowany zmianą turnusów oraz pobytami weekendowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi ogólnie chyba w sierpniu zaczynają urlopy a przynajmniej na początek sierpnia przypada ich apogeum, Co do tej dostępności w Poniedziałek to bym polemizował, z tego co widziałem to ludzie zazwyczaj wyjeżdżają czwartek-sobota i wtedy są duże roszady na parcelach więc łatwiej też znaleźć miejsce. w Poniedziałek raczej mało kto zwalnia parcelę a przynajmniej nie tak dużo jak w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, jak miałbym podać konkretny dzień tygodnia to najbardziej obstawiałbym niedziele. W poniedziałek ludzie muszą buć w pracy i zazwyczaj właśnie w niedziele wyjeżdżają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosi ogólnie chyba w sierpniu zaczynają urlopy a przynajmniej na początek sierpnia przypada ich apogeum, Co do tej dostępności w Poniedziałek to bym polemizował, z tego co widziałem to ludzie zazwyczaj wyjeżdżają czwartek-sobota i wtedy są duże roszady na parcelach więc łatwiej też znaleźć miejsce. w Poniedziałek raczej mało kto zwalnia parcelę a przynajmniej nie tak dużo jak w weekend.

Napisałem na tema kempingu Sabbiadoro i nieskromnie przyznam,że mało to ma większą wiedzę na ten temat ;) Przyjedź w sierpniu na Sabbiadoro (i nie tylko) w piątek to masz murowane koczowanie 1-3 dni.Kemping jest na tyle przyjazny ,że po otrzymaniu bloczka kolejkowego możesz korzystać z toalet. Tyle tylko,ze w długie weekend sierpniowy kolejka sięga Lidla ,kto był wie jak to odległość,jest masakra bo zestwy blokują drogi i policja nakazuje zjazd na parking ale nie robi problemów ze spaniem na nim.

 

Też mi się tak wydaje, jak miałbym podać konkretny dzień tygodnia to najbardziej obstawiałbym niedziele. W poniedziałek ludzie muszą buć w pracy i zazwyczaj właśnie w niedziele wyjeżdżają

Tak niedziela również jest dobra ale weekendowcy siedzą na parceli do popołudnia,przynajmniej na wspomnianym kempingu.

 

Bez względu na wszystko córka nie wyobraża sobie wakacji w innym miejscu :D 

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest takiego w tym Sabbidoro że tak ludzie tam walą? Stronę ma fatalną, zdjęcia też nie zachęcają, opinia na Google tylko 4.2. Więc co takiego tam jest?

 

Sam nie wiem,fenomen jakiś bo jest bardzo dużo osób przyjeżdżających od lat.Jak dla na specyficzny klimat kempingu jak i miasteczka,jego położenie itd.

Piękna strona to nie wszystko,pojedziesz na piękne z zdjęcia a na miejscu masakra.

Porównaj teraz do Marina Di Venezia, ładna strona wszystko pięknie a zadupie takie,że psy nawet szczekać nie potrafią,dla nas poza kempingiem ważna jest również okolica.

Pamiętam jak byliśmy pierwszy raz i niemka polskiego pochodzenia mówiła,że jeździ na ten kemping od 20 lat,śmiałem się z tego kilka dni.Było to 9 lat temu i co roku ją widuję więc ona zaraz będzie miała 30 rocznicę ,my 10.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.