Skocz do zawartości

Marina di Venezia - it


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

...a jakis kameralny i niewielki, acz z dobrym dostepem do Wenecji tez sie w okolicy tego miasta, znajdzie?

Musialby byc jeszcze czynny w pierwszej polowie pazdziernika.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Mak  >...a jakis kameralny i niewielki, acz z dobrym dostepem do Wenecji...

 

Panel lub mapa Twoje/Wasze kempingi przybliż, wybierz wg potrzeb więcej...

 

Z Punta Sbbioni stateczkiem do Wenecji...

 

Pozdrawiamy jeszcze z Włoch,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku na Marina di Venezia i byłem zachwycony. Uważam, że w Polsce za 50 lat nie będzie takiego kempingu. Pod każdym względem..... Jedynie czego żałuję to to, że teraz ciężko będzie mi ulokować się na kempingu o niższym standardzie. Polecam go, bo jest super. A co do psiaków - pomimo, że mam psa, to nie wyobrażam sobie, że jakiś obcy pies (swojego nie biorę, bo to mordęga nie niego takie temperatury) szczeka, hałasuje, sika, kopie i wyczynie inne cuda obok. Dlatego odgraniczenie parceli z psami od tych bez psów uważam za jak najbardziej sensowne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowaliśmy dostać się na Marina di Venezia. Około 100 oczekujących załóg, obsługa oceniła oczekiwanie na 2-3 dni. Fajny kemping, ale nie chciało się nam czekać, tym bardziej, że jedna osoba musiała cały czas czekać w samochodzie. W zeszłym roku byliśmy tam w tym samym terminie i bez problemu się dostaliśmy, oczywiście bez żadnej rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku na Marina di Venezia i byłem zachwycony. Uważam, że w Polsce za 50 lat nie będzie takiego kempingu. Pod każdym względem..... Jedynie czego żałuję to to, że teraz ciężko będzie mi ulokować się na kempingu o niższym standardzie. Polecam go, bo jest super. A co do psiaków - pomimo, że mam psa, to nie wyobrażam sobie, że jakiś obcy pies (swojego nie biorę, bo to mordęga nie niego takie temperatury) szczeka, hałasuje, sika, kopie i wyczynie inne cuda obok. Dlatego odgraniczenie parceli z psami od tych bez psów uważam za jak najbardziej sensowne....

Zgadzam się z Tobą na temat zwierząt. Nasz problem polegał na tym, że chcieliśmy stanąć ze znajomymi na psiej części parcela w parcele, ale oni nie mająć psa nie mieli prawa wjechać na dogcamp mimo że było tam prawie pusto. Na Union takiego problemu nie robili.

Byliśmy po Union(5gwiazdek) jeszcze nad Gardą, Lago di Como i w Szwajcarii na dwóch polach, i mimo kiepskiego standardu campów, uroki górskich jezior powalają adriatyk na kolana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jakis kameralny i niewielki, acz z dobrym dostepem do Wenecji tez sie w okolicy tego miasta, znajdzie?

Musialby byc jeszcze czynny w pierwszej polowie pazdziernika.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Mak 

My byliśmy początkiem sierpnia na http://www.veneziavillage.it/

Wg mnie najlepsze miejsc do zwiedzania Wenecji obok kempingu jest przystanek autobusowy, z którego co 15 min jedzie autobus nr 5 i w około 7 min jesteś na miejscu, jeżeli kupisz bilet na tramwaj wodny 1dzien 20euro 2 dni 30 euro to również masz w tej cenie ten autobus.

 

pozdrawiam 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AA73,

 

dziekuje za informacje. Wezme ten kemping pod uwage. Wyglada na mniejszy...

Czy to, ze w poblizu jest lotnisko oraz droga, powoduje, ze jest na kempingu glosniej?

Znajdziesz chwile na odpowiedz?

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AA73,

 

dziekuje za informacje. Wezme ten kemping pod uwage. Wyglada na mniejszy...

Czy to, ze w poblizu jest lotnisko oraz droga, powoduje, ze jest na kempingu glosniej?

Znajdziesz chwile na odpowiedz?

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Więc tak:

lotnisko jest w pobliżu, samoloty słychać ale bardzo delikatnie, przelatują obok i naprawdę nie są uciążliwe.

Samochodów z drogi w ogóle nie słychać kemping jest zasłonięty przez zabudowania od drogi. Dzielnica jest jakaś przemysłowa, ale po wjechaniu na kemping jakby inny świat cisza spokój.

