Skocz do zawartości
bartosz_b

Camping Vittoria w parku Delta Del Po

Rekomendowane odpowiedzi

bartosz_b

W poszukiwaniu celu tegorocznych wakacji znalazłem kemping który zaciekawił mnie swoim położeniem we włoskim parku krajobrazowym Delta Del Po. Strona internetowa dość zachęcająco przedstawia kemping, dodatkowym plusem jest to że znalazłem go w tegorocznym katalogu ACSI co za tym idzie postój też dość fajnie cenowo wychodzi. Był ktoś może tam i napisze coś ciekawego o tym miejscu?

http://campingvittoria.it/de/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Wygląda zachęcająco, i cena nawet bez karty super, koniec sierpnia 32,5e a początek września 24e, to aż coś za mało przynajmniej na camp tak fajny na na zdjeciach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Ogólnie mało informacji na jego temat jest w necie. Ale poszperałem trochę i podobno cała okolica Rosoline Mare jest fajna więc uderzamy tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Kiedy lecicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Wyjeżdżamy 25 maja popołudniu tak żeby być na miejscu 26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo
Napisano (edytowane)

To spoko :) koniecznie zdaj relację, ja uderzam we wrześniu i na razie szukam swojego miejsca na świecie. Jakby wam nie podpasował to trochę niżej jest ten

http://www.campingspiaggiamare.com/pol/home.php

Byłem tam 4 lata temu z cepą, i teraz we wrześniu, na pewno tam wrócę, zwłaszcza jak wybudowali ten park wodny jest naprawdę fajnym campem

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Dzięki za linka, wygląda fajnie, nawet nie pokazuje dzieciakowi bo będzie mi suszył głowę o te rury :) Jakby Vittoria nie wypaliła to jest to fajna alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

To spoko :) koniecznie zdaj relację, ja uderzam we wrześniu i na razie szukam swojego miejsca na świecie. Jakby wam nie podpasował to trochę niżej jest ten

http://www.campingspiaggiamare.com/pol/home.php

Byłem tam 4 lata temu z cepą, i teraz we wrześniu, na pewno tam wrócę, zwłaszcza jak wybudowali ten park wodny jest naprawdę fajnym campem

Z psem wpuszczają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Z psem wpuszczają?

Myślę że tak :)

post-5526-0-52580100-1494501767_thumb.jpg

Swoją drogą teraz patrzę na cennik to wstęp na basen ekstra płatny 16eur od osoby na pobyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Nie wiem o którym piszecie, spiaggia e mare można z psem, co do basenów to jak byłem z cepą to nie było tych rur, teraz we wrześniu nyłem z eurocampów to za basen nie dopłacałem, ale fakt dostaliśmy jakieś bransoletki, a inni mieli w innych kolorach to może to być to.

Co do spiaggi i pewnie vittori też bo są blisko, plaża meeega, bardzo szeroka, zejście do wody łagodne, bardzo daleko można iść i jest płytko, fajne dla dzieciaków. Tylko minus bo przy samym brzegu pływają ,,sałaty,, ale to zależy jak się trafi, we wrześniu przeszła burza, na drugi dzien po wodorostach ani śladu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Tu w cenniku nie widać opłaty za basen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku
Napisano (edytowane)

Biedę nie daleko na Vigna Sul Mar

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Tu w cenniku nie widać opłaty za basen

Na samym dole strony drobny drukiem jest wypisane. Chodzi o kemping który zalinkowales.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Nie mogę znaleźć, ale mniejsza z tym. Może mają taką opłatę, mnie nie dotyczyła z racji że nie byłem na parceli. Ale jak pisałem, zauważyłem różne kolory bransoletek i bramkarzy w osobie ładnych dziewczyn na basenie :)

Ale na miejscu wytłumaczyłem sobie to tym żeby ludzie z poza campu nie wchodzili na basen, ale możliwe że jednak jest opłata.

Ale pomijając tą kwestię w mojej ocenie camp warty polecenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi