Skocz do zawartości

Camping Vittoria w parku Delta Del Po


Rekomendowane odpowiedzi

Co do opłaty basenowej, teraz byłem w domu i Aga mówiła że jak byliśmy z cepą to jej się kojarzy że płaciło się za basen, my olaliśmy bo nyliśmy jeszcze bez dzieciarni a dwa że to był zwykły basen bez atrakcji. Także niestety za to się dopłaca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No niestety nikt, ogólnie rejon chyba mało odwiedzany bo w necie opisu zrobionego przez ludzi którzy tam byli jak na lekarstwo. Nie będę się jednak tym przejmował, organoleptycznie sprawdzę region w przyszły piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpoczywałem na kempingu w delcie Po . Jest to delta Padu. Było to najgorsze przeżycie w moim karawaningowym życiu . Konkretnie był to kemping Florenz  ,który niestety miałem zarezerwowany i opłacony. Główny problem to zanieczyszczenia płynące z tej rzeki a sałata którą opisywał kolega wcześniej na czymś rośnie i nie jest to tylko kwestia określonego wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sałata którą ja widziałem to było pływające, i nie były to typowe wodorosty ale wyglądało jak pocięta wzdłóż bibuła.

 

A co do florenza, Aga tam kiedyś była z rodzicami jeszcze za nastolatke, chciała tam wrócić to pojechaliśmy z ogonem ale był full i w końcu trafiliśmy na tą spiaggie, 2 wiochy dalej. Ale wtedy co byli, to byli zadowoleni, tylko że to było z 13 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

My już po. Włochy zaliczone. Kemping fajny choć trochę bardziej przypomina ogródki działkowe ponieważ w większości wypełniony jest stałymi zabudowami (w środku przyczepa a dookoła drewniano plandekowe konstrukcje). Ceny w sklepie kempingowym zadziwiająco niskie. Toalety czyste, jedyne co nam przeszkadzało to kibelki na narciarza. Bardzo fajny basen ze słodką wodą, zjeżdżalnie dla dzieci do wody. Jedyny minus to obowiązkowe czepki i ratownicy niestety tego pilnują. Plaża długa i piaszczysta, w wodzie faktycznie pływa sałata ale tylko przy brzegu pas około 1m szeroki. Nie wiem dla czego na całym wybrzeżu były czerwone flagi i ratownicy nie wpuszczali do wody dalej niż 10m od brzegu, gdzie woda sięgała po pas. Zaraz za plażą kempingową jest dzika plaża gdzie mniej restrykcyjnie można rozłożyć się przy wodzie, a nie jak na plaży strzeżonej za pasem nadmorskim.

Przy ustawianiu się na parceli warto zwrócić uwagę na twardość piasku. Ja akurat nieświadomy wybrałem parcele gdzie były zrobione pasy ażurowe do parkowania, niestety okazały się za wąskie na mojego kampera i skończyłem prawie po osie w piasku jak tylko z nich zjechałem :) - i tutaj minus dla obsługi kempingu bo gdy to zobaczyli zaśmiali się i zniknęli, dobrze że nauczony doświadczeniem ma przy sobie kilka podnośników i tym sposobem przy pomocy klinów udało mi się wyjechać - za karę zostawiłem im parcelę przerytą tak że tylko kartofle na niej sadzić :)

 

I najważniejsze, zapomniałbym, mnóstwo komarów! Tak że wieczorem długi rękaw obowiązkowy i dobre sprawdzone preparaty antykomarowe. Ale to podobno cały rejon tak ma ze względu właśnie na tą deltę rzeki

post-5526-0-39976800-1497254346_thumb.jpg

post-5526-0-86905700-1497254346_thumb.jpg

post-5526-0-24977000-1497254347_thumb.jpg

post-5526-0-73200200-1497254347_thumb.jpg

post-5526-0-43505200-1497254348_thumb.jpg

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wciaz jestesmy na Vittori ;)

Wrażenia jak najbardziej pozytywne :)

 

Tez mas chcieli postawić na parcelach dla kamperow ale po miłej rozmowie dostaliśmy zgodnie z oczekiwaniem parcele w lesie :)

 

Jest gigantyczna jakieś 10m szerokości i ok 20 długości nikt nie chodzi ... bezpośrednich sąsiadów brak :)

 

Pełne wrażenia opisze po powrocie ze zwykłej klawiatury ;)))

Darmowy net śmiga super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.