Jump to content

Edit History

pawel1966

pawel1966

W dniu 11.09.2019 o 18:17, szwedki napisał:

Jeżeli jest to oś Alko to jest dostępna , mówię  to z własnego doświadczenia ponieważ wymieniałem w dosyć wiekowej przyczepie gdzie alko musiało dorobić części do ramy żeby oś zamocować . Co do ceny wg mnie przekroczy wymienioną sumę . Usługę wykonała Wiola , bez zarzutu .

Oś jest dostępna i  już dostałem pro formę do wpłaty zaliczki i zamawiam. Cena  - z montażem muszę zapłacić 4000 zł.:( No ale..."jak się ma statki to się ma wydatki":) mam nadzieję, że będę przynajmniej spokojnie śmigał z cepką jeszcze przez parę lat..

pawel1966

pawel1966

W dniu 11.09.2019 o 18:17, szwedki napisał:

Jeżeli jest to oś Alko to jest dostępna , mówię  to z własnego doświadczenia ponieważ wymieniałem w dosyć wiekowej przyczepie gdzie alko musiało dorobić części do ramy żeby oś zamocować . Co do ceny wg mnie przekroczy wymienioną sumę . Usługę wykonała Wiola , bez zarzutu .

Oś jest dostępna i  już dostałem pro formę do wpłaty zaliczki i zamawiam. Cena  - z montażem muszę zapłacić 4000 zł.:( No ale..."jak się ma statki to się ma wydatki":) mam nadzieję, że budę przynajmniej spokojnie śmigał z cepką jeszcze przez parę lat..

• Create New...