Skocz do zawartości
Janek przewodnik

Ciekawe zakupy.

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00
Napisano (edytowane)

No z butlą to był mistrz. I w szlifierce tarcze ma założoną na odwrót :D

Ale ogólnie są bardzo pozytywni :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

Poproszę o linka do tej butli i tarczy  :look:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Poproszę o linka do tej butli i tarczy :look:

Ale on odpalał kuchenkę z tej butli. Nie wierzę że gdziekolwiek taką butlę nabije.

Miał chyba faktycznie gaz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

I u niego kuchenka to jest maszynka gazowa :look:   :look:   :look: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon35

:( My się z tego śmiejemy ale ilu naśladowców znajdzie to już inna sprawa, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

:( My się z tego śmiejemy ale ilu naśladowców znajdzie to już inna sprawa, 

Ja się tam nie śmieję. Bez przesady. Mają zajawkę i to jest fajne. A ilu z nas na początku też nic nie wiedziało i robiło głupie rzeczy? Każdy. Może warto go zaprosić tutaj do nas po prostu. Wtedy sporo się dowie. 

Ale filmiki niech kręci nadal, tylko najlepiej bez głupich pomysłów typu wycinanie butli gazowej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

To jest vlog czyli jego blog, pokazuje to co wielu z nas robiło ucząc się na własnych błędach. Uważam, że jednak robi dużo dobrej roboty w najbardziej przystępny sposób, pokazując wideo. Dzięki komentarzom wiele się nauczy. Kierunek dobry ich pierwszy wyjazd dopiero przed nimi.

Rowery będą odpadały na raty myślę, że to szybko odkryje :) jedyna większa wpadka z bagażnikiem do tej pory.

Ja się tam nie śmieję. Bez przesady. Mają zajawkę i to jest fajne. A ilu z nas na początku też nic nie wiedziało i robiło głupie rzeczy? Każdy. Może warto go zaprosić tutaj do nas po prostu. Wtedy sporo się dowie.

Ale filmiki niech kręci nadal, tylko najlepiej bez głupich pomysłów typu wycinanie butli gazowej :)

Myślę, że zasięg youtuba jest nieporównywalnie większy do forum, zgromadzi tam większą społeczność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Myślę, że zasięg youtuba jest nieporównywalnie większy do forum, zgromadzi tam większą społeczność.

Nie nie, nie chodzi mi aby wpadł tutaj ze swymi filmikami itp, niech robi to dalej w takiej formule. Ja jestem ciekawy ich pierwszego wyjazdu itp :)

Chodzi mi o to aby wpadł na forum, został, tu się dowie wielu rzeczy jak każdy z nas :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Chodzi mi o to aby wpadł na forum, został, tu się dowie wielu rzeczy jak każdy z nas :)

I my też np. jak dopasować butle gazową czy coś tego kalibru :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dranon

Na szczęście nie doszło do tragedii, a odwiedziny i subskrypcje zasponsorują mu nową butlę, pewnie już bez kołnierza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

butle spokojnie napełni, nie takie rzeczy ludzie robią dla 40złotych :)

a tak na poważnie to lekki dramat z tym cięciem pełnej butli i to w takim miejscu - zabudowania, dzieciaki rodzinka w pobliżu, sąsiedzi pewnie też.

Gość powinien jednak trochę poczytać zanim zacznie działać

nie mam czasu na oglądanie wszystkiego, też pewnie tak kiedyś się bawiłem... w dzieciństwie tylko miałem mniej niebezpieczne zabawki :)

obstawiam, że przyczepa będzie solidnie przeładowana, bo patenty z domu trzeba jakoś przenieść do przyczepy aby było wygodniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Nie nie, nie chodzi mi aby wpadł tutaj ze swymi filmikami itp, niech robi to dalej w takiej formule. Ja jestem ciekawy ich pierwszego wyjazdu itp :)

raczej wolałbym żeby takie cudaki nie zjawiły się tu - i tak mamy dosyć problemów a ten gościu jest niebezpieczny dla siebie i otoczenia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DOMINO7

raczej wolałbym żeby takie cudaki nie zjawiły się tu - i tak mamy dosyć problemów a ten gościu jest niebezpieczny dla siebie i otoczenia

Chyba kpisz sobie!!! Bardzo pozytywni ludzie, co nie jest tylko moją opinią. Za to do Ciebie przylgnęła ksywa "nieprzysiadalny" i jakoś nikt na siłę Cię z tąd nie wyrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Nie no pewnie, po co komuś pomóc, uświadomić go. Lepiej żeby dalej popełniał błędy czy uczył się na swoich błędach. I najlepiej potem właśnie kogo kogoś takiego stać na kempingu, gdzie podłączy się ktoś przedłużaczem domowym, czy ma reduktor nie do przyczepy itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Chyba kpisz sobie!!! Bardzo pozytywni ludzie, co nie jest tylko moją opinią. Za to do Ciebie przylgnęła ksywa "nieprzysiadalny" i jakoś nikt na siłę Cię z tąd nie wyrzuca.

jakoś nigdy ksywy takiej nie słyszałem od nikogo kogo znam  :hmm:

Nie no pewnie, po co komuś pomóc, uświadomić go. Lepiej żeby dalej popełniał błędy czy uczył się na swoich błędach. I najlepiej potem właśnie kogo kogoś takiego stać na kempingu, gdzie podłączy się ktoś przedłużaczem domowym, czy ma reduktor nie do przyczepy itp itd.

ale on nie chce pomocy - sam brnie pod górę i jeszcze się tym chwali , ale to oczywiście moje zdanie  :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi