Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Zostaliśmy ostatnio poproszeni o pomoc w "promocji" jednego z kempingów z Czarnogóry. Sami tam jeszcze nie byliśmy, ale może ktoś z forumowiczów tak i napisze coś więcej. A może po prostu komuś się ta informacja przyda. 
Kemping wydaje się być bardzo dobrze zlokalizowany, a sądząc po opiniach na mapach Googla, pomimo że jest ich wciąż niewiele, może to być bardzo przyjemne miejsce na kilkudniowy postój.

 

dsc00178.jpg

 

PS - Spełniamy tylko prośbę i nie mamy z tego żadnych korzyści :).

 

Pozdrawiamy

motorhome.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tego kempingu nie znam. Sądząc jednak ogólnie po kempingach Czarnogóry, cudów bym się nie spodziewał. Natomiast widzę, że jest dość blisko do Stari Bar - piękne stare miasto. Właściwie to stara twierdza do zwiedzania. Potem Sveti Stefan - piękny półwysep, niestety zamknięty dla turystów. Cały półwysep prywatnych hoteli. Przynajmniej można pooglądać z daleka. No i Kotor ze swoją zatoką kotorską. Koło Sveti Stefan byliśmy na kempingu. Dość charakterystyczne to, że prysznice były na zewnątrz budynku jedynie z zimną wodą. Turyści nie mieli specjalnych obiekcji co do kąpieli pod prysznicem w stroju ludów pierwotnych. W toaletach byłem raz - zaraz po przyjechaniu. Byłem zachwycony, że mamy toaletę w przyczepie. Przed samym wyjazdem byłem jeszcze raz - opróżnić kasetę. Nie wiem, czy jakaś obsługa była tam częściej niż ja. Natomiast omawiane walory turystyczne - niezapomniane i warte zobaczenia. Jeśli więc ktoś się wybiera do Czarnogóry - każde namiary na kempingi są chyba warte odnotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach łazienki wyglądają na zadbane i czyste, a jedną z opinii napisał holender. Pewnie, że póki nie sprawdzi się osobiście, albo nie posłucha relacji kogoś kto tam był, to trudno wyrokować jak jest naprawdę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam kempingu, bo, jak pisałem, nie byłem. Zwróciłem uwagę na to, że warte zwiedzenia są atrakcje w okolicach, a kemping alternatywny... ten oceniłem :) Moim zdaniem właśnie dlatego, że alternatywny był, jaki był, to warto zobaczyć nowy. A przy okazji pozwiedzać, co ciekawe w okolicy :) A na zachętę dorzucę kilka zdjęć ze starego baru ;)

post-1975-0-94526900-1494877346_thumb.jpg

post-1975-0-84480500-1494877360_thumb.jpg

post-1975-0-59052400-1494877381_thumb.jpg

post-1975-0-10612400-1494877400_thumb.jpg

post-1975-0-67908700-1494877414_thumb.jpg

post-1975-0-13972400-1494877427_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne miejsce, fajne zdjęcia :).

A co do kempingów i czystości toalet, nasze doświadczenie uczy, że trochę tak jest, że to zależy od kraju. Na przykład łatwiej o czyste i pachnące sanitariaty w Hiszpanii niż w we Francji :). Ale z drugiej strony zdarzało nam się unikać pryszniców na jednym z norweskich kempingów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byliśmy parę lat temu przez kilka dni na tym kempingu i z czystym sumieniem mogę go polecić . Był czysty , schludne łazienki z sedesami zamiast skoczni .kemping prawie cały zadrzewiony , zaraz obok wejścia spory sklepik np. Z zimnym piwem . Mankamentem było wifi które można było uzyskać poprzez bezpłatne wypożyczenie od właściciela gwizdka , który gdzieś cały czas krążył i trzeba było go sobie szukać po innych przyczepach.Jest to mały kemping(na kilkanaście przyczep), bez żadnych boisk czy placu zabaw. Obok niego są inne ,więc nie mieliśmy kłopotu żeby stanąć bez rezerwacji w szczycie sezonu . Generalnie fajne miejsce na postój w drodze np. do Albanii czy Grecji.

 

 

Pozdrawiam

Hubert 1234

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę się wetnę w temat, ale niecałe 3 tygodnie temu byłem na sąsiednim kempingu, dosłownie przez płot, o nazwie kamp OLIVA.

Mogę zatem potwierdzić, że oba sa wspaniale położone i świetnie utrzymane, ale potwierdza się problem z WIFi na kempingu w temacie bo po jednym dniu postoju przeniósł się do nas Niemiec z powodu braku dostępu do netu.

Oba położone w starych gajach oliwnych z kilkusetlenimi drzewami

 

Ceny dobre bo w kwietniu za 2 osoby i kamperka płaciliśmy 13€/doba

 

Utjeha%202017.JPG

 

Więcej na ten temat na naszej stronie z podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się w te wakacje do Czarnogóry, w planach właśnie Safari camping w Ulcinj :]

 

podpowiedzcie, którą drogą jechaliście? lub jakie macie doświadczenia google maps podpowiada dwie, przez Wiedeń i Chorwację i drugą przez Budapeszt i Bośnię ?

Czy drogę przez Bośnię da się spokojnie pokonać z przyczepą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jechaliśmy przez Węgry, przeskok przez Chorwację i na Bośnię (Banja Luka, Jajce, Mostar)

Trasa przecudna i do przejechania przyczepą, ale z wygibasami  i ze średnią prędkością poniżej 50 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę się wetnę w temat, ale niecałe 3 tygodnie temu byłem na sąsiednim kempingu, dosłownie przez płot, o nazwie kamp OLIVA.

Mogę zatem potwierdzić, że oba sa wspaniale położone i świetnie utrzymane, ale potwierdza się problem z WIFi na kempingu w temacie bo po jednym dniu postoju przeniósł się do nas Niemiec z powodu braku dostępu do netu.

Oba położone w starych gajach oliwnych z kilkusetlenimi drzewami

 

Ceny dobre bo w kwietniu za 2 osoby i kamperka płaciliśmy 13€/doba

 

 

Zgłosiliśmy sprawę internetu właścicielce kempingu. Informacja zwrotna jest taka (o ile dobrze zrozumieliśmy ;)), że w tym roku mają nowego dostawcę, kablowego i problem został rozwiązany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na tym kempingu w 2014 . Jest to mały kemping świetna atmosfera na nim jest,

z Amirem synem właściciela można wczesnym rankiem wypłynąć na rybki ,

my akurat pływaliśmy własnymi pontonikami no ale jest taka możliwość,

bardzo miła rodzina prowadzi kemping,

przy ulicy obok kempu jest kafejka tubylcy i my prawie każdego ranka popijaliśmy świeżo mieloną kawkę za 1jurka

100% polecam.

Pamiętają nasze 4 załogi :)

Edytowane przez Komplecik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.