Skocz do zawartości

Campingi na Chalkidiki


Dulki

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia spokojnie Tom wjedzie wszędzie. na Chalkidiki w laćkach może jechać.. :)

Taaa ... a potem mnie zje  :]

 

Jeżeli się Wam uda to zajedźcie https://goo.gl/maps/6JybPzbJdKq

Ale nie z budą chyba?  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taaa ... a potem mnie zje :]

 

Ale nie z budą chyba? :look:

Luz tam jest, do campingów asfalt, nawet do zatoczek czasem ;) hotele mieli stawiać ale im przeszło ;) Wy i tak szutrowe dojazdy znajdziecie ;)

 

https://goo.gl/photos/Zg6PuDMrLcJmcvKh7 < tu trochę widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz tam jest, do campingów asfalt, nawet do zatoczek czasem ;) hotele mieli stawiać ale im przeszło ;) Wy i tak szutrowe dojazdy znajdziecie ;)

 

https://goo.gl/photos/Zg6PuDMrLcJmcvKh7 < tu trochę widać

Dzięki witus  :)

 

plaże Shitoni są przepiekne, piaszczyste, i takie czyściutkie. :D i ten lazur... masakra... 

Ja chce juz   :drive:   :przyczepa: ... Apetytu mi narobiliście.. :D

Hmm, te piaszczyste to tak niekoniecznie przepadam  :oslabiony: I Shitonia to właściwie tylko plaże. 

Każdy pewnie już chce, wiec nie jesteś osamotniony w tym uczuciu ;)

 

 

Coraz poważniej się zastanawiam nad kolejną zdradą Cro tym bardziej, że Chorwacja jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie we wrześniu pod żaglami iiiiiiiiiiiiii tego to dopiero nie mogę się doczekać :yay:

Ale na razie ciiiii ... kompletuje się załoga na trzeci jacht  :yes: w tym tygodniu mamy czarterować łajby, jak to dojdzie do skutku to bedę mega szczęśliwa  :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czasu wystarczy to przez Rumunię, Bułgarię chcemy dojechać do Grecji

ale nie dalej niż Thassos i Chaldikidiki.

Preferujemy pobyty na dziko, czasem kemping.

Jak jest obecnie w Grecji z kempingowaniem na dziko?

Czy może ktoś słyszał o mapach, kiedyś papierowych z zaznaczonymi miejscami na dziko?

Miejsca te miały dostęp do wody i czasem sanitariaty. Jak jest obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki witus  :)

 

Hmm, te piaszczyste to tak niekoniecznie przepadam  :oslabiony: I Shitonia to właściwie tylko plaże. 

Każdy pewnie już chce, wiec nie jesteś osamotniony w tym uczuciu ;)

 

 

Coraz poważniej się zastanawiam nad kolejną zdradą Cro tym bardziej, że Chorwacja jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie we wrześniu pod żaglami iiiiiiiiiiiiii tego to dopiero nie mogę się doczekać :yay:

Ale na razie ciiiii ... kompletuje się załoga na trzeci jacht  :yes: w tym tygodniu mamy czarterować łajby, jak to dojdzie do skutku to bedę mega szczęśliwa  :serducha:

Tam masz przecież ful wypas ,bo są plaże piaszczyste , skaliste i fifti-fifti czyli dla każdego coś miłego :)

Na żagle start ze Splitu ? bo termin jak najbardziej odpowiedni .

Pozdrowionka :hej:

post-4393-0-38420300-1494942086_thumb.jpg

post-4393-0-00984000-1494942185_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żagle start ze Splitu ? bo termin jak najbardziej odpowiedni .

Z Mariny Kastela - Brać, Hvar i gdzie wiatr poniesie  :) Jeszcze się kompletuje trzecia załoga i lada moment będziemy czarterować sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Thalatta Camping. My wracamy tam na poczatku czerwca po dwoch latach.Piekna prywatna plaza i spokoj.  W okresie w ktorym jedziecie nie macie sie co martwic tlumami, luzik.tylko na weekend zjezdza sie troche Grekow i Bulgarow. Pozdrawiamy. T&J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam Thalatta Camping. My wracamy tam na poczatku czerwca po dwoch latach.Piekna prywatna plaza i spokoj.  W okresie w ktorym jedziecie nie macie sie co martwic tlumami, luzik.tylko na weekend zjezdza sie troche Grekow i Bulgarow. Pozdrawiamy. T&J

 

Właśnie wróciliśmy z 15 dniowego pobytu na Chalkidiki. Thalatta to najgorszy camping na jakim tym razem  mieszkaliśmy. Sami Bułgarzy , toalety zaniedbane , w barze jedzenie bardzo przeciętne.Brudno wszędzie.  Nie polecamy. Zdecydowanie lepsze to Mitari lub Ouzuni  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chalkidiki pięknie, ale i mocno zatłoczone. Polecam, mniej więcej w tej samej odległości od Polski miejscowość Neos Panteleimonas (Riwiera olimpijska), u podnóża zamku, z kempingami położonymi bezpośrednio przy morzu. W szczególności polecam kamping Arion prowadzony przez sympatyczną i pomocną rodzinę. jeżdżę tam od 12 lat i cały czas to miejsce mnie przyciąga. Jest czysto, cicho, wydzielone zacienione miejsca, asfaltowe alejki. Kibelki "co ważne" nie na "Małysza" - bardzo czyste, cały czas sprzątane i jest ich dużo. na kempingu ogólnie dostępna kuchnia i pralnia, Owszem w weekendy bywa głośno a i do kibelków więcej chętnych ale panie sprzątające robią co mogą. Fajne miejsce wypadowe do zwiedzania (meteory, masyw olimpu, Old Panteleimon, źródła Afrodyty....) Ja wybieram się początkiem sierpnia. jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam w wspólną drogę.

:biwak:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku zjechaliśmy całe Chalkidiki oraz Riwierę w całości mieszkając na plażach, raz tylko byliśmy 2 dni na cepmingu EVA ( czułem się jak na odpuście). Piękne plaże i legalnie można " kotwiczyć"  na dziko. Przepiękna plaża i miejsce koło miejscowości Toroni 39.991004, 23.893069

. Woda dostępna ze źródełka w górach ( 2 km), na miejscu fajny bar. Nie ma problemu z " dzikimi" miejscami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku zjechaliśmy całe Chalkidiki oraz Riwierę w całości mieszkając na plażach, raz tylko byliśmy 2 dni na cepmingu EVA ( czułem się jak na odpuście). Piękne plaże i legalnie można " kotwiczyć"  na dziko. Przepiękna plaża i miejsce koło miejscowości Toroni 39.991004, 23.893069

. Woda dostępna ze źródełka w górach ( 2 km), na miejscu fajny bar. Nie ma problemu z " dzikimi" miejscami.

Witaj :hej:.

Może mógłbyś podzielić się tymi sprawdzonymi miejscami na dzikusa na Chalkidiki i Olimpijskiej? Wyruszymy chętnie waszymi śladami, choć pewnie z przewagą kampów, ale jakaś jedna lub dwie nocki w fajnym, sprawdzonym miejscu też by było można spróbować.

Może jeszcze coś na Pilionie ktoś zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.