Skocz do zawartości

Marina di Venezia - it


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja byłem w sierpniu w 2011r.

Bardzo było ciasno.....? Prymierzam się w tym roku do ostatniego tygodnia sierpnia...

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja byłem w pierwszej połowie sierpnia. Podjechałem , zapytałem czy jest miejsce. Powiedzieli, że tak więc zostałem. Myślę , że nie powinieneś mieć problemu z wolnym miejscem. Może tylko nie będziesz miał dużego wyboru. Powinieneś się liczyć tylko z jedną rzeczą. Mi powiedzieli, że jeżeli decyduję się  to minimum muszę zostać na 7 dni.  Dali papierek do podpisania, że wyrażam na to zgodę. Oczywiście można wyjechać wcześniej ale policzą za 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dajcie proszę znać czy poza campingiem są jakieś atrakcje w okolicy? Mam na myśli miasteczka, w których można cokolwiek pozwiedzać i zjeść kolację, pójść z dzieciakami na lody.. oczywiście poza Wenecją;)

Dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lido di Jesolo jest pełne takich atrakcji, jets tam taka dłuuuuuuuga ulica na tyłach hoteli stojących kilometrami nad morzem

post-9328-0-95395900-1396015557_thumb.jpgpost-9328-0-84269900-1396015646_thumb.jpgpost-9328-0-30475300-1396015731_thumb.jpg

 

Alternatywnie do Wenecji polecam Murano i Burano, bajka!

 

post-9328-0-73495400-1396015890_thumb.jpgpost-9328-0-40200200-1396015970_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybieramy się tam od drugiego tygodnia sierpnia. A że jedziemy z 2 dzieciaków, to pytanie czy możemy ryzykować i jechać bez rezerwacji? - dopiero zaczynamy tą przygodę, to będzie nasz drugi wyjazd :]

Planujemy dojechać w niedzielę, ale może lepiej w poniedziałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się tam od drugiego tygodnia sierpnia. A że jedziemy z 2 dzieciaków, to pytanie czy możemy ryzykować i jechać bez rezerwacji? - dopiero zaczynamy tą przygodę, to będzie nasz drugi wyjazd :]

Planujemy dojechać w niedzielę, ale może lepiej w poniedziałek?

@litobos

Polecamy sprawdzone i wielokrotnie przetestowane tranzytowe sypialnie.

Klikaj na naniesione znaczniki informacji w panelu lub na mapie, dowiesz się więcej.

 

za Wiedniem <  nasze noclegi > Bratysława

 

Lido di Jesolo jest pełne takich atrakcji, jets tam taka dłuuuuuuuga ulica na tyłach hoteli stojących kilometrami nad morzem

attachicon.gifL1000923.JPGattachicon.gifL1000924.JPGattachicon.gifL1000930.JPG

 

Alternatywnie do Wenecji polecam Murano i Burano, bajka! < to fakt

attachicon.gifL1000805.JPGattachicon.gifL1000848.JPG

@MichalKJ

Ustawiłem dla [@litobos]

Nasze wspomnienia <  dłuuuuuuuga ulica, znajdż w panelu, kliknij na (Deptak & sklepy)

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słowacji spaliśmy na parkingu, na przeciwko pięknego zamku ( w nocy oświetlony) Na autostradzie jest taka jedna górka, na którą trzeba wyjechać z obu stron.  Parking nowoczesny. Minusem jest lekka pochyłość ale da się przeżyć. Stoi dużo aut, więc jest bezpiecznie :)

 

Oto link do googli: https://goo.gl/maps/9N2B0 ale to tylko widok z satelity....

 

Ired. Na tych nowych mapach nie umiem wstawić znacznika miejsca... :look: możesz coś podpowiedzieć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ir&Ed

Wielkie dzięki, fajne opisy

Pozdrawiam

@litobos

... więcej  < tu nocujemy wracając

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

... tak dłuuugo patrzymy na oświetlony zamek aż zaśniemy                   ... rano czołgamy się w stronę PL

 

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Marina di venecja ma dwie wady: min. Pobyt to 7nocy, a drugi to rozdzielenie klientow z psami od tych bez psiaka. Zmusilo nas to do odrotu spod bramy kempingu (2 przyczepy koniec lipca 2015) ale miejsca wolne byly, mimo niedzieli w szczycie sezonu. Zdecydowalismy sie na Union Lido: tam psiarzy i bezpsiarzy stawiaja na dogcamp'ie. Jest tam duzo przestrzenniej niz na pozostalej czesci kampingu. Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie byl brak tloku na plazy, basenach, toaletach czy w miejscach rozrywowych, mimo ze w owym czasie przebywalo 15tys gosci!!! Spotkalismy polaka pracujacego w pizzerii na terenie pola: sprzedawali 800 do 1000 sztuk pizzy dziennie! Po 6 dniach bylem zmeczony iloscia atrakcji na polu, ale jakosc obslugi powala wszystkie pola na kolana. Polecam Union, mimo ze na marina di venecja nie bylem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.