Jump to content
szkl

mover jako hamulec postojowy

Recommended Posts

szkl

czy dobrym pomysłem jest dociągnięcie rolek movera do kół na noc/dłuższy postój jako dodatkowe zabezpieczenie np. antykradzieżowe jako dodatkowy hamulec - czy ma to sens?

Kristofer

Bardzo zły pomysł, by nie rzec - fatalny :nono:

szkl

Bardzo zły pomysł, by nie rzec - fatalny :nono:

dzięki, ale czym grozi - system jest wyłączony - zniszczeniem opony?, przeciążeniem rolek?

maarec

dzięki, ale czym grozi - system jest wyłączony - zniszczeniem opony?, przeciążeniem rolek?

Oba. Cierpi opona i mover ( łożyska itd ). Absolutnie nie warto..

Kristofer

To prawda, wszystko cierpi, również elementy napędu, zależnie od jego konstrukcji.

W większości instrukcji napędów jest to zresztą zawsze opisane, np.:

post-8228-0-83024800-1491949963_thumb.jpg

szkl

To prawda, wszystko cierpi, również elementy napędu, zależnie od jego konstrukcji.

W większości instrukcji napędów jest to zresztą zawsze opisane, np.:

attachicon.gifMover fragment instr.jpg

zastrzeliłeś mnie - trafione zatopione - dzięki

Larysa

Przepraszam, ze piszę w "tym" temacie forum. Sprawa dotyczy MOVERA ale innego niż pokazywane są na zdjęciach. Wiem, że jest Mover zakładany na dyszel a nie do koła. Wygląda jak mały czołg na gąsiennicach. Cena jego to ok.4 tyś.zł. marka: CAMPER TROLLEY 1500 MOVER. Cz ktoś ma taki albo się z nim zetknął. Wydaje mi się, że to produkcja angielska.  Bardzo jestem zainteresowana opinią. Pozdrawiam

witus

Przepraszam, ze piszę w "tym" temacie forum. Sprawa dotyczy MOVERA ale innego niż pokazywane są na zdjęciach. Wiem, że jest Mover zakładany na dyszel a nie do koła. Wygląda jak mały czołg na gąsiennicach. Cena jego to ok.4 tyś.zł. marka: CAMPER TROLLEY 1500 MOVER. Cz ktoś ma taki albo się z nim zetknął. Wydaje mi się, że to produkcja angielska. Bardzo jestem zainteresowana opinią. Pozdrawiam

Nie ryzykuj. Są sprawdzone rozwiązania.

chris_66

Przepraszam, ze piszę w "tym" temacie forum. Sprawa dotyczy MOVERA ale innego niż pokazywane są na zdjęciach. Wiem, że jest Mover zakładany na dyszel a nie do koła. Wygląda jak mały czołg na gąsiennicach. Cena jego to ok.4 tyś.zł. marka: CAMPER TROLLEY 1500 MOVER. Cz ktoś ma taki albo się z nim zetknął. Wydaje mi się, że to produkcja angielska. Bardzo jestem zainteresowana opinią. Pozdrawiam

Na równy i twardy teren fajne, i na tym koniec, szkoda kasy, chyba że za 500 zł jako ciekawostka jak masz kasę. Miałem takie coś ręczne i nie używałem tego.

Wysłane z telefonu

Edited by chris_66 (see edit history)

jacek00

Przepraszam, ze piszę w "tym" temacie forum. Sprawa dotyczy MOVERA ale innego niż pokazywane są na zdjęciach. Wiem, że jest Mover zakładany na dyszel a nie do koła. Wygląda jak mały czołg na gąsiennicach. Cena jego to ok.4 tyś.zł. marka: CAMPER TROLLEY 1500 MOVER. Cz ktoś ma taki albo się z nim zetknął. Wydaje mi się, że to produkcja angielska.  Bardzo jestem zainteresowana opinią. Pozdrawiam

Tylko po co ładować się w takie wynalazki? 

chris_66

22kg luzem plus 6kg przykręcane do ramy,, ciężkie to do przenoszenia i jak dla mnie to za dużo roboty przy tym, nie używam movera (swój zdjąłem i sprzedaję) ale jedyny ewentualnie sensowny wynalazek to klasyczny napęd kół, jeden ruch kluczem i działa, praktycznie w każdej sytuacji.

Wysłane z telefonu

Edited by chris_66 (see edit history)