Skocz do zawartości

kanalizacja na kempingu


szkl

Rekomendowane odpowiedzi

Regularnie. W zasadzie codziennie x2 na każdym wyjeździe. W naszym przypadku to największy plus względem starej przyczepy, mimo że tylko kotarka a nie kabina to komfort kąpieli u siebie jest nie do przecenienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam starą cepkę i miałem tylko pomieszczenie łazienkowe w którym i tak ktoś zdemontował umywalkę :nono: To jako złota rączka sam zrobiłem z tego kibelko - łazienkę ;) toaleta przenośna porta potti, wszystkie ściany zostały wyłożone wykładziną pcv, narożniki uszczelnione sylikonem, w drzwiach rozsuwana zasłonka, podłoga zrobiona ze spadem i odpływ w podłodze - tadam jest prysznic i wc :yay: :yay: :yay: . Dodatkowo zamontowałem podgrzewacz wody bezciśnieniowy 1kW - temperatura na stałe ustawiona do prysznica, ok 5 minut czas nagrzewania 5l - wystarcza na szybki prysznic :)

 

Szczerze - nie wyobrażam sobie codziennie chodzić do toalety i pod prysznic ogólny za który jeszcze czasem pobierają dodatkową opłatę i jest w różnym stanie.

Edytowane przez combo21 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na ogół tego typu parcele są głownie przeznaczone dla kamperów. One są do takich rozwiązań przystosowane. Przyczepa też może stanąć, wymaga jednak znajomości sprawy od właściciela przyczepy. Większość turystów korzysta jednak z łazienek znajdujących się na kempingu, standard zależy od kategorii kempingu. Pamiętaj trzeba mieć klapki pod prysznic. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampery przystosowane do wody miejskiej ? Ja nie widziałem jeszcze, prędzej przyczepy. Z odpływem wody też różnie bo w przeciwieństwie do przyczep zbiorniki na brudną wodę są w mało dostępnym miejscu i trudno jest węża podłączyć jak w przyczepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół tego typu parcele są głownie przeznaczone dla kamperów. One są do takich rozwiązań przystosowane. Przyczepa też może stanąć, wymaga jednak znajomości sprawy od właściciela przyczepy. Większość turystów korzysta jednak z łazienek znajdujących się na kempingu, standard zależy od kategorii kempingu. Pamiętaj trzeba mieć klapki pod prysznic. Powodzenia.

 

No raczej wręcz odwrotnie. To przyczepa jest przystosowana do tego typu rozwiązań ze względu na odpływ szarej wody z przyczepy. Kamper ma przecież swój zbiorniki na szarą wodę, i dopiero z tego zbiornika zrzucasz wodę w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. To samo ze stałym przyłączem wody, tak zwanym przyłączem wody miejskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że przyłącze wody to będzie pierwsza modyfikacja na pierwszym przeglądzie. Korzystam namiętnie z podłączenia odpływu i z chęcią (jak będzie to trzeba) to dopłacę do takiej parceli która będzie mieć opcje podłączenia odpływu i wody bieżącej. Zostaje już tylko dbanie o kibelek i wodę w spłuczce. To baaardzo wygodne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na sporo kempingach w Europie np.Baden-Baden, są właśnie takie podłączenia. Masz dostęp do wody, spuszczenia szarej /nie wiem co z fekaliami/ licznik na prąd, dostęp do internetu. To oczywiście odpowiedni kosztuje ale jest właśnie stają tam Kampery ale przyczepy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.