Skocz do zawartości

Zakupy w Obelink w Holandii


Grzegorz1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.'

 

Mam pytanie w związku z zakupami w Obelink w Holandii przez internet. Mianowicie problem mam taki że, zamówiłem przedsionek do mojej przyczepy, zamówienie zostało złożone,zaznaczyłem jako przelew,  przyszedł email wzrotny z nr zamówienia,faktury itd. i dalej nie wiem jak zrobić przelew, nie ma żadnego przekierowania. Napisali że:  Powyzej podana witryna przekazala obsluge platnosci do systemu platnosci online Buckaroo. Wchodzę na stronę Buckaroo i nie wiem co i jak. Myślałem że po zakupie przekieruje mnie do własnego banku, ale tak się nie stało. Podali tylko IBAN-code i BIN-code. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach zapłaty zaznaczyłem visa i tam użyłem danych mojej karty, nie zaznaczałem przelew, a tego Buckaroo nie widzę. Ja kupowałem dwa razy, pierwszy raz gdy przesyłka do Polski była bardzo droga i zamówiłem z dostawą do Holandii, drugi raz gdy przesyłka do Polski mocno potaniała i zamówiłem do domu. W obu przypadkach płaciłem kartą płatniczą Visa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam namiot i miałem podobny problem. Zadzwoniłem tam i Pani Polsko jezyczna wyjaśniła wszystko i wysłała maila z nowym linkiem. Dalej poszło Oki.

Edytowane przez arkom (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum był polski przedstawiciel tego sklepu i wszystko wyjaśniał. Trzeba poszukać tego tematu. Ja osobiście już nie pamiętam gdzie to było.

 

Ooo. Znalazłem, może coś Ci pomoże http://forum.karawaning.pl/topic/13833-obelink-on-line-teraz-w-polsce/

Edytowane przez mirekg9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przekierowało mnie na Buckaroo. Przelew wykonałem ze strony swojego Banku (jako przelew zagraniczny), Wszystko poszło ok. IBAN-code i BIN-code są niezbędne przy przelewie zagranicznym. W rzzie wątpliwości najlepiej skontaktować się z infolinia Banku to przeprowadzą. Czekam na zamówiony namiot. Dzisiaj ma przyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przekierowało mnie na Buckaroo. Przelew wykonałem ze strony swojego Banku (jako przelew zagraniczny), Wszystko poszło ok. IBAN-code i BIN-code są niezbędne przy przelewie zagranicznym. W rzzie wątpliwości najlepiej skontaktować się z infolinia Banku to przeprowadzą. Czekam na zamówiony namiot. Dzisiaj ma przyjść.

wszystko działa - robiłem zakupy - elegancko zapakowane dwoma przesyłkami w ciągu 2 lub 3 dni od zamówienia miałem w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie.'

 

Mam pytanie w związku z zakupami w Obelink w Holandii przez internet. Mianowicie problem mam taki że, zamówiłem przedsionek do mojej przyczepy, zamówienie zostało złożone,zaznaczyłem jako przelew,  przyszedł email wzrotny z nr zamówienia,faktury itd. i dalej nie wiem jak zrobić przelew, nie ma żadnego przekierowania. Napisali że:  Powyzej podana witryna przekazala obsluge platnosci do systemu platnosci online Buckaroo. Wchodzę na stronę Buckaroo i nie wiem co i jak. Myślałem że po zakupie przekieruje mnie do własnego banku, ale tak się nie stało. Podali tylko IBAN-code i BIN-code. Proszę o pomoc.

Miałem to samo w zeszłym roku, pisało że zamówienie przyjęte i zapłatę otrzymali (płatność kartą) ale pieniędzy nie pobrali , poimo wielu prób kontaktu nie potrafili wytłumaczyć czemu się tak dzieje i w końcu olałem ich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy Obelink wystawia polskie f VAT?
Nie polskie a europejskie. Tzn jak masz NIP EU to wystawią Ci FVAT bez VATu. Napisz do nich i podaj swój NIP EU, sprawdzą Cię i już. Wtedy będzie robił zakupy normalnie, ale przed zapłata piszesz do nich i oni Ci odejmują Polski VAT od zakupów i płacisz tylko kwotę netto.

 

Nie wiem czy polskie czy nl, ja zamówiłem z fakturą której nie dostałem, dzisiaj dzwoniłem to mają wysłać albo dzisiaj albo w poniedziałek. Jak dostane to napiszę jaka przyszła
Wystawiają Ci chyba z polskim VATem Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy polskie czy nl, ja zamówiłem z fakturą której nie dostałem, dzisiaj dzwoniłem to mają wysłać albo dzisiaj albo w poniedziałek. Jak dostane to napiszę jaka przyszła

Dotarła f VAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.