Ze sklepów to jedynie blisko jest lidl z 5 -10 min na nogach.

Na kempingu można kupić jedynie bilety na autobus 1,5 euro w jedną stronę, ale pod dojechaniu do Wenecji,  możesz kupić bilety na vaporetto, my mieliśmy na dwa dni, a dla dzieci była promocja 3 dni za 28 euro.

My zwiedzaliśmy początkiem sierpnia i dzięki temu rozwiązaniu, jechaliśmy rano (byliśmy przed 8 na placu św. marka) wracaliśmy na obiad oraz odpoczynek na kemping i później jeszcze raz na wieczorno - nocne zwiedzanie (ostatni autobus był gdzieś przed 24 ale to musisz sobie sprawdzić).

 

Kemping do zwiedzania Wenecji jest wg mnie wprost idealny, rozważałem coś na mierzei, ale stamtąd jest gorsze i dłuższe połączenie.

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Wyjeżdżamy na powyższy kemping 31 sierpnia z poślizgiem +/- kilka dni.  

Zostajemy na 7 noclegów, dwoje dzieci (2lata i 3 miesiące). 

Zastanawiam się czy jest konieczność rezerwacji miejsc, czy po prostu jechać w ciemno bo w końcu będzie to już termin po głównym sezonie ?

Jakie są parcele i alejki ? 

Mam dosyć długi zestaw, chciałbym po prostu wjechać/cofnąć i wypiąć przyczepę, czy jest to możliwe ? 

Jedziemy z południa polski, planuję jechać całą noc i dojechać nad ranem. 

Jak wspomniałem, jedziemy z małymi dziećmi, jeśli macie jakieś cenne rady związane z pobytem z maluchami na tym polu, będę wdzięczny za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Wyjeżdżamy na powyższy kemping 31 sierpnia z poślizgiem +/- kilka dni.  

Zostajemy na 7 noclegów, dwoje dzieci (2lata i 3 miesiące). 

Zastanawiam się czy jest konieczność rezerwacji miejsc, czy po prostu jechać w ciemno bo w końcu będzie to już termin po głównym sezonie ?

Jakie są parcele i alejki ? 

Mam dosyć długi zestaw, chciałbym po prostu wjechać/cofnąć i wypiąć przyczepę, czy jest to możliwe ? 

Jedziemy z południa polski, planuję jechać całą noc i dojechać nad ranem. 

Jak wspomniałem, jedziemy z małymi dziećmi, jeśli macie jakieś cenne rady związane z pobytem z maluchami na tym polu, będę wdzięczny za pomoc. 

Hi ja nie polecam camping maly ,przy miescie dobry do zwiedzenia Wenecji gora 2 dni, drogi .Droga przelotowa miedzy Wenecja i Jesolo ciagly ruch (duzy) samoloty??? tak jest lotnisko , zalezy z ktorej strony wieje wiatr to tak laduja , morze sie zdazyc ze beda i kilka dni starowac lub ladowac nad campingiem

 

zero mozliwosci spacerow z dzieckami , bo przelotowka , jedynym plusem jest sklep campingowy w bliskiej okolicy co po sezonie ma troche taniej duzo potrzebnych rzeczy (staje tam kilka razy w roku jak cos potrzebuje ---- nie na campingu)

 

z dzieckami to np;

 

http://www.campingcard.at/italien/venetien/venedig/lido-di-jesolo/camping-malibu-beach-111011/

 

jest blisko morza, miasta ,promenady , a do zwiedzenia Wenecji wystarczy podjechac na Punta wsiasc w statek i jestes w Wenecji

 

tam i tak z malymi dziecmi nie ma co robic(wenecja)

 

nie odpowiada ci ten camping ?? w okolicy jest przynajmniej 10 innych

 

wazne jest coby po poludniu gdzies mozna bylo jeszcze dupe ruszyc , a nie siedziec uwiezionym na campingu

,a do poludnia czy w poludnie odwiedzic playeeeee.

 

ja odwiedzam ten rejon od 25 lat 2 razy w roku , nastepny wyjazd w srode 26.08 na trzy tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenne wskazówki.

Przekonałeś mnie do kempingu z linka.

Tak jak wspomniałeś, wieczory chcemy spędzać na spacerach z dziećmi, kemping na peryferiach przy strefie blisko lotniska odpada.

Zatem, jedziemy do camping Malibu Beach Jesolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak na tym kempingu-kombinacie Marina di Venezia wyglada w pazdzierniku? W jakim stopniu jest "napelniony"? Byl ktos z Was tam o tej porze?

Zamykaja go 11 pazdziernika i w ostatnim tygodniu przed zamknieciem chcielibysmy odwiedzic Wenecje..

Camping Veneziavillage wyglada zachecajaco, jego okolica juz mniej, choc dostep do miasta jest niezaprzeczalnie prosty i szybki...

 

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nazywacie to kombinatem - tak troszkę z "pogardą". Pomimo hektarów i tysięcy ludzi, organizacja daje poczucie luzu, spokoju. Nikt na nikogo nie wpada, jak to bywa np. w Mielnie, a jest teren do spacerowania. Uważam, że MdV jest naprawdę sympatycznym kempingiem i polecam go każdemu, kto ceni sobie wysoki poziom (za który de facto się płaci, ale coś za coś...). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem Wojownik,

 

zdecydowanie nie z pogarda

i zdecydowanie bez checi urazenia

natomiast zdecydowanie z rezerwa wobec kempingow z hektarami i tysiacami ludzi.

 

Dzieki za opis i wrazenia!

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nazywacie to kombinatem - tak troszkę z "pogardą". Pomimo hektarów i tysięcy ludzi, organizacja daje poczucie luzu, spokoju. Nikt na nikogo nie wpada, jak to bywa np. w Mielnie, a jest teren do spacerowania. Uważam, że MdV jest naprawdę sympatycznym kempingiem i polecam go każdemu, kto ceni sobie wysoki poziom (za który de facto się płaci, ale coś za coś...). Pozdrawiam.

Też nie miałem dobrego zdania o "kombinatach" dopóki sam nie doświadczyłem perfekcyjnej organizacji do jakiej doszli (Union Lido ma 60lat). Uważam że każdy się odnajdzie na takim polu; ustawiłem się w kameralnym miejscu, jednocześnie korzystając z parków wodnych, koncertów, barów na plaży, pizzerii... Najlepsze jest tam podejście do klienta: wszyscy pracownicy są niewyobrażalnie uczynni i pomocni, nie ma miejsca na focha i dąsy. Przypomina to trochę disneyland - wszystko jest perfekcyjne. Wychodząc "na miasto" z takiego pola odrazu rzuca się w oczy wszechobecny włoski bałągan i tłok. Aż się nie chce ruszać z kempingu. Janse: wielu dość szybko zmęczy się tą wersją kempingu (tak jak ja :), ale złego słowa powiedzieć o nich nie można. Dla osób które nie chcą ryzykować zmarnowania wakacji parcelą w pełnym słońcu na polu z brudnymi toaletami UL i MdV to pewniaki na udane wakacje z małymi dziećmi :)  

Też nie miałem dobrego zdania o "kombinatach" dopóki sam nie doświadczyłem perfekcyjnej organizacji do jakiej doszli (Union Lido ma 60lat). Uważam że każdy się odnajdzie na takim polu; ustawiłem się w kameralnym miejscu, jednocześnie korzystając z parków wodnych, koncertów, barów na plaży, pizzerii... Najlepsze jest tam podejście do klienta: wszyscy pracownicy są niewyobrażalnie uczynni i pomocni, nie ma miejsca na focha i dąsy. Przypomina to trochę disneyland - wszystko jest perfekcyjne. Wychodząc "na miasto" z takiego pola odrazu rzuca się w oczy wszechobecny włoski bałągan i tłok. Aż się nie chce ruszać z kempingu. Janse: wielu dość szybko zmęczy się tą wersją kempingu (tak jak ja :), ale złego słowa powiedzieć o nich nie można. Dla osób które nie chcą ryzykować zmarnowania wakacji parcelą w pełnym słońcu na polu z brudnymi toaletami UL i MdV to pewniaki na udane wakacje z małymi dziećmi :)

Jeszcze jedno: co trzeci turysta na świecie zahaczył o Wenecję - to jest dopiero kombinat... Cały urok tego miasta jest zmiażdżony ilością gapiów, sprzdawczyków "made in china" i gęstwiną dieslowskich łodzi do przewożenia tego całego przemysłu. Zdecydownie polecam wyspy Murano i Burano, gdzie naprawde przybywa baaardzo mało turystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